Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|śląska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-08-2018, 12:20   #41
cytus
ford::advanced
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 25-12-2015
Model: Focus
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 469
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Zgadzam się.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

cytus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2018, 18:19   #42
mondeo70235
ford::professional
 
Avatar mondeo70235
 
Imię: KRIS
Zarejestrowany: 26-10-2008
Skąd: ŚLĄSKIE
Model: MONDEO MK5 ST LINE
Silnik: 2,0 TDCI 218KM 476NM
Rocznik: 2016
Postów: 1,303
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Polecam CITY CAR oddział Katowice ul.73go Pułku Piechoty 1 Miła i fachowa obsługa serwisuje tam Fordy pierw Mondeo MK3 potem Mondeo MK4 a teraz Mondeo MK5
SERWIS GODNY POLECENIA
__________________
BYŁO- SCORPIO MK1 2,9 PB - CZARNE /MONDEO MK1 2,0+LPG - SREBRNE /FOCUS MK1 1,8 PB+LPG - BORDOWY /MONDEO MK3 2,0 TDCI - CZARNY / MONDEO MK4 2,2 TDCI TITANIUM S - SZARY /JEST MONDEO MK4 TITANIUM S - BIAŁY / JEST MONDEO MK5........ - CZARNY
mondeo70235 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2018, 18:19   #43
Diktus
ford::average
 
Avatar Diktus
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 31-03-2018
Skąd: Bytom
Model: S-Max
Silnik: 2.0 Duratec-HE
Rocznik: 2008
Postów: 50
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Potrafię coś zrobić ale tarcze to bezpieczeństwo i wolę żeby to zrobili profesjonalisci.
Diktus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2018, 11:48   #44
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

reklama bardzo brzydka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Kuga 2016 z 2.5t? hahahah
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2018, 11:51   #45
Speedo
Junior Moderator
 
Avatar Speedo
 
Zarejestrowany: 09-09-2004
Skąd: lubuskie
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 3,006
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Cytat:
Napisał szymeksitasz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Imię: Szymon
Cytat:
Napisał szymeksitasz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zawiozłam wraz z mężem
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Speedo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-09-2018, 12:47   #46
elbarto
ford::average
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 11-08-2016
Skąd: Gliwice
Model: S-MAX
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 83
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

podjechałem do amgt ford w zabrzu. wstępne wrażenia bardzo dobre, wiedzą co robią. będę się raczej umawiał na wymianę. mają sciągacz do cukierków, robią na aucie.
jedyne mam obawy że dość droga robocizna, ale szczegóły podam jak będę się umawiał.
elbarto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2018, 08:39   #47
jag66
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 31-10-2008
Model: Fiesta 1,4 tdci mk6
Silnik: diesel
Rocznik: 2006
Postów: 9
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Cytat:
Napisał toma1891 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam ,osobiście polecam PZ serwis Mikołów i serwis Chorzów 3 maja aktualnie w Chorzowie serwisuje wszystkie Fordy
A ja nie polecam serwisu na 3 maja w Chorzowie. Fakt, było to kilkanaście lat temu, może się coś zmieniło ale sądząc po opiniach w necie to raczej nie.
Pojechałem do nich z Focusem i miałem kilka drobnych rzeczy do naprawienia, dwie z nich zrobiłem sam przed wizytą w warsztacie. Na rachunku dopisane te pozycje które sam zrobiłem więc mówię szefowi, że jak mógł mi dopisać robociznę i części które ja sam robiłem. On: aaaa to następnym razem panu odejmę od rachunku. Ja: chyba pan żartuje, następnym razem to ja tu już na pewno nie przyjadę!
Focusa serwisowałem w Mart Auto w Katowicach, tanio nie jest i facet na siłę wciska swoje części (nie lubi jak się przywozi części samemu) ale jak na razie wszystko naprawił mi bez zarzutu.

Ostatnio edytowane przez jag66 ; 27-09-2018 o 08:44
jag66 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2018, 19:05   #48
P Piotr
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 26-04-2017
Skąd: Katowice
Model: focus
Silnik: 1.6, 2.0tdci
Rocznik: 2006,2015
Postów: 1
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Do serwisu z Chorzowa na 3 maja trafiłem po raz drugi z polecenia kolegi z forum , miałem problem z filtrem Dpf ,po naprawie i stracie czasu! w serwisach ,które zaproponowały czyszczenie chemią ,płukanie itp usterka powracała .
W warsztacie zleciłem regeneracje dpf, wymianę opon,geometrie,przegląd olejowy wymianę klocków hamulcowych
Usługa wykonana profesjonalnie i na czas .Mechanicy bardzo uprzejmi i kompetentni,udzielają wszelkich informacji.Skorzystałem i będę na przyszłość nadal korzystał. Ceny adekwatne do jakości.
polecam warsztat
P Piotr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-10-2018, 09:09   #49
elbarto
ford::average
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 11-08-2016
Skąd: Gliwice
Model: S-MAX
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 83
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

jestem po pracach w amgt ford w zabrzu.
- bardzo miła, konkretna obsługa. niema problemów z przywiezieniem swoich części - dostałem tuleje od kolegi. doradzą, powiedzą co i jak.
- wrażenie jest pozytywne: wiedzą o czym mówią, wiedzą co robią, jakie są problemy itp. [byłem wcześniej na sprawdzeniu co będzie do roboty].

co do cen robocizny:
- cukierki wymieniają na aucie. cena: 230 zł / strona. [ale podobno zależy od ilości problemów jakie napotykają przy wymianie]
- wymiana wahaczy poprzecznych dolnych - 180 zl za dwie strony- doliczyli mi 100 zł za prace utrudnione / cieńcie wahaczy poprzecznych
- wymiana paska micro, sprawdzenie rolek, przesmarowanie napinacza - 90 zł
części:
wahacze poprzeczne po 80 zl / szt
pasek micro 80 zl [chyba gates].

tak jak pisałem: co do części nie mam zastrzeżeń, wydaje mi się że ceny są przyzwoite, można przywieść swoje. co do cen robocizny, to chyba nie jest specjalnie tanio.
np wymiana 2 szt wahacza poprzecznego, wydaje się nieco drogo, tym bardziej że doliczyli ich cieńcie.
za wymianę cukierków na aucie też nie liczą mało, np w takim mart auto zaoszczędził bym akurat na całą geometrię niemal.

tak że jestem zadowolony z obsługi, wydaje się że z jakości wykonanych prac również.
co do cen oceńcie sami. ja zachwycony nie jestem. ale auto zrobione czyste itp,. więc już nie ma co marudzić. następnym razem będę mocniej negocjował Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

problem jest taki że do mart auto mam jednak kawałek i logistycznie miał bym problem to ogarnąć. a w gliwicach i bezpośredniej okolicy [tak by pozostawienie auta i odebranie go nie wymagało brania urlopu itp] niema nikogo sensownego kto by się jakoś szczególnie znał na fordach i np znał ich problemy i ich rozwiązania.
elbarto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2019, 12:54   #50
MARO75MK2
ford::beginner
 
Avatar MARO75MK2
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 06-10-2008
Skąd: Łódź
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2015
Postów: 26
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a nie robi tego kazdy warsztat? tarcze i klocki mozna samemu wymienic, jak sie ma troche wiedzy, narzedzia i czas.
nawet sa filmiki na YT jak to zrobić samemu dla mniej wtajemniczonych.
MARO75MK2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.