Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|świętokrzyska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-03-2017, 08:20   #1
Karpiu94ck
ford::beginner
 
Imię: Igor
Zarejestrowany: 12-07-2016
Skąd: Kielce
Model: Focus MK 1
Silnik: 1.6 101km
Rocznik: 2002
Postów: 17
Domyślnie Spot Kielce Maj 2017

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wstępnie ustaliliśmy date spotu w Kielcach na Maj.
Myślę, że wstępnie możemy umówić się na niedziele 7 maja, miejsce, parking stadionu korona. Godzina 12:00. Myślę, że ta data i godzina jeszcze może ulec zmianie. Wszystkie informację będziemy podawać tutaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Karpiu94ck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2017, 11:04   #2
Kubzik
ford::beginner
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 09-02-2015
Skąd: TST
Model: Mondeo
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 36
Domyślnie Odp: Spot Kielce Maj 2017

Cytat:
Napisał Karpiu94ck Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wstępnie ustaliliśmy date spotu w Kielcach na Maj.
Myślę, że wstępnie możemy umówić się na niedziele 7 maja, miejsce, parking stadionu korona. Godzina 12:00. Myślę, że ta data i godzina jeszcze może ulec zmianie. Wszystkie informację będziemy podawać tutaj Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Termin dobry proponuje tylko późniejszą godzinę. Niestety ja odpadam z racji zmiany popołudniej chyba że się zamienię.
Kubzik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2017, 14:32   #3
Karpiu94ck
ford::beginner
 
Imię: Igor
Zarejestrowany: 12-07-2016
Skąd: Kielce
Model: Focus MK 1
Silnik: 1.6 101km
Rocznik: 2002
Postów: 17
Domyślnie Odp: Spot Kielce Maj 2017

W niedziele też pracujesz? Kurcze, no to dopasujemy godzinę tak żeby każdemu pasowało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to tylko wstępny termin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.,
Karpiu94ck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2017, 21:31   #4
T1Psycho
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Spot Kielce Maj 2017

Witam a nie lepiej by było np. w sobotę godzina 20 lub 21 i wpaść ekipą na spot JBMNT lub Piątek te same godziny tylko wbić na MTN .
Co wy na to ?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-03-2017, 15:56   #5
Mati-CK
ford::amateur
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 14-03-2017
Skąd: Kielce
Model: Focus mk2
Silnik: 1.6 Tdci
Rocznik: 2008
Postów: 0
Domyślnie Odp: Spot Kielce Maj 2017

Termin spoko. Po długim weekendzie majowym.... to może wszyscy juz się "wyszaleją i wygrilują"Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..... to i fajna ekipa się zbierze. Ja wstępnie sie piszę.
Mati-CK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2017, 18:14   #6
Karpiu94ck
ford::beginner
 
Imię: Igor
Zarejestrowany: 12-07-2016
Skąd: Kielce
Model: Focus MK 1
Silnik: 1.6 101km
Rocznik: 2002
Postów: 17
Domyślnie Odp: Spot Kielce Maj 2017

No i jak tam Panie i Panowie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Kto by dał radę być 7 Maja na spocie? Godzina 12? czy zmieniamy? jeśli komuś nie pasuję to na pewno teraz często będziemy robić jakieś spoty bo pogoda ma dopisywać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja dziś foczkę oddałem do mechanika, poszło łożysko i coś łapa ciągle trzyma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zobaczymy co z tego będzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Karpiu94ck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2017, 06:21   #7
Gumiś96
ford::amateur
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 13-03-2017
Skąd: Busko - Zdrój
Model: Focus ST
Silnik: 2.5 T
Rocznik: 2006
Postów: 3
Domyślnie Odp: Spot Kielce Maj 2017

Chętne bym sie wybral ale niestety nie dam rady 7 bo przez prace niestety Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale moze innym razem jakos pod koniec maja? Organizujmy częściej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gumiś96 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2017, 23:26   #8
Karpiu94ck
ford::beginner
 
Imię: Igor
Zarejestrowany: 12-07-2016
Skąd: Kielce
Model: Focus MK 1
Silnik: 1.6 101km
Rocznik: 2002
Postów: 17
Domyślnie Odp: Spot Kielce Maj 2017

Jak dla mnie spoty mogą być 2 razy w miesiącu albo nawet i co tydzień Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. byle tylko ekipa się jakaś zebrała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. widziałem w Kielcach sporo fajnych fordów. Kika dni temu widziałem fajną fieste pod dworcem ;D Może kolega też tu zagląda i wpadnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Choć mój focusik może nie jest najpiękniejszy ani najmocniejszy bo może z tych 101 koni wciągnąłem z 110 (nie mierzyłem) to marzy mi się żeby kiedyś też tak rzucał się w oczy jak ta fiesta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Karpiu94ck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2017, 12:05   #9
Kubzik
ford::beginner
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 09-02-2015
Skąd: TST
Model: Mondeo
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 36
Domyślnie Odp: Spot Kielce Maj 2017

Narazie zapowiada się słaba frekwencja na spota.
Kubzik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-04-2017, 12:56   #10
Karpiu94ck
ford::beginner
 
Imię: Igor
Zarejestrowany: 12-07-2016
Skąd: Kielce
Model: Focus MK 1
Silnik: 1.6 101km
Rocznik: 2002
Postów: 17
Domyślnie Odp: Spot Kielce Maj 2017

No nic Ja będę jak coś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeśli ktoś będzie proszę podbijać do srebrnego Focusa MK1 na czarnych 17. Posiedzę z 10 min jak nikt nie przyjedzie to lece do domu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. może innym razem będzie nas więcej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Widzę, że w świętokrzyskim rzeczywiste kuleje. Szkoda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Karpiu94ck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ford , spot


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:32.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.