Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-12-2019, 09:25   #1741
hindus
ford::expert
 
Avatar hindus
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 22-07-2014
Skąd: Wejherowo
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 TDCI 90KM
Rocznik: 2008
Postów: 4,544
Domyślnie Odp: Co nas spotkało na trasie czyli nasze nagrania z CAR DVR

Cytat:
Napisał _harry Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I co? Pomaga?
O dziwo pomaga, bo się odblokowują z letargu i zjeżdżają.

hindus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-12-2019, 16:31   #1742
Andrzej
Prawie Moderator...
 
Avatar Andrzej
 
Zarejestrowany: 07-04-2008
Skąd: Białystok
Model: Tipo SW
Silnik: 1.4 T-JET
Rocznik: 2017
Postów: 534
Domyślnie Odp: Co nas spotkało na trasie czyli nasze nagrania z CAR DVR

Cytat:
Napisał hak64 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jednak tak.
Nie polemizowałbym z Tobą i przyjął co mówisz z wielka łatwością, gdyby wszyscy byli równi wobec prawa, a tak to coś się we mnie przeciwstawia i zaczyna się kombinowanie...
__________________
Bądź NIEBIESKI - wstąp do Klubu
Andrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-01-2020, 21:32   #1743
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Co nas spotkało na trasie czyli nasze nagrania z CAR DVR

Nie na trasie , ale spotkało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2020, 08:53   #1744
damianisko5
ford::professional
 
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: małopolska/Kraków
Model: Focus MKI, Fiesta MK5
Silnik: 1,6/1,25
Rocznik: 2004/2000
Postów: 1,223
Domyślnie Odp: Co nas spotkało na trasie czyli nasze nagrania z CAR DVR

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie na trasie , ale spotkało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Kto siedział za kierownicą?
damianisko5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2020, 09:17   #1745
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,361
Domyślnie Odp: Co nas spotkało na trasie czyli nasze nagrania z CAR DVR

ktoś chyba nie lubi swojej pracy. swoją drogą. tam jest w C*** miejsca a nagrywajacy to leszcz.
rozumiem jakby nie miał żadnych czujników to poziom trudności wzrasta. ale mając i z przodu i z tyłu i się tak nagadac do takiego wyjazdu?
u siebie pod biurem czasami wyjeżdżam na 38 razy.
zapasu mam 3 cm i trzeba naprawdę mieć fantazje aby widziec jak zacząć żeby wiedzieć jak to się może zakończyć bo inaczej 5 minut manewrowania na marne.
i? jakoś nie przeklinam. przeklinam na tych co są 30 metrów od skrzyżowania, zapala się pomarańczowe, przyspieszają i przelatuja przez linie wyznaczajaca miejsce zatrzymania jak już pali się czerwone.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2020, 18:20   #1746
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Co nas spotkało na trasie czyli nasze nagrania z CAR DVR

Cytat:
Napisał damianisko5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kto siedział za kierownicą
Pan z ASO, ale nie mechanik / serwisant, zwał jak zwał

Cytat:
Napisał edmun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nagrywajacy to leszcz
Dzięki. Nagrywający to moja kamerka. Na filmiku nie widać twarzy, ani żadnych szczegółów, które by wskazywały na konkretne ASO.

Spojrzałem na kamerkę po krótkiej rozmowie z mechanikiem z ASO. Po tej " fachowej" krótkiej rozmowie stwierdziłem, że zajrzę do tejże kamerki.
Okazało się, że zostałem oszukany w pewnym stopniu bo akcja inspekcja nie została przeprowadzona w pełnym wymiarze.

Napisałem maila do Ford Polska i czekam na odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 17-01-2020 o 18:24
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2020, 18:38   #1747
gibaj
ford::professional
 
Avatar gibaj
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 01-10-2017
Skąd: LBL
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 1,502
Domyślnie Odp: Co nas spotkało na trasie czyli nasze nagrania z CAR DVR

jak zwykle
ASO to .......Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gibaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2020, 18:38   #1748
damianisko5
ford::professional
 
Zarejestrowany: 07-03-2012
Skąd: małopolska/Kraków
Model: Focus MKI, Fiesta MK5
Silnik: 1,6/1,25
Rocznik: 2004/2000
Postów: 1,223
Domyślnie Odp: Co nas spotkało na trasie czyli nasze nagrania z CAR DVR

Cytat:
Napisał juri2069 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pan z ASO, ale nie mechanik / serwisant, zwał jak zwał



Dzięki. Nagrywający to moja kamerka. Na filmiku nie widać twarzy, ani żadnych szczegółów, które by wskazywały na konkretne ASO.

Spojrzałem na kamerkę po krótkiej rozmowie z mechanikiem z ASO. Po tej " fachowej" krótkiej rozmowie stwierdziłem, że zajrzę do tejże kamerki.
Okazało się, że zostałem oszukany w pewnym stopniu bo akcja inspekcja nie została przeprowadzona w pełnym wymiarze.

Napisałem maila do Ford Polska i czekam na odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dlaczego pan z ASO/kierowca/ nie wyjechał tyłem?/
damianisko5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2020, 20:34   #1749
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Co nas spotkało na trasie czyli nasze nagrania z CAR DVR

Dobre pytanie choć tyłem nie było możliwości skręcenia do bramy prosto z miejscówki. Ogólnie jako ciekawska osoba to w między czasie rzuciłem okiem przez zaparowane okienko i stwierdzam , że tam było dosyć dużo miejsca w środku po długości . Po prostu Pan z ASO był wielką marudą i człowiekiem , któremu życie robi pod górkę . Dodam jeszcze , że jak czujniki pikają powoli to spokojnie jest jeszcze z metr miejsca , jak widać nie każdy o tym wie.
Pomijam już nieszanowanie auta klienta w taki sposób , że wraz z włożeniem kluczyka do stacyjki następuje zapalenie silnika. Przecież chyba każdy z nas ma odruch włączenia zapłonu i odczekania tej chociaż sekundy czy dwóch zanim się odpali .

Kamerka nie kłamie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale to młody serwis , może zastanowią się nad swoim postępowaniem po moim mailu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 17-01-2020 o 20:37
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2020, 20:45   #1750
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,361
Domyślnie Odp: Co nas spotkało na trasie czyli nasze nagrania z CAR DVR

Ja nie mam odruchu wkładania kluczyka i czekania bo:
a) nie mam stacyjki
b) mam benzyne

więc nie oczekiwałbym od wszystkich że będą czekać przed odpalaniem auta.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
droga , dvr , nagrania , rejestrator , trasa



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.