Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-04-2020, 13:26   #451
Draculescu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-12-2009
Model: Focus
Silnik: 1.6 vti
Rocznik: 2006
Postów: 301
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Cytat:
Napisał Tomasz_NH Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podenerwowałem się

Ale wracając do tematu czy ktoś badał może temat tego DSP Pioneera jak się sprawuje. Czy jednak lepiej pójść w Puzu lub szukać czegoś jeszcze lepszego nie zabijającego ceną? Np. Helix DSP mini. Nie jestem jakimś melomanem ale chciałbym uzyskać poprawę korekcji dźwięku bo to co jest w synku to lipa.
Teraz ładnie napisałeś. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zauważ że PUZU to inna półka cenowa. Twoje przykłady typu Helix DSP mini, Pioneer stoją grubo ponad 1000zl.
Nie znalazłem nic o tym czy masz wygłuszone drzwi, a o tego trzeba zacząć całą zabawę.


Ostatnio edytowane przez Draculescu ; 28-04-2020 o 13:33
Draculescu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2020, 14:14   #452
Tomasz_NH
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 15-06-2010
Skąd: Kraków
Model: MONDEO MK V
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 11.2014
Postów: 12
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Pioneer i Puzu to ta sama półka cenowa 750 za Puzu i 699 za Pioneera. Dla tego pytam czy ktoś badał temat. Nie czuję ciśnienia aby wydawać 1500 złotówek odrazu na helixa. Mam wygłuszony samochód od podłogi aż po dach.
Tomasz_NH jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2020, 14:32   #453
Draculescu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-12-2009
Model: Focus
Silnik: 1.6 vti
Rocznik: 2006
Postów: 301
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Fajtycznie, cena spadła.
W zeszłym roku Pioneer był ponad 1tys.
Skoro masz wygłuszone auto to nie lepiej wydać te 700zl na głośniki w tej klasie cenowej?
Draculescu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2020, 14:48   #454
lechgb
ford::beginner
 
Imię: Lech
Zarejestrowany: 26-04-2013
Skąd: Swarzędz
Model: Mondeo MKV hybryd kombi
Silnik: 2.0 Hybryda
Rocznik: 2019
Postów: 16
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Cytat:
Napisał Tomasz_NH Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć.
Czy ktoś z Was badał temat DSP od Pioneera DEQ-S1000A2? Też ma korektor 13/31 pasmowy obsługiwany za pomocą apki w telefonie. Niby Pioneer markowo lepszy od PUZU, troszkę tańszy i przede wszystkim nie trzeba czekać na przesyłkę. Jest tylko trochę więcej dłubania bo nie ma wiązki gotowej. Chcę kupić jakiś sprawdzony DSP do Hertzów ESK 165.5 z przodu i DSK 165.3 + aktywny sub pod fotel.
Chyba Alecki wrzucił tutaj ten link:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Wg. mnie podstawa do modu jeśli chcesz zamienić obecny lub wrzucić jakiś wzmacniacz z DSP.
W innym przypadku to będziesz korygował już skorygowany w jakiś sposób dźwięk. Tak mi się w każdym razie wydaje.
Jeśli masz parcie na suba to rozważ go w ostatniej kolejności bo może się okazać niepotrzebny jeśli będziesz miał dobre głośniki w wytłumionych drzwiach i odpowiedni DSP.
Chyba, że lubisz to konkretne niskie pier....cie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
lechgb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2020, 14:52   #455
Tomasz_NH
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 15-06-2010
Skąd: Kraków
Model: MONDEO MK V
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 11.2014
Postów: 12
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Głośniki mam nowe i nie będę się bawił w kolejne zakupy. Przy wyciszonym samochodzie dobrze się spisują. Nie wiedziałem że Pioneer stał ponad tysiaka. Najwyżej będę pierwszą osobą która go przetestuje.
Tomasz_NH jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2020, 14:59   #456
Draculescu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-12-2009
Model: Focus
Silnik: 1.6 vti
Rocznik: 2006
Postów: 301
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Cytat:
Napisał Tomasz_NH Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Głośniki mam nowe i nie będę się bawił w kolejne zakupy. Przy wyciszonym samochodzie dobrze się spisują. Nie wiedziałem że Pioneer stał ponad tysiaka. Najwyżej będę pierwszą osobą która go przetestuje.
Podsumuję, masz:
- wyciszone auto od dołu po sufit.
- nowe głośniki i nie będziesz ich zmieniał.
Hmm, to co nie gra?
Draculescu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2020, 15:08   #457
Tomasz_NH
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 15-06-2010
Skąd: Kraków
Model: MONDEO MK V
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 11.2014
Postów: 12
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Cytat:
Napisał Draculescu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podsumuję, masz:
- wyciszone auto od dołu po sufit.
- nowe głośniki i nie będziesz ich zmieniał.
Hmm, to co nie gra?
Nie gra korekcja audio w sync1
Tomasz_NH jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2020, 15:18   #458
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Cytat:
Napisał Draculescu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O apce na telefon znajdziesz w specyfikacji którą ponoć znasz....
Zamęczyłeś mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Kolego liczbę postów podbijasz czy co? Bo dalej brniesz w to samo . Pytanie brzmiało "czy ktoś ma , posiada, urzywał by mógł opisać wrażenia.
Cały czas piję mleko od krowy i pytanie czy ktoś pił mleko kozie? czy jest podobne w smaku? , bo nie wiem czy warto kupić. Przykład trochę dziwny ale może wreszcie zrozumiesz o co chodziło.
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2020, 15:47   #459
Draculescu
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-12-2009
Model: Focus
Silnik: 1.6 vti
Rocznik: 2006
Postów: 301
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego liczbę postów podbijasz czy co? Bo dalej brniesz w to samo . Pytanie brzmiało "czy ktoś ma , posiada, urzywał by mógł opisać wrażenia.

Cały czas piję mleko od krowy i pytanie czy ktoś pił mleko kozie? czy jest podobne w smaku? , bo nie wiem czy warto kupić. Przykład trochę dziwny ale może wreszcie zrozumiesz o co chodziło.
Kolego pilnuj swego nosa i nie zaczynaj ok?
Draculescu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2020, 15:58   #460
CHARONSKI
ford::advanced
 
Imię: krzysztof
Zarejestrowany: 18-11-2012
Skąd: poznan
Model: FORD FOCUS mk3
Silnik: 1,5tdci 134Km 360Nm
Rocznik: 2017
Postów: 463
Domyślnie Odp: Modyfikacja fabrycznego audio

Czytam ostatnie posty,a tu same mądrale,wygląda rzeczywiscie na nabijanie postów,a odzywki jak u dzieci,proszę moderatora o interwencje i skasowanie niepotrzebnych postów

Ostatnio edytowane przez CHARONSKI ; 28-04-2020 o 16:03
CHARONSKI jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:54.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.