Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Fotorelacje z napraw

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 13-09-2014, 06:46   #21
Krespo
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 06-07-2013
Skąd: Toruń/Piła
Model: Fusion
Silnik: 1,4 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 78
Domyślnie Odp: Fusion przed FL - Demontaż panelu radia

hmm;D No własnie odczepiłem awaryjne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale od dołu coś nie chciało wyjsc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Góra bez problemu sie odczepiła ,a dół nie chciał dlatego nie mogłem tam ręki wsadzićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Krespo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2014, 10:51   #22
wikwik
ford::amateur
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 31-10-2014
Skąd: Katowice
Model: Ford Fusion JU2
Silnik: 1.4 Benzyna
Rocznik: 2003
Postów: 1
Question Odp: Fusion przed FL - Demontaż panelu radia

jeśli wsadzę na miejsce seryjnego radia inne, ale nie takie jak conney (normalne radio samochodowe, np: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]) to co mam zrobić z miejscem, które mi zostanie ?
Bo wydaję mi się, że radio to nie wejdzie pomiędzy te poprzeczne belki, a jeśli je wytnę to z kolei miejsca będzie za dużo.

(panelu jeszcze nie demontowałem, chce się dopytać zanim wszystko rozgrzebie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )

co myślicie ?

EDIT:

Potrzebuję takiej ramki, tak? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez wikwik ; 01-11-2014 o 12:53
wikwik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2014, 16:18   #23
hatifnat
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 15-09-2014
Skąd: Warszawa
Model: Fusion FX Gold
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 1
Domyślnie Odp: Fusion przed FL - Demontaż panelu radia

Znalazłem filmik przedstawiający cały demontaż Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
hatifnat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2014, 15:50   #24
k4mil32
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-03-2014
Model: Ford fusion
Silnik: 1,4
Rocznik: 2003
Postów: 24
Domyślnie

Mnie zastanawia jedno.. Byłem w Krakowie w serwisie Forda zapytać się o ten przedni panel do Fusiona przed FL. Chodzi mi wersje bez radia gdzie nie ma tych dwóch poprzeczek. Ku mojemu zdziwieniu teoretycznie takiej części nie ma. Facet pokazał mi na komputerze listę wszystkich elementów jakie są montowane w fuzji i nie było tam takiego panelu. Zapytalem się go co w takim razie kiedy kupiło się auto bez radia ale nie potrafił mi odpowiedzieć na to pytanie.
I w ten sposób poluje na ten panel juz od kilku miesięcy i nic. Na allegro nie ma, ebay- nie ma. Są panele do fabrycznego radia lub ręcznie przerabiane ale takiego by oryginalnie miało otwór montażowy tylko z jedną poprzeczką lub bez niej... Nie ma nigdzie.
k4mil32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-11-2014, 20:20   #25
skull1311
ford::beginner
 
Imię: Adrian
Zarejestrowany: 16-07-2014
Model: Fusion
Silnik: 1,4
Rocznik: 2004
Postów: 21
Domyślnie

To kup oryginalny i przerabiaj. Tylko to ci chyba zostaje...
skull1311 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-05-2015, 14:39   #26
stefanjkw
ford::amateur
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 29-05-2015
Model: mondeo mk3
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2001
Postów: 1
Domyślnie Odp: Fusion przed FL - Demontaż panelu radia

nie trzeba demontować schowka pasażera żeby wyjąć przełączniki ogrzewania szyb, wystarczy delikatnie je podważyć cienkim nożem na zmianę prawa lewa strona i bez problemu wyskakują poza tym instrukcja superGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
stefanjkw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-05-2016, 18:25   #27
Marasfusion
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 08-05-2016
Skąd: Krzykosy
Model: Fusion
Silnik: 1.4
Rocznik: 2004
Postów: 1
Domyślnie Odp: Fusion przed FL - Demontaż panelu radia

Witam. Mam Fusiona przed FL i mam pytanie. Jak macie rozwiązaną wymianę tego plastiku przy radiu jeśli macie radia niefabryczne?
Marasfusion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-10-2017, 14:38   #28
mefiu95
ford::beginner
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 02-02-2015
Skąd: LTM / RZ
Model: Fusion
Silnik: 1.4 b+g
Rocznik: 2003
Postów: 30
Domyślnie Odp: Fusion przed FL - Demontaż panelu radia

Dzięki za poradnik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zamontowałem u siebie coś takiego [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] z głośnikami JBL 4 x 60W . Gra świetnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Szkoda, że nikt nie napisał o usunięciu tych plastikowych patyczków z konsoli centralnej po montażu nowego radia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Trochę się męczyłem brzeszczotem, aby nie było widać kombinatoryki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. plak zrobił swoje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mefiu95 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-01-2018, 13:35   #29
galgan123
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-10-2017
Model: fusion
Silnik: 1,4
Rocznik: 2004
Postów: 10
Domyślnie Odp: Fusion przed FL - Demontaż panelu radia

Mógłbyś mefiu(albo ktoś inny) podesłać zdjęcia konsoli po całej przeróbce (najchętniej w wersji z tą półeczką)? Żadnych mocowań radia nie trzeba zmieniać, wystarczy wyciąć te poprzeczki?
galgan123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2018, 13:44   #30
malfi
ford::amateur
 
Imię: Małgorzata
Zarejestrowany: 11-02-2018
Model: Fusion
Silnik: 1390
Rocznik: 2005
Postów: 1
Domyślnie Odp: Fusion przed FL - Demontaż panelu radia

Mnie też interesuje kwestia tych plastikowych poprzeczek. Czy ktoś może podesłać zdjęcie, jak to wygląda po wycięciu? I czy radio nie wpada do środka?
malfi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.