Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-07-2020, 10:37   #71
bas13k
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-04-2019
Model: Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2019
Postów: 64
Domyślnie Odp: Trzeszczące drzwi od basu + stukanie w głośniku lewych drzwi

Cytat:
Napisał TAMSp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej, update tematu byłem dzisiaj w ASO przy przeglądzie i zgłosiłem trzeszczące/skrzypiące boczki ponownie. Okazało się że pomiędzy ostatnią moją wizytą pojawiła się dodatkowa procedura eliminacji tego zjawiska. Po szybkiej akcji związanej z mocowaniami boczków temat został wyeliminowany. Boczki są solidnie osadzone co czuć od razu pod ręką. Mam nadzięję, żę temat został jednoznacznie rozwiązany i nie trzeba będzie do niego więcej wracać. Czas pokaże Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale ... fingers crossed Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
O widzisz, to bardzo dobra informacja. Wiesz może coś więcej? Jakiś numer TSB? Zbliżam się do 10 tys i przy przeglądzie chce im wszystko powiedzieć co mają poprawić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

bas13k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2020, 15:24   #72
TAMSp
ford::beginner
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 12-08-2019
Skąd: Bielsko Biała
Model: Focus mk4 STline
Silnik: 1,5 diesel
Rocznik: 2018
Postów: 41
Domyślnie Odp: Trzeszczące drzwi od basu + stukanie w głośniku lewych drzwi

Niestety nic więcej nie wiem oprócz tego że to stosunkowo nowe wytyczne i przy ostatniej mojej wizycie jeszcze go nie było. Dokumentacja już zarchiwizowana, a w otrzymanym podsumowaniu usługi niestety nie wyszczególniona, ale jak by bardzo było potrzebne mogę poprosić serwis o numer Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TAMSp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2020, 22:22   #73
maxpawkas
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 21-06-2020
Model: Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2020
Postów: 52
Domyślnie Odp: Trzeszczące drzwi od basu + stukanie w głośniku lewych drzwi

Cytat:
Napisał TAMSp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety nic więcej nie wiem oprócz tego że to stosunkowo nowe wytyczne i przy ostatniej mojej wizycie jeszcze go nie było. Dokumentacja już zarchiwizowana, a w otrzymanym podsumowaniu usługi niestety nie wyszczególniona, ale jak by bardzo było potrzebne mogę poprosić serwis o numer Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jesli to możliwe żeby zdobyć numer, to na pewno się przyda w razie czego.
maxpawkas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2020, 10:00   #74
bas13k
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-04-2019
Model: Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2019
Postów: 64
Domyślnie Odp: Trzeszczące drzwi od basu + stukanie w głośniku lewych drzwi

Cytat:
Napisał TAMSp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety nic więcej nie wiem oprócz tego że to stosunkowo nowe wytyczne i przy ostatniej mojej wizycie jeszcze go nie było. Dokumentacja już zarchiwizowana, a w otrzymanym podsumowaniu usługi niestety nie wyszczególniona, ale jak by bardzo było potrzebne mogę poprosić serwis o numer Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki za info. W takim razie na serwisie będę pytał żeby sprawdzili bo są nowe wytyczne jak to naprawić. A jeżeli to nie problem z tym numerem to by się bardzo przydał bo obawiam się odpowiedzi, że nic nie ma nowego i w ogóle wszystko jest dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bas13k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2020, 11:10   #75
TAMSp
ford::beginner
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 12-08-2019
Skąd: Bielsko Biała
Model: Focus mk4 STline
Silnik: 1,5 diesel
Rocznik: 2018
Postów: 41
Domyślnie Odp: Trzeszczące drzwi od basu + stukanie w głośniku lewych drzwi

Prosze bardzo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. TSB 18-2295
TAMSp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2020, 10:01   #76
blukasz
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 20-08-2020
Model: Focus MKIV
Silnik: 1.0 ecoboost
Rocznik: 2018
Postów: 4
Domyślnie Odp: Trzeszczące drzwi od basu + stukanie w głośniku lewych drzwi

Cytat:
Napisał TAMSp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Prosze bardzo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. TSB 18-2295
Zgłosiłem usterkę na tym kodzie i niestety nie mają czegoś takiego w systemie. Pani dodatkowo stwierdziła że kody w Polsce nie mają "-" tylko "/"

