Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-01-2020, 19:07   #221
Boniek1982
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-12-2019
Skąd: Świerklaniec
Model: Tourneo Connect
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 8
Domyślnie Odp: SYNC 1 update co gdzie i jak ?

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] u dnie dokładnie tak było. Tych plików w tym folderze nie musisz rozpakowywać. Po poprawnej instalacji na pendrive pojawi się jeszcze jeden plik. Według instrukcji forda ma to trwać 20 min u mnie trwało dłużej.

Boniek1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2020, 19:53   #222
kef1
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 06-12-2019
Skąd: Włocławek
Model: Fiesta
Silnik: 1.6 TDci
Rocznik: 2014
Postów: 7
Domyślnie Odp: SYNC 1 update co gdzie i jak ?

Właśnie ten plik co ma się pojawić to chyba nie trzeba przesyłać do 'Forda", ba ja właśnie dziś pół dnia straciłem na instalację pliku z oficjalnej strony Forda po podaniu vin, itd. Oczywiście nie udało mi się wgrać w żaden sposób, bo instalacja nieudana, bo nie widzi pliku, bo błąd instalacji, bo nie widzi usb ( ha, przy wyjmowaniu komunikat "usb wyjęto") itp. Jak nadmieniłem jutro będę próbował ten plik SYNC_v5.11_E1BT-14D544-AN wgrać, według wszystkich znaków na forum powinno sie udać.
kef1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-01-2020, 15:16   #223
kef1
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 06-12-2019
Skąd: Włocławek
Model: Fiesta
Silnik: 1.6 TDci
Rocznik: 2014
Postów: 7
Domyślnie Odp: SYNC 1 update co gdzie i jak ?

No i udało się. Plik zadziałał i po dokładnie 18 min. instalacja się zakończyła. Jedna UWAGA dla chętnych do instalacji, niczego najlepiej nie przyciskać, co było już gdzieś na forum, cierpliwie czekać na komunikat "instalacja zakończona".Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kef1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2020, 00:09   #224
Łukasz GDY
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-05-2012
Skąd: Gdynia
Model: mondeo mk4
Silnik: 2,2TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 20
Domyślnie Odp: SYNC 1 update co gdzie i jak ?

Posiada ktoś może plik aktualizacji sync1? Podane w temacie linki już nie działają. ��
__________________
Mondeo MK4 Titanium S 2.2 TDCI 211KM 518Nm
Fusion Titanium Ecoboost 2.0 240KM
Łukasz GDY jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2020, 19:48   #225
Boniek1982
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-12-2019
Skąd: Świerklaniec
Model: Tourneo Connect
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 8
Domyślnie Odp: SYNC 1 update co gdzie i jak ?

Cytat:
Napisał Łukasz GDY Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Posiada ktoś może plik aktualizacji sync1? Podane w temacie linki już nie działają. ��
Ja zainstalowałem ten SYNC v5.11_E1BT-14D544-AN i działa.
Podaj maila to Ci prześlę
Boniek1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2020, 22:45   #226
Lanc3pl
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 06-09-2019
Model: Mustang
Silnik: 3.7
Rocznik: 2015
Postów: 2
Domyślnie Odp: SYNC 1 update co gdzie i jak ?

Hej hej, jeśli mógłbym prosić o też ten plik, same problemy z tym sync 1.... mail: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Jeśli chodzi o częstotliwość w radiu na EU to tylko przez OBD ? Pozdrawiam
Lanc3pl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-02-2020, 23:17   #227
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,972
Domyślnie Odp: SYNC 1 update co gdzie i jak ?

Cytat:
Napisał Lanc3pl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
same problemy z tym sync 1.
tylko Sync1 w Fusionie USA inaczej się spolszcza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
IDS |Forscan| UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-02-2020, 10:15   #228
michalbraminski
ford::beginner
 
Imię: Janek
Zarejestrowany: 09-03-2017
Skąd: Stg
Model: Focus ST
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 29
Domyślnie Odp: SYNC 1 update co gdzie i jak ?

Witam wszystkich,
Przymierzam się do aktualizacji systemu Sync w FF ST 2014(wersja z radiem Sony). Wczoraj po podaniu numeru VIN na stronie Forda pokazało mi, że mogę pobrać aktualizację (800 mb). Jednak do aktualizacji map w nawigacji muszę zgłosić się do dealera Forda.
Jako, że zabieram się do tego po raz pierwszy mam kilka pytań. Czy po włożeniu dysku USB instalacja rozpocznie się samoczynnie czy potrzebna jest jakaś konfiguracja klawiszy lub czegoś innego?
Jak wygląda na dzień dzisiejszy sytuacja z nowymi mapami do Forda? (widoczna jest karta SD nad ekranem nawigacji). Czy jest możliwe dokonanie tego na własną rękę czy jedynie w salonie?

Z góry dzięki wielkie za odpowiedź i pozdrawiam!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
michalbraminski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2020, 18:58   #229
Boniek1982
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 29-12-2019
Skąd: Świerklaniec
Model: Tourneo Connect
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 8
Domyślnie Odp: SYNC 1 update co gdzie i jak ?

Cytat:
Napisał Lanc3pl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej hej, jeśli mógłbym prosić o też ten plik, same problemy z tym sync 1.... mail: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . Jeśli chodzi o częstotliwość w radiu na EU to tylko przez OBD ? Pozdrawiam
Niestety plik jest za duży i nie można go wysłać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Boniek1982 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-02-2020, 16:53   #230
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: SYNC 1 update co gdzie i jak ?

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] w menu w radiu jest opcja aktualizacji Sync. Wkładasz usb, klikasz aktualizacja i czekasz do 20min

Mapy mozesz kupić w aso, tu na forum taniej i też z aso w Poznaniu, albo portale aukcyjne.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.