Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|świętokrzyska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-12-2009, 10:26   #11
Pepik1
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 12-08-2006
Skąd: świętokrzyskie (TKN)
Model: Mondeo MkIII
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2002
Postów: 269
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

Witam strefowiczów po świetach.
Też nie mam dużego doświadczenia w ocenie mechaników w Kielcach bo ich po prostu zbyt wielu nie znam. Jest to może wynik tego że staram się ich w miarę możliwości unikać. Jak dotąd miałem jedną awarię z którą musiałem jechać do speca.
A co do panów z Zalesia to byłem u nich kiedyś na wymianie oleju. Miałem swój olej i filtr i taki niezbyt uprzejmy pan (mniemam że szef) stwierdził kręcąc mocno nosem że nie daje gwarancji czy nic sie nie stanie jak wleje olej "nie fordowski". Po prostu nie dałem mu zbyt wiele zarobić. Ogólne wrażenie niezbyt pozytywne

__________________
"Bogactwo nie jest ulgą w kłopotach - jest tylko zmianą kłopotów"
Pepik1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2010, 18:19   #12
bora
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-10-2009
Skąd: Kielce
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 10
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

Witam !
Może ktoś wie gdzie mogę w Kielcach naprawić ( wymienić ) alternator ? Bo godzine temu po odpaleniu auta zaczął lekko wyć i zaświeciła się kontrolka akuml. ( Focus 2006 1.8 TDCI )
bora jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2010, 18:41   #13
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

Sklep forda przy ul. Warszawskiej ,1-go maja 122 sklep z częściami nowymi i używanymi do forda i innych marek.
Jeśli chcesz naprawić to ul Warszawska tuż przy Dąbrowie po lewej stronie jadąc od Kielc.
pozdrawiam
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2010, 22:08   #14
zieju
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-01-2010
Skąd: KIELCE
Model: Transit 190
Silnik: 2.5 D
Rocznik: 1992 silnik 1995
Postów: 1
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

Witam wszystkich w Nowym RokuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zieju jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2010, 22:09   #15
jery02
ford::beginner
 
Avatar jery02
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 13-04-2008
Skąd: świętokrzyskie
Model: mondeo mkII kombi
Silnik: 2,0l benzyna / lpg
Rocznik: 1997
Postów: 40
Lightbulb Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

Cytat:
Napisał bora Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam !
Może ktoś wie gdzie mogę w Kielcach naprawić ( wymienić ) alternator ? Bo godzine temu po odpaleniu auta zaczął lekko wyć i zaświeciła się kontrolka akuml. ( Focus 2006 1.8 TDCI )
Serwis alternatorów wiem że jest za salonem nissana na krakowskiej nazwy zakładu niestety nie pamiętam mają chyba prawie do wszystkich aut.
Z lewej strony salonu Nissana jest droga wjeżdżasz na plac i zaraz po lewej stronie naprawiają alternatory są podobno dobrzy w te klocki.
Swoim rodzicom tam w sumie to nie naprawiałem ale wymieniałem alternator bo już do niczego się nie nadawał w oplu omedze (stary zostawiłem i dostałem po regeneracji 300 zł dopłaty) do tej pory nie ma najmniejszych problemów z nim autko pali za każdym razem.
Zakład polecił mi dobry elektryk z Jędrzejowa.
Pozdro
__________________
Don't Worry, Don't Cry Take Exstasy And Fly...


_____________________
Bądź NIEBIESKI - zarejestruj się !!!


Ostatnio edytowane przez jery02 ; 05-01-2010 o 22:21 Powód: Dodatkowe info
jery02 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2010, 22:10   #16
jery02
ford::beginner
 
Avatar jery02
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 13-04-2008
Skąd: świętokrzyskie
Model: mondeo mkII kombi
Silnik: 2,0l benzyna / lpg
Rocznik: 1997
Postów: 40
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

A miło powitać w strefie w końcu cosik siem rusza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Don't Worry, Don't Cry Take Exstasy And Fly...


_____________________
Bądź NIEBIESKI - zarejestruj się !!!

jery02 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2010, 09:51   #17
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

Cytat:
Napisał zieju Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich w Nowym RokuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
My też cię witamy
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2010, 18:10   #18
tomek81ostr
ford::beginner
 
Avatar tomek81ostr
 
Zarejestrowany: 13-05-2009
Skąd: Ostrowiec Św.
Model: SCORPIO
Silnik: 2,0 120KM
Rocznik: 1991
Postów: 20
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

No to z moich obserwacji jeśli mowa o Ostrowcu to przede wszystkim mogę polecić Autoskan na Iłżeckiej na przeciwko szkoły muzycznej, warsztat ze specjalizacją Ford.Może nie należy do najtańszych ale za to Fordy mają "w małym palcu" dzięki czemu można zaoszczędzić trochę czasu na szukaniu usterki. Jeśli chodzi o typową elektrykę mogę jeszcze polecić warsztat Astra na Żabiej teren wólczanki...
tomek81ostr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2010, 18:13   #19
tomek81ostr
ford::beginner
 
Avatar tomek81ostr
 
Zarejestrowany: 13-05-2009
Skąd: Ostrowiec Św.
Model: SCORPIO
Silnik: 2,0 120KM
Rocznik: 1991
Postów: 20
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

No i oczywiście witam wszystkich zgromadzonychGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum......
tomek81ostr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-01-2010, 18:49   #20
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie Odp: Gdzie naprawiać fordziki ;) w Świętokrzyski. Polecani mechanicy,elektrycy i blac

Cytat:
Napisał tomek81ostr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i oczywiście witam wszystkich zgromadzonychGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum......
My też cię witamy.
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.