Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-02-2023, 17:28   #111
Stan10
ford::beginner
 
Imię: Stanisław
Zarejestrowany: 04-02-2023
Skąd: Tarnów
Model: fordescape
Silnik: 1499
Rocznik: 2019
Postów: 13
Domyślnie Odp: Doprogramowanie drugiego "piloto-kluczyka"

No również kupiłem Escape z jednym kluczykiem 2019 r,proszę o podpowiedz jaki dokupić kluczyk ,tak się składa do Niu Sącza mam nie daleko.

Stan10 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2023, 19:09   #112
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Keyless programowanie

Cytat:
Napisał NetComWolski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mam kłopoty z Fordem ESPACE 2017r po zakodowaniu drugiego kluczyka wyskakuje komunikat na wyświetlaczu wymień baterię w pilocie, ...
Standardowa "przypadłość" badziewnych chińskich pilotów. Jedyna "procedura naprawcza" to oddać/wyrzucić ten badziewny i kupić "nie badziewny" albo oryginalny amerykański.
Można oczywiście taki kluczyć trzymać jako zapasowy, bo zawsze można otworzyć auto grotem (jeśli się go porządnie dotnie...) a kluczyk (nawet zupełnie bez baterii) odpali auto po umieszczeniu go na tej "tacce", na której był programowany.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-02-2023, 10:33   #113
Stan10
ford::beginner
 
Imię: Stanisław
Zarejestrowany: 04-02-2023
Skąd: Tarnów
Model: fordescape
Silnik: 1499
Rocznik: 2019
Postów: 13
Domyślnie Odp: Keyless programowanie

Cytat:
Napisał Pała007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak Nowy Sącz... jakiś namiar ? I ile taka usługa kosztuje ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No właśnie jestem zainteresowany dorobieniem drugiego kluczyka Ford Escape 2019 do N S mam po drodze ,proszę o namiary.
Stan10 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2023, 00:08   #114
Inoris
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-03-2023
Model: Kuga
Silnik: 2.0
Rocznik: 2019
Postów: 2
Domyślnie Odp: Doprogramowanie drugiego "piloto-kluczyka"

Witam. Razem z autem dostałem tylko taki kluczyk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Chciałbym zasięgnąć informacji czy można go wymienić na coś lepszego ala scyzoryk a jeśli tak to pod jakim oznaczeniem go szukać?
Ewentualnie kto z okolic Łodzi by się podjął kodowania ?
Inoris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-03-2023, 09:12   #115
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Doprogramowanie drugiego "piloto-kluczyka"

Cytat:
Napisał Inoris Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...czy można go wymienić na coś lepszego ala scyzoryk...
Fabrycznie w USA występowały tylko takie klucze.
Na pomysł produkcji "scyzoryków" do tego auta wpadli jedynie Chińczycy i u nich trzeba sobie poszukać takiego czegoś "lepszego"...
Czy będzie działać i jak długo - jak zwykle kwestia "chińskiej ruletki"..Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2023, 12:49   #116
henrykus1
ford::beginner
 
Imię: Henry
Zarejestrowany: 18-10-2018
Model: Kuga Mk2 4x4
Silnik: 2,0 Tdc
Rocznik: 2014
Postów: 20
Domyślnie Odp: Doprogramowanie drugiego "piloto-kluczyka"

Zgubiłem pilota kuga mk2 2014 ,dorobił mi gość nowy jako zapasowy przez podpięcie do gniazda OBD, mam pytanie czy ten stary oryginalny zagubiony jest nadal aktywny ?
henrykus1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2023, 13:09   #117
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,507
Domyślnie Odp: Doprogramowanie drugiego "piloto-kluczyka"

Zapewne tak.
Trzeba sprawdzić ile sztuk jest w module auta.
Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-07-2023, 13:00   #118
teiksef
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-06-2023
Model: Escape
Silnik: 2.0
Rocznik: 2020
Postów: 35
Domyślnie Odp: Doprogramowanie drugiego "piloto-kluczyka"

Hej,

Pacjent: Escape 2020 Titanium, jeden kluczyk (remote start etc).
Jak rozumiem, realnie wyjścia są dwa: dokupić używany albo dokupić chińczyka.
Wygląda na to, że kluczyk to M3N-A2C931426 vel 164-R8198.
Przy używanym, skąd wziąć potem element z samym grotem do frezowania?
Przy chińczyku, ktoś ma doświadczenie z konkretną ofertą np. z aliexpress? Widzę np. to: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Jak już widzę, potem pozostaje zakodowanie go, co zapewne wiąże się z wizytą np. w Katowicach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
teiksef jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-07-2023, 18:13   #119
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,456
Domyślnie Odp: Doprogramowanie drugiego "piloto-kluczyka"

Kluczyki w fordach nie są w żaden sposób zabezpieczone. Wbrew temu co piszą ludzie na tym forum, kluczyk do Forda dopisze każdy zakład który zajmuje dorabianiem kluczyków.
Śmiem twierdzić że klucze do Forda dopisuje się najprościej ze wszystkich marek na świecie.
Jeśli chodzi o chińskie kluczyki, jeden chiński klucz działa, inny nie działa wogole a jeszcze inny rozładowuje baterie co dwa tygodnie. Właśnie dlatego jeden kosztuje 50zl a inny taki sam 450zl.
Jeśli kupisz oryginał to grot można wymienić, mam takie od ręki.
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-07-2023, 20:47   #120
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Doprogramowanie drugiego "piloto-kluczyka"

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kluczyki w fordach nie są w żaden sposób zabezpieczone. Wbrew temu co piszą ludzie na tym forum...
A Kolega "swoje"... Przy następnej okazji poproszę CHOĆ JEDEN CYTAT, że ktoś na tym forum wypisuje takie głupoty, "że "kluczyki Forda są zabezpieczone"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

BTW - w przypadku "zabezpieczonych kluczyków" NIE DA SIĘ (NORMALNIE) DOPISAC KLUCZA UZYWANEGO. A w Fordzie się da - i wszyscy to w kółko powtarzają...

A na przykład w moim Mitsubishi Outlanderze się nie da (normalnie) - i znów większość "porządnych" zakładów dorabiania kluczy "daje radę" (choć zdecydowanie mniej niż do Forda...) - podobnie zresztą jak mój kolega Dawid - "spec" od Mitsu... Zresztą co najmniej tak dobry jak Kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] od Forda i kilku jeszcze marek...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.