Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-04-2019, 08:50   #231
fuji
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-12-2018
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 93
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Faktycznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

fuji jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 08:55   #232
AdoKrycha007
ford::professional
 
Avatar AdoKrycha007
 
Imię: AdoKrycha007
Zarejestrowany: 07-04-2014
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3 Kombi i Focus MK4 Kombi
Silnik: 1,6 Duratec 105 KM Euro 5 (MK3) i 1,5 EcoBoost 150 KM Euro 6 (MK4)
Rocznik: 05.2014 (MK3) i 09.2019 (MK4)
Postów: 1,517
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

hmm rezygnować w ogóle z zakupu Focusa bo nie ma wielowahacza? To ja bym wtedy wziął go w kombi i miał wielowahacz. Chyba lepiej mieć Focusa niż go w ogóle nie mieć ;-) Czy aż tak kombii odstrasza że wszyscy się upierają na hatchback? ;-)
AdoKrycha007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 08:58   #233
mareqm
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 16-02-2015
Skąd: Mazowsze
Model: Focus
Silnik: 1,0 125 KM
Rocznik: 2018
Postów: 35
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał bidżej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...a gdyby tak zalozyc osobny watek do rozmowy o zamowieniach? Bo tu jest w tej chwili srogi offtop.
Popieram.
Ciężko znaleźć posty zgodne z tytułem wątku.
mareqm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 08:59   #234
potraff
ford::advanced
 
Avatar potraff
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 01-04-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus cztery z kartonem mleka a był mondeusz cztery
Silnik: EB
Rocznik: 2018
Postów: 445
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Mam prośbę. Może uda mi się z kolegą z innego forum umówić na jazdę, on ma mk3 z 1,5 EB po lifcie, ale jak ktoś w okolicy Sosnowca-Katowic ma możliwość spotkać się, najlepiej mk4 to z miłą chęcią porównałbym jazdę z wielowahaczem kontra belka.
Bo zaczyna to (poza faktem, że za tańszą wersję płaci się drożej-to rozumiem) wyrastać na histerię na tym forum.
Rozumiem, że większość z Was będzie auto użytkować na torze, na górskich drogach, serpentynach betonowych miast i autem z belką nie da się jechać?
potraff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 09:00   #235
fuji
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-12-2018
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 93
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hmm rezygnować w ogóle z zakupu Focusa bo nie ma wielowahacza? To ja bym wtedy wziął go w kombi i miał wielowahacz. Chyba lepiej mieć Focusa niż go w ogóle nie mieć ;-) Czy aż tak kombii odstrasza że wszyscy się upierają na hatchback? ;-)
Kwestia gustu. Mnie wszystkie kombi odstraszają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Może dlatego, że nie potrzebuję dużego bagażnika.
fuji jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 09:01   #236
potraff
ford::advanced
 
Avatar potraff
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 01-04-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus cztery z kartonem mleka a był mondeusz cztery
Silnik: EB
Rocznik: 2018
Postów: 445
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał bidżej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...a gdyby tak zalozyc osobny watek do rozmowy o zamowieniach? Bo tu jest w tej chwili srogi offtop.
eee, to za dużo pracy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak do podłączonego linka z galerią zdjęć mode u mnie chyba trzy tygodnie dochodzili, że to reklama?
potraff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 09:02   #237
bidżej
ford::professional
 
Avatar bidżej
 
Zarejestrowany: 01-08-2006
Skąd: Stuttgart
Model: Focus MK4
Silnik: 2.0 EcoBlue + A8
Rocznik: 2018
Postów: 1,416
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał potraff Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem, że większość z Was będzie auto użytkować na torze, na górskich drogach, serpentynach betonowych miast i autem z belką nie da się jechać?
wystarczy jezdzic w nierownych zakretach. Jak przypuszczam na wielowahaczu pokonasz taki szybciej, wygodniej i mniej nerwowo.
bidżej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 09:03   #238
fuji
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-12-2018
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 93
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał potraff Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rozumiem, że większość z Was będzie auto użytkować na torze, na górskich drogach, serpentynach betonowych miast i autem z belką nie da się jechać?
Gwarantuję Ci, że jakbyś przejechał się z belką na 18" kołach to odczułbyś od razu utratę komfortu.
fuji jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 09:07   #239
playlikeapro
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 10-04-2019
Model: Focus
Silnik: 1,5 Ecoboost 150KM
Rocznik: 2019
Postów: 24
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Ja bym zmienił temat tutaj a stworzył nowy o wrażeniach z jazdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mniej postów do przeniesienia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do belki. Ja jeszcze zamówienia nie złożyłem więc ewentualnie będzie to świadomy wybór, po rozważeniu wersji konkurencyjnych. Ale też mi się nie podoba że wyznacznik forda został sprowadzony do "opcji" i to tylko w pewnych modelach.

Fuji. Priv
playlikeapro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 09:13   #240
potraff
ford::advanced
 
Avatar potraff
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 01-04-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus cztery z kartonem mleka a był mondeusz cztery
Silnik: EB
Rocznik: 2018
Postów: 445
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy nowym modelem

Cytat:
Napisał fuji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gwarantuję Ci, że jakbyś przejechał się z belką na 18" kołach to odczułbyś od razu utratę komfortu.
No to też właśnie chciałbym się przejechać. Może dlatego nie rozumiem?

Bump:
Cytat:
Napisał bidżej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wystarczy jezdzic w nierownych zakretach. Jak przypuszczam na wielowahaczu pokonasz taki szybciej, wygodniej i mniej nerwowo.
Ok, zapomniałem, że u mnie ostatnio nawierzchnia się mocno poprawiła.

A co myślicie o Scali?
potraff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.