Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-01-2018, 19:40   #1
Jerzy23
ford::beginner
 
Avatar Jerzy23
 
Imię: Jerzy
Zarejestrowany: 20-11-2016
Skąd: Rumia
Model: Fiesta
Silnik: duratec 1,3L Duratec 8V EFI (58PS)
Rocznik: 2006
Postów: 35
Domyślnie Ceramizer dolac czy nbie ?

Moja Fiesta przejechała 168000tyś km i zastanawiam się nad dolaniem do silnika i skrzyni biegów CERAMIZERA. Jedni zachwalają ten produkt twierdząc że silnik i skrzynia biegów lepiej pracuje a inni wręcz przeciwnie chociaż tych jest w mniejszości.Prosze o waszą opinie tych. którzy zastosowali ten cudowny preparat.

Jerzy23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2018, 20:08   #2
Ela.S
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ceramizer

A chcesz dalej jeździć tym autkiem ? czy robisz go na sprzedaż ?
Jak chcesz jeździć, to pomyśl żeby za cenę tego ceramizera kupić sobie "kratkę" piwa.
Więcej pożytku z tego będzie. Lepiej zainwestuj np w lepszy olej silnikowy, a mobil będzie wdzięczny.
Ten ceramizer to tak jak reklama paliw pewnej stacji......kup to paliwo, zapłać więcej a na baku (700-800 km) zyskasz 3 km. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2018, 20:24   #3
Ermac
ford::average
 
Zarejestrowany: 20-12-2015
Model: Fieta mk VI
Silnik: 1,4 tdci
Rocznik: 2003
Postów: 102
Domyślnie Re: ceramizer

Ale żeś wymyślił...
Zmień olej i filtry i jeździj, nie kombinuj jak wszystko działa.
Ermac jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2018, 22:06   #4
slawomirro
ford::professional
 
Avatar slawomirro
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 02-04-2016
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta mk6 Ghia
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2007
Postów: 1,657
Domyślnie Odp: ceramizer

Cytat:
Napisał Jerzy23 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moja Fiesta przejechała 168000tyś km i zastanawiam się nad dolaniem do silnika i skrzyni biegów CERAMIZERA. .
Świetny pomysł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W Daewoo Lanosie wlałem ceramizer.
Efekt był doskonały. Rozwaliłem silnik i skończyło się generalnym remontem. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale przez pierwsze 500km magia działała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
slawomirro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2018, 12:16   #5
Szeryf455
ford::professional
 
Zarejestrowany: 14-03-2010
Skąd: Chrzanów
Model: transit
Silnik: 2,5 D
Rocznik: 1996 max
Postów: 1,035
Domyślnie Odp: ceramizer

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Masz czytania na pół dna .
Szeryf455 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-01-2018, 21:27   #6
Jerzy23
ford::beginner
 
Avatar Jerzy23
 
Imię: Jerzy
Zarejestrowany: 20-11-2016
Skąd: Rumia
Model: Fiesta
Silnik: duratec 1,3L Duratec 8V EFI (58PS)
Rocznik: 2006
Postów: 35
Domyślnie Odp: ceramizer

Mój silnik pracuje poprawnie,oleju po przejechaniu 8 tyś km dolałem niecałe 0,5litra.Silnik bez względu na pore roku startuje zawsze za pierwszym razem po kilku obrotach wału.Bardzo dziękuje za te informacje bo mi tez się wydaje że te opisy opinie są zbyt piękne żeby były prawdziwe,tym bardziej że to nie jest pierwszy cudowny środek ratujący silnik i skrzynie biegów.Nadmieniam że pytałem się też mechaników samochodowych o takie ulepszacze i wszyscy bez wyjątku stanowczo odradzali dolewanie czegokolwiek do oleju.
Jerzy23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.