Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-04-2020, 14:52   #441
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Cytat:
Napisał lechgb Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W oryginale siedziały tam 50W Sony + wyglądające nawet nieźle tweetery.
sprzedajesz?

__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2020, 17:03   #442
Tomasz_NH
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 15-06-2010
Skąd: Kraków
Model: MONDEO MK V
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 11.2014
Postów: 12
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Cześć.
Czy ktoś z Was badał temat DSP od Pioneera DEQ-S1000A2? Też ma korektor 13/31 pasmowy obsługiwany za pomocą apki w telefonie. Niby Pioneer markowo lepszy od PUZU, troszkę tańszy i przede wszystkim nie trzeba czekać na przesyłkę. Jest tylko trochę więcej dłubania bo nie ma wiązki gotowej. Chcę kupić jakiś sprawdzony DSP do Hertzów ESK 165.5 z przodu i DSK 165.3 + aktywny sub pod fotel.
Tomasz_NH jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2020, 20:41   #443
lechgb
ford::beginner
 
Imię: Lech
Zarejestrowany: 26-04-2013
Skąd: Swarzędz
Model: Mondeo MKV hybryd kombi
Silnik: 2.0 Hybryda
Rocznik: 2019
Postów: 16
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sprzedajesz?
Mogę sprzedać. Jeszcze nie ogarnąłem ich wystawienia. Są praktycznie nowe. Jeszcze pewnie dobrze nie wygrzane.
Problem w tym, że nie wiem ile chcę za nie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jakby co to na priv puść jakieś propo.to się dogadamy.
Będę jeszcze miał Excursiona SX-352 ( za 60 PLN ) na środek jakby co do pchnięcia.
lechgb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-04-2020, 20:55   #444
Draculescu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-12-2009
Model: Focus
Silnik: 1.6 vti
Rocznik: 2006
Postów: 301
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Cytat:
Napisał Tomasz_NH Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć.

Czy ktoś z Was badał temat DSP od Pioneera DEQ-S1000A2? Też ma korektor 13/31 pasmowy obsługiwany za pomocą apki w telefonie.
Kolego leniwy jesteś do potęgi n. Tak trudno wejść na stronę Pioneera i przeczytać specyfikację tego DSP? A jak języków nie znasz To jest coś takiego jak Google translator. Więc rusz tyłek i poszukaj.
Draculescu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2020, 12:28   #445
Tomasz_NH
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 15-06-2010
Skąd: Kraków
Model: MONDEO MK V
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 11.2014
Postów: 12
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Cytat:
Napisał Draculescu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego leniwy jesteś do potęgi n. Tak trudno wejść na stronę Pioneera i przeczytać specyfikację tego DSP? A jak języków nie znasz To jest coś takiego jak Google translator. Więc rusz tyłek i poszukaj.
Nie posądzaj wszystkich że są leniami i nieukami. Dobrze znam specyfikacje i jednego i drugiego. Interesuje czy ktoś kupił, założył do siebie Pioneera i badał temat organoleptycznie. Z tego co czytałem chłopaki montowali Puzu i są zadowoleni. Nie interesuje mnie porównywanie suchych danych wypisanych na stronach internetowych producentów. Więc zabierz się za coś konstruktywnego zamiast krytykować.
Tomasz_NH jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2020, 12:38   #446
Draculescu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-12-2009
Model: Focus
Silnik: 1.6 vti
Rocznik: 2006
Postów: 301
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Cytat:
Napisał Tomasz_NH Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie posądzaj wszystkich że są leniami i nieukami. Dobrze znam specyfikacje i jednego i drugiego. Interesuje czy ktoś kupił, założył do siebie Pioneera i badał temat organoleptycznie. Z tego co czytałem chłopaki montowali Puzu i są zadowoleni. Nie interesuje mnie porównywanie suchych danych wypisanych na stronach internetowych producentów. Więc zabierz się za coś konstruktywnego zamiast krytykować.
Skoro dobrze znasz specyfikację to po co pytasz o ilość kanałów korekcji? Zastanów się sam zanim coś napiszesz.
Draculescu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2020, 13:06   #447
Tomasz_NH
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 15-06-2010
Skąd: Kraków
Model: MONDEO MK V
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 11.2014
Postów: 12
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Cytat:
Napisał Draculescu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skoro dobrze znasz specyfikację to po co pytasz o ilość kanałów korekcji? Zastanów się sam zanim coś napiszesz.
A gdzie wyczytałeś że się pytam ile ma kanałów korekcji? PYTAM się czy ktoś badał to DSP i STWIERDZAM że też ma 13/ 31 kanałów korekcji który może być obsługiwany za pomocą zewnętrznej apki w tym wypadku telefon. Tak samo jak stwierdzam że jest więcej roboty przy przygotowaniu wiązki i jest tańszy itd. Więc Proszę czytaj ze zrozumieniem zanim wyjedziesz na kogoś z takim tekstem.
Tomasz_NH jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2020, 13:13   #448
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Czasami warto przemilczeć niektóre komentarze. Po co się denerwujesz skoro widzisz że gość nie czyta że zrozumieniem.
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2020, 13:14   #449
Draculescu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-12-2009
Model: Focus
Silnik: 1.6 vti
Rocznik: 2006
Postów: 301
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Cytat:
Napisał Tomasz_NH Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A gdzie wyczytałeś że się pytam ile ma kanałów korekcji? PYTAM się czy ktoś badał to DSP i STWIERDZAM że też ma 13/ 31 kanałów korekcji który może być obsługiwany za pomocą zewnętrznej apki w tym wypadku telefon. Tak samo jak stwierdzam że jest więcej roboty przy przygotowaniu wiązki i jest tańszy itd. Więc Proszę czytaj ze zrozumieniem zanim wyjedziesz na kogoś z takim tekstem.
O apce na telefon znajdziesz w specyfikacji którą ponoć znasz....
Zamęczyłeś mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Draculescu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2020, 13:22   #450
Tomasz_NH
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 15-06-2010
Skąd: Kraków
Model: MONDEO MK V
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 11.2014
Postów: 12
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czasami warto przemilczeć niektóre komentarze. Po co się denerwujesz skoro widzisz że gość nie czyta że zrozumieniem.
Podenerwowałem się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale wracając do tematu czy ktoś badał może temat tego DSP Pioneera jak się sprawuje. Czy jednak lepiej pójść w Puzu lub szukać czegoś jeszcze lepszego nie zabijającego ceną? Np. Helix DSP mini. Nie jestem jakimś melomanem ale chciałbym uzyskać poprawę korekcji dźwięku bo to co jest w synku to lipa.
Tomasz_NH jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.