Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-06-2016, 20:01   #3241
stefanb
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 08-05-2016
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 394
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Tu nie chodzi o ogólnie inną pracę zimnego silnika, tylko o podejrzane "brzęczenie" po uruchomieniu, opisują to z resztą też koledzy posiadający Focusa: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

stefanb jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-06-2016, 21:47   #3242
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Czytając pozostałe wątki, rucziło mi się w oczy, że nie jest to zachowanie odosobnione - pojawia się równiez w innych autach. Skoro większość to ma (a może inne też mają, tylko pojawia się to w pewnych określonych warunkach) i nic się więcej nie dzieje - więc może "ten typ tak ma". Oczywiście bez tego dźwieku byłoby bardziej elegancko - może coś zmienią. Dziwi mnie, ze nikt do tej pory nie zlokalizowała źródła - części z której dochodzi ten dźwięk, Skoro słychać go na zewnątrz przy zamknietej masce, to lokalizacja nie powinna być specjalnie trudna.
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-06-2016, 11:10   #3243
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Ja jeżdże i mam w doopie. Coś się zwali, będą naprawiać.
Mam gwarancję i będę z niej robił użytek.
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-06-2016, 16:18   #3244
antrobius
ford::average
 
Avatar antrobius
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 31-12-2007
Skąd: Rumia
Model: mondeo mkV
Silnik: EcoBoost 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 56
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał panerai_47 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Znowu mialem okazje pojezdzic nowym mondkiem. Nie wiem Panowie nad czym Wy sie zachwycacie, siedzenie kierowcy i regulacja w tym samochodzie to dramat. Zrobilem tysiac kilometrow w dwa dni. Kregoslup mnie napierdalal jak diabli. Samochod bardzo mi sie podoba z zewnatrz jak i wewnatrz. Staralem sie jak moglem ustawic siedzenie aby bylo komfortowo, niestety nie da sie. Moze macie te siedzenia lepsze z reglacja 10 kierunkowoa, ale te w tytanie to poracha.


Ja nie narzekam - 10-o kierunkowa regulacja. Lepiej ńiż w mk4 titaniumX ze zwykłą regulacją


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
Życie jest piękne
antrobius jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-06-2016, 16:29   #3245
antrobius
ford::average
 
Avatar antrobius
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 31-12-2007
Skąd: Rumia
Model: mondeo mkV
Silnik: EcoBoost 1,5
Rocznik: 2016
Postów: 56
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał tomsiw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wszyscy o tym dźwięku piszą a ja w swoim 1.5 EB tego nie słyszę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Albo głuchy jestem, albo faktycznie mi nic takiego się nie dzieje.


U mnie też nie słychać (1,5 EB automat)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
Życie jest piękne
antrobius jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-06-2016, 16:44   #3246
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,824
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

W 2.0 EB też cisza.
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-06-2016, 19:36   #3247
dobo
ford::beginner
 
Avatar dobo
 
Zarejestrowany: 15-05-2012
Skąd: Krk
Model: Mondeo Mk5 Titanium
Silnik: 1.5 EB AT
Rocznik: 2016
Postów: 45
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

A jeszcze pytanie do osób, które mają fabryczny alarm. Macie takie czujniki wystające ze słupków, czy fabryczny taki jak widać w tym momencie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ? Miałem poprzednio Focusa sprowadzanego z Belgii, to wiedziałem jak powinein mniej więcej wyglądać alarm fabryczny, więc się trochę zdziwiłem, jak zobaczyłem go w swoim aucie. Przypomniał mi trochę takie coś jak ojciec miał w Escorcie 20 lat temu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez dobo ; 05-06-2016 o 19:38
dobo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-06-2016, 19:46   #3248
kruger
ford::advanced
 
Avatar kruger
 
Zarejestrowany: 27-04-2010
Model: Mondeo MK5 → Mondeo MK4
Silnik: EB 240KM, PowerShift
Rocznik: 2013
Postów: 426
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał dobo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jeszcze pytanie do osób, które mają fabryczny alarm. Macie takie czujniki wystające ze słupków, czy fabryczny taki jak widać w tym momencie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ? Miałem poprzednio Focusa sprowadzanego z Belgii, to wiedziałem jak powinein mniej więcej wyglądać alarm fabryczny, więc się trochę zdziwiłem, jak zobaczyłem go w swoim aucie. Przypomniał mi trochę takie coś jak ojciec miał w Escorcie 20 lat temu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam właśnie taki jak na tym filmie czyli dwa czarne czujniki oryginalnie zamontowane nad schowkiem na okulary. Żadne czujniki nie wystają ze słupków. Ale podczas konfiguracji kategorycznie podkreślałem, że alarm ma być fabryczny. Sprzedawca się dziwił czemu tak naciskam, ja się dziwiłem, że standardowo dostałbym montowany w ASO. Jak się nie uprzesz to dostaniesz montowany w ASO.
kruger jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-06-2016, 20:00   #3249
dobo
ford::beginner
 
Avatar dobo
 
Zarejestrowany: 15-05-2012
Skąd: Krk
Model: Mondeo Mk5 Titanium
Silnik: 1.5 EB AT
Rocznik: 2016
Postów: 45
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał kruger Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam właśnie taki jak na tym filmie czyli dwa czarne czujniki oryginalnie zamontowane nad schowkiem na okulary. Żadne czujniki nie wystają ze słupków. Ale podczas konfiguracji kategorycznie podkreślałem, że alarm ma być fabryczny. Sprzedawca się dziwił czemu tak naciskam, ja się dziwiłem, że standardowo dostałbym montowany w ASO. Jak się nie uprzesz to dostaniesz montowany w ASO.
A to widzę, trzeba przypilnoać dosłowanie każdej rzeczy :/ No cóż, nauczka na przyszłość
dobo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-06-2016, 20:31   #3250
Voldemord
ford::average
 
Avatar Voldemord
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 01-10-2015
Skąd: Lubin
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 1.5 EB 160KM AT
Rocznik: 03.2016
Postów: 66
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał dobo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jeszcze pytanie do osób, które mają fabryczny alarm. Macie takie czujniki wystające ze słupków, czy fabryczny taki jak widać w tym momencie [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ? Miałem poprzednio Focusa sprowadzanego z Belgii, to wiedziałem jak powinein mniej więcej wyglądać alarm fabryczny, więc się trochę zdziwiłem, jak zobaczyłem go w swoim aucie. Przypomniał mi trochę takie coś jak ojciec miał w Escorcie 20 lat temu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam alarm fabryczny i też mam tak jak na filmie, ze słupków nic mi nie wystaje.
Voldemord jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:27.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.