Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-11-2017, 20:39   #1
maximus1986
ford::average
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 27-05-2017
Model: Fusion MK2
Silnik: 2,0T
Rocznik: 2015
Postów: 144
Domyślnie Odpalanie kluczykiem a ogrzewanie

Przyszły zimne dni i okazało się że po zdalnym odpaleniu z kluczyka nie włącza się ani grzanie foteli ani ogrzewanie całego auta, zgłębiłem temat (instrukcja z USA) i okazało się że trzeba to ustawić w menu zegarów a tam nie miła niespodzianka funkcja "climate control i seta"podświetlona jest na szaro i nie można wejść w nią aby ją włączyć jedynie jest podświetlona na niebiesko funkcja po ilu ma się auto zgasić. Co może być powodem że nie można tego przestawić jakaś usterka czy brak jakiegoś modułu stare oprogramowanie zegarów? Dodam że ustawienia modułu IPC są fabryczne do mojego auta ściągnięte ze strony forda. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

maximus1986 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-11-2020, 12:16   #2
jan1051
ford::amateur
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 07-08-2016
Skąd: Międzyrzecz
Model: Edge SEL
Silnik: 2.0 Pb
Rocznik: 2015
Postów: 3
Domyślnie Odp: Odpalanie kluczykiem a ogrzewanie

Idzie zima więc odgrzewam bardzo starego kotleta. maximus1986 udało Ci się to jakoś rozwiązać?
jan1051 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-11-2020, 13:39   #3
pablo1803a
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 17-08-2020
Skąd: Kielce
Model: Fusion
Silnik: 2.0 EB
Rocznik: 2017
Postów: 52
Domyślnie Odp: Odpalanie kluczykiem a ogrzewanie

Cytat:
Napisał jan1051 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Idzie zima więc odgrzewam bardzo starego kotleta. maximus1986 udało Ci się to jakoś rozwiązać?
Z tego co kojarzę to na zegarach wchodzi się w ustawienia Vehicle i tam w opcjach powinno być czy ma się grzać automatycznie czy według ostatniego ustawienia.
pablo1803a jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2021, 18:43   #4
damian-mlody87
ford::amateur
 
Imię: damian
Zarejestrowany: 16-10-2020
Skąd: Herby
Model: fusion 2017 lf
Silnik: 1,5 eb
Rocznik: 2017
Postów: 2
Domyślnie Odp: Odpalanie kluczykiem a ogrzewanie

Cytat:
Napisał pablo1803a Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tego co kojarzę to na zegarach wchodzi się w ustawienia Vehicle i tam w opcjach powinno być czy ma się grzać automatycznie czy według ostatniego ustawienia.
Ogarnął ktoś temat? mam ten sam problem...
damian-mlody87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2021, 21:22   #5
Barixon
ford::advanced
 
Avatar Barixon
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 28-05-2010
Skąd: Jaworzno
Model: Fusion USA
Silnik: 2.0 eb
Rocznik: 2017
Postów: 250
Domyślnie Odp: Odpalanie kluczykiem a ogrzewanie

Cytat:
Napisał damian-mlody87 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ogarnął ktoś temat? mam ten sam problem...
Tzn ? Co tu ogarniać w menu licznika są ustawienia najlepiej sobie ustawić na auto - czyli w zimie grzeje a w lecie chłodzi. Jeżeli jest podświetlane na szaro zazwyczaj związane jest to z jakimś błędem należy go odczytać ewentualnie nie prawidłową konfiguracją .
Barixon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2021, 09:13   #6
damian-mlody87
ford::amateur
 
Imię: damian
Zarejestrowany: 16-10-2020
Skąd: Herby
Model: fusion 2017 lf
Silnik: 1,5 eb
Rocznik: 2017
Postów: 2
Domyślnie Odp: Odpalanie kluczykiem a ogrzewanie

Cytat:
Napisał Barixon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tzn ? Co tu ogarniać w menu licznika są ustawienia najlepiej sobie ustawić na auto - czyli w zimie grzeje a w lecie chłodzi. Jeżeli jest podświetlane na szaro zazwyczaj związane jest to z jakimś błędem należy go odczytać ewentualnie nie prawidłową konfiguracją .
Własnie nie mam nic na szaro wszystko moge zmienic tz (fotele, klima) biore auto albo manual z ostatniej konfiguracji i nic nie grzeje...może w forscanie trzeba cos zmienic ?
damian-mlody87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-05-2023, 21:37   #7
DaQe
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 07-04-2023
Skąd: Częstochowa
Model: Ford Fusion
Silnik: 2.0 ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 4
Domyślnie Odp: Odpalanie kluczykiem a ogrzewanie

Dołączam się,
Ja mam taki problem ze mogę wejść w ustawienia klimatu ale nie mogę zmienić zadnej funkcji, oczywiście posiadam wszystkie funkcje i działają one, wiec podejrzewam ze to problem z konfiguracja, próbowałem znaleść coś w forscanie ale nie ukrywam ze błądz, znalazłem jedynie opcje aby włączyć to menu w module IPC, czy miał ktoś taki problem i go rozwiązał ?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
DaQe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.