Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|świętokrzyska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-01-2010, 00:23   #1
tomek81ostr
ford::beginner
 
Avatar tomek81ostr
 
Zarejestrowany: 13-05-2009
Skąd: Ostrowiec Św.
Model: SCORPIO
Silnik: 2,0 120KM
Rocznik: 1991
Postów: 20
Thumbs up

Hej hej

Doszedłem do wniosku że przyda nam się i taki temat gdzie można popisać o głupotach i sprawach nie do końca związanych z wyżej do tej pory wymienionychGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dzięki czemu unikniemy zaśmiecaniu konkretnych tematów...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.???



Mam nadzieję że się przyjmie moja sugestiaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ???

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


link do historii...czyli mini spocik górali nisko piennychGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.... Oby w tym roku udało się nam lepiej...

__________________
Było ...między innymi Scorpio 2,5TD 1991

Ostatnio edytowane przez Agnesqa ; 09-01-2011 o 13:28 Powód: pkt 21 regulaminu
tomek81ostr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2010, 11:37   #2
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Pewnie że się przyda, coś do luźnych pogadanek jestem za a nawet 3 razy za...
Pozdrawiam.
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2010, 17:42   #3
tomek81ostr
ford::beginner
 
Avatar tomek81ostr
 
Zarejestrowany: 13-05-2009
Skąd: Ostrowiec Św.
Model: SCORPIO
Silnik: 2,0 120KM
Rocznik: 1991
Postów: 20
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

No i nie jest dobrze, żaden szrot w Ostrowcu, żaden warsztat ani nikt z zaprzyjaźnionych osób od forda nie posiada takiego rozrusznika...echh

A podróż MPK do pracy przyprawiła mnie dzisiaj o dreszcze znajdując się w samym środku babć przekup...cholernie zimnym autobusie, gdzie przez szybę można zobaczyć tylko szron i nic więcej...

Dobrze że są ferie i młodzieży szkolnej nie ma dzięki czemu znalazłem nawet miejsce siedząceGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Było ...między innymi Scorpio 2,5TD 1991
tomek81ostr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-01-2010, 22:49   #4
Mitaro
ford::advanced
 
Avatar Mitaro
 
Zarejestrowany: 11-08-2007
Skąd: Kielce
Model: Sierra
Silnik: 2.0 DOHC
Rocznik: 1990
Postów: 234
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Aaaa bo z wami się tak umawiać na jakiś spot. Jak rzucił jeden hasło na sierrafan to w 6dni się zebraliśmy i było spotkanie na miedzianej górze. Niby było nas mało, tylko 5aut (bo była mowa żeby trochę polatać bokiem po tym śniegu) ale po paru kółkach, dojechało 3 beemki i nawet jeden poldonos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. No i fajnie było. Ale były straty, pokrzywione felgi i przestawiony kosz na śmieci Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Niestety jeszcze niektórym brakuje żeby być prawdziwym DK Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mitaro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2010, 16:55