Serwis Zbylitowska Góra k/Tarnów
blukasz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-08-2020, 08:59   #77
bas13k
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-04-2019
Model: Focus
Silnik: 1.5
Rocznik: 2019
Postów: 64
Domyślnie Odp: Trzeszczące drzwi od basu + stukanie w głośniku lewych drzwi

Cytat:
Napisał blukasz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgłosiłem usterkę na tym kodzie i niestety nie mają czegoś takiego w systemie. Pani dodatkowo stwierdziła że kody w Polsce nie mają "-" tylko "/"

Serwis Zbylitowska Góra k/Tarnów
Ja już przestałem szukać czy gdziekolwiek mi to zrobią bo albo nie słyszą albo nie dają znać.
Sam to zamierzam zrobić. Ściągnięcie boczków to żaden problem, w innym wątku są zdjęcia z wyciszania auta więc nie powinno być trudno.

A nikt ci tak nie zrobi jak ty sam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bas13k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-08-2020, 17:07   #78
PeeKaaBooM
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-01-2019
Model: Focus HB Mk4
Silnik: 1.5 EB 182KM
Rocznik: 2018
Postów: 11
Domyślnie Odp: Trzeszczące drzwi od basu + stukanie w głośniku lewych drzwi

Cytat:
Napisał blukasz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgłosiłem usterkę na tym kodzie i niestety nie mają czegoś takiego w systemie. Pani dodatkowo stwierdziła że kody w Polsce nie mają "-" tylko "/"

Serwis Zbylitowska Góra k/Tarnów
Ford Opatówek koło Kalisza znalazł to zgłoszenie - mój Focusik idzie w piątek na serwis. Zobaczymy co zrobią. Obecnie praca wewnętrznych plastików to jakaś maskara - plus praca nadwozia np. na rondzie. Wszystko stuka i puka aż miło.
PeeKaaBooM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-08-2020, 13:44   #79
blukasz
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 20-08-2020
Model: Focus MKIV
Silnik: 1.0 ecoboost
Rocznik: 2018
Postów: 4
Domyślnie Odp: Trzeszczące drzwi od basu + stukanie w głośniku lewych drzwi

Cytat:
Napisał bas13k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja już przestałem szukać czy gdziekolwiek mi to zrobią bo albo nie słyszą albo nie dają znać.
Sam to zamierzam zrobić. Ściągnięcie boczków to żaden problem, w innym wątku są zdjęcia z wyciszania auta więc nie powinno być trudno.

A nikt ci tak nie zrobi jak ty sam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziś odstawiłem swojego focusa w serwisie Zbylitowska Góra k/Tarnowa. O dziwo Pani sama namawiała do tego by nie odpuszczać i domagać się naprawy gwarancyjnej, i potwierdziła, że problem jest im ogólnie znany.

Zostały zamówione specjalne maty usztywniające i wygłuszające drzwi. Najprawdopodobniej w środę odbiór samochodu. Dam znać czy będzie jakaś poprawa.
blukasz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-08-2020, 16:22   #80
PeeKaaBooM
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-01-2019
Model: Focus HB Mk4
Silnik: 1.5 EB 182KM
Rocznik: 2018
Postów: 11
Domyślnie Odp: Trzeszczące drzwi od basu + stukanie w głośniku lewych drzwi

Cytat:
Napisał blukasz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziś odstawiłem swojego focusa w serwisie Zbylitowska Góra k/Tarnowa. O dziwo Pani sama namawiała do tego by nie odpuszczać i domagać się naprawy gwarancyjnej, i potwierdziła, że problem jest im ogólnie znany.

Zostały zamówione specjalne maty usztywniające i wygłuszające drzwi. Najprawdopodobniej w środę odbiór samochodu. Dam znać czy będzie jakaś poprawa.
o super - to napisz jak poszło bo u mnie jest gorzej niż było ... tzn. od strony kierowcy ok ale teraz prawa strona i bagażnik dają o sobie znać :/ Możliwe że wcześniej bagażnika nie słyszałem przez problemy od strony kierowcy.
PeeKaaBooM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.