Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 29-03-2013, 11:34   #11
mixann
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-05-2011
Skąd: Przemyśl
Model: Ford Focus MK2 - Sport
Silnik: 1.6 TDCi 109 KM
Rocznik: 2005/2006
Postów: 170
Domyślnie Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe

U mnie też operacja na otwartym sercu powiodła się i mam już dostępną opcję chwilowego spalania. Jak widać w autach od 2006 roku jest to możliwe do włączenia więc kto tego nie robił a chce mieć info o spalaniu to może się spokojnie tematem zainteresować. Cieszy to że z wiekiem temu autu przybywa atrakcyjności niż ubywa a to dość dziwne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. kolejnym krokiem będzie wymiana całego podświetlania na inny kolor bo ten zielony mnie za bardzo usypia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez mixann ; 29-03-2013 o 17:57
mixann jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2013, 13:36   #12
kgebczyk
ford::amateur
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 30-10-2012
Skąd: Radom
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6TDCi 90KM
Rocznik: 2006
Postów: 5
Domyślnie Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe

Hej!
Czy jest tu ktoś z Warszawy lub Radomia (ewentualnie okolice) kto ma kabel, działający elmconfig (u mnie nie wiem czemu, ale nie chce działać) i odrobinę chęci by włączyć mi tą opcję za flaszeczkę (czym wypełnioną - kwestia do uzgodnienia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)? Jeśli tak to proszę o PW.

Pozdrawiam,
Krzysiek

PS: wesołych Świąt
kgebczyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2013, 21:09   #13
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe

Cytat:
Napisał mixann Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kolejnym krokiem będzie wymiana całego podświetlania na inny kolor bo ten zielony mnie za bardzo usypia
Jak się uporasz z tą wymianą, to daj znać. Też się zabieram u siebie, ale jakoś się nie mogę zebrać. Licznik i panel klimy mam już wymieniony - zostały światełka w guzikach i przełączniku świateł.
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-04-2013, 21:33   #14
defrex13121
ford::beginner
 
Imię: Seba
Zarejestrowany: 22-06-2012
Skąd: Tychy
Model: Focus II
Silnik: 1,6 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 21
Domyślnie Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe

W moim bolidzie też się powidło
zegary z dużym wyświetlaczem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
defrex13121 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2013, 09:39   #15
Grinch
ford::advanced
 
Avatar Grinch
 
Zarejestrowany: 23-08-2008
Skąd: Gdynia
Model: Focus MK2 / FOCUS MK4 Titanium
Silnik: 1.6 100KM Pb95 / EcoBoost 1.0 125KM
Rocznik: 2005 / 2019
Postów: 360
Domyślnie Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe

Czy ktoś kto ma auto z 2005 może potwierdzić możliwość włączenia chwilowego spalania?
Albo czy jest jakaś opcja aby sprawdzić czy będzie można to włączyć?
Nie wiem poporstu czy j est sens abym kupował ELM327 ([Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ])
Grinch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2013, 09:54   #16
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe

Cytat:
Napisał Grinch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Albo czy jest jakaś opcja aby sprawdzić czy będzie można to włączyć?...
To jest cecha konkretnego samochodu. A więc oczywiście jest taka opcja - podeślij swój samochód do mnie, to sprawdzę Ci nieodpłatnie...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2013, 10:09   #17
Grinch
ford::advanced
 
Avatar Grinch
 
Zarejestrowany: 23-08-2008
Skąd: Gdynia
Model: Focus MK2 / FOCUS MK4 Titanium
Silnik: 1.6 100KM Pb95 / EcoBoost 1.0 125KM
Rocznik: 2005 / 2019
Postów: 360
Domyślnie Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe

Dzięki z miłą chęcią Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale niestety Katowice mi nie po drodze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS. Czy ELM podany w linku powyżej jest ok? Czy nie ma sensu wydawać tyle kasy i to będzie ok -> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Grinch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2013, 17:52   #18
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe

Cytat:
Napisał Grinch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
..Czy ELM podany w linku powyżej jest ok? Czy nie ma sensu wydawać tyle kasy i to będzie ok -> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Kolego jeśli trochę poczytałeś to powinieneś zauważyć, że kupowanie ELMa to trochę loteria. Opisy aukcji są stałe od roku czy więcej a sprzedawca wysyła co mu akurat dostawca z ryżowego kraju wysłał... Tak więc czy będzie OK czy nie przekonasz się osobiście. Szansa, że będzie dobrze wynosi tak z 80%, więc nie bardzo jest co marudzić.
Do obsługi zegarów (uruchomienia spalania chwilowego) nie musisz nawet lutować przełącznika magistral CAN - można użyć ELMa wprost z paczki.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-04-2013, 18:52   #19
Grinch
ford::advanced
 
Avatar Grinch
 
Zarejestrowany: 23-08-2008
Skąd: Gdynia
Model: Focus MK2 / FOCUS MK4 Titanium
Silnik: 1.6 100KM Pb95 / EcoBoost 1.0 125KM
Rocznik: 2005 / 2019
Postów: 360
Domyślnie Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe

Właśnie głowie chodziło mi o przełącznik magistrali CAN w tym droższym jest, w tanim już nie.
Grinch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-04-2013, 12:26   #20
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Zużycie chwilowe / Spalanie chwilowe

Cytat:
Napisał kgebczyk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy jest tu ktoś z Warszawy lub Radomia (ewentualnie okolice) kto ma kabel, działający elmconfig (u mnie nie wiem czemu, ale nie chce działać) i odrobinę chęci by włączyć mi tą opcję za flaszeczkę (czym wypełnioną - kwestia do uzgodnienia )?
ja mogę w Warszawie

ps.
ale polecam wymianę zegarów na poliftingowe - zupełnie inne wrażenia. Można poczytać tu: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i tu: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
spalanie chwilowe



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:28.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.