Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-06-2018, 19:57   #1
stefciu33
ford::beginner
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 17-06-2018
Skąd: Kraków
Model: Kuga MK1
Silnik: 2,0 disel
Rocznik: 2008
Postów: 13
Domyślnie plastikowe osłony mocowania błotnika

Może ktoś wie, gdzie można kupić lub zamówić trójkątne zaślepki osłony mocowania błotnika w Kuga MK 1 -2008

stefciu33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2018, 16:55   #2
marekkoczta
ford::average
 
Imię: marek
Zarejestrowany: 27-08-2017
Skąd: bialystok
Model: ford escape
Silnik: 2
Rocznik: 2016
Postów: 94
Domyślnie Odp: plastikowe osłony mocowania błotnika

Cytat:
Napisał stefciu33 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może ktoś wie, gdzie można kupić lub zamówić trójkątne zaślepki osłony mocowania błotnika w Kuga MK 1 -2008
Czasami normalnie mnie ludzie zadziwiają ...........................
marekkoczta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2018, 20:18   #3
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: plastikowe osłony mocowania błotnika

Cytat:
Napisał marekkoczta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czasami normalnie mnie ludzie zadziwiają ...........................
A czasami ja myślę że to forum to tylko dla cwaniaczków którzy coś wiedzą a się nie podzielą lub nic nie wiedzą i się wymadrzaja. Kolega zadał pytanie na forum bo jak myślę po to jest te forum i taka jest jego rola. Czasami się czegoś szuka a nie wie jaka jest fachowa nazwa i szukać na google można do bólu i się nie znajdzie, nie każdy jest fachowcem. Więc jeśli nie masz nic do powiedzenia to nie odpisuj, przemilcz i nie ignoruj innych. Dziękuję Skopiuj i wklej w google (trójkątne zaślepki osłony mocowania błotnika w Kuga MK 1 -2008 )

Ostatnio edytowane przez yaris1 ; 19-06-2018 o 20:21
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-06-2018, 21:35   #4
stefciu33
ford::beginner
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 17-06-2018
Skąd: Kraków
Model: Kuga MK1
Silnik: 2,0 disel
Rocznik: 2008
Postów: 13
Unhappy Odp: plastikowe osłony mocowania błotnika

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czasami ja myślę że to forum to tylko dla cwaniaczków którzy coś wiedzą a się nie podzielą lub nic nie wiedzą i się wymadrzaja. Kolega zadał pytanie na forum bo jak myślę po to jest te forum i taka jest jego rola. Czasami się czegoś szuka a nie wie jaka jest fachowa nazwa i szukać na google można do bólu i się nie znajdzie, nie każdy jest fachowcem. Więc jeśli nie masz nic do powiedzenia to nie odpisuj, przemilcz i nie ignoruj innych. Dziękuję Skopiuj i wklej w google (trójkątne zaślepki osłony mocowania błotnika w Kuga MK 1 -2008 )
Yaris 1 pozdrawiam serdecznie a koleś szuka chyba zaczepki.Nie ze mną.
stefciu33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2018, 20:58   #5
marekkoczta
ford::average
 
Imię: marek
Zarejestrowany: 27-08-2017
Skąd: bialystok
Model: ford escape
Silnik: 2
Rocznik: 2016
Postów: 94
Domyślnie Odp: plastikowe osłony mocowania błotnika

Cytat:
Napisał stefciu33 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Yaris 1 pozdrawiam serdecznie a koleś szuka chyba zaczepki.Nie ze mną.
Nie jestem twoim kolesiem a jak nie wiesz gdzie szukac to zajedz do serwisu jak za drogo dla ciebie to alegro olx gieldy samochodowe gazety podac jeszcze telefony i ceny

Bump:
Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czasami ja myślę że to forum to tylko dla cwaniaczków którzy coś wiedzą a się nie podzielą lub nic nie wiedzą i się wymadrzaja. Kolega zadał pytanie na forum bo jak myślę po to jest te forum i taka jest jego rola. Czasami się czegoś szuka a nie wie jaka jest fachowa nazwa i szukać na google można do bólu i się nie znajdzie, nie każdy jest fachowcem. Więc jeśli nie masz nic do powiedzenia to nie odpisuj, przemilcz i nie ignoruj innych. Dziękuję Skopiuj i wklej w google (trójkątne zaślepki osłony mocowania błotnika w Kuga MK 1 -2008 )
Jesli to forum jak uwazasz dla cwaniaczków to co tu robisz..............
jak ktos zadaje idiotyczne pytania gdzie kupic to brak słow .......... ty podales rade wklej w google i wyszukaj .................. lepiej przemilczeć jak piszesz
marekkoczta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-06-2018, 21:43   #6
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: plastikowe osłony mocowania błotnika

Jesli to forum jak uwazasz dla cwaniaczków to co tu robisz..............
jak ktos zadaje idiotyczne pytania gdzie kupic to brak słow .......... ty podales rade wklej w google i wyszukaj .................. lepiej przemilczeć jak piszesz[/QUOTE]

Nie ma idiotycznych pytań są idiotyczne odpowiedzi
Kopiuj i wklej było dla ciebie i żebyś zobaczył co google pokazuje, jak wyżej napisałem nie każdy zna fachowe terminy po drugie nie każdy ma czas podjechać do serwisu bo od rana do wieczora pracuje a jeśli Panu przeszkadza że ktoś pyta droga wolna wylogować się i nie ma sprawy
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:58.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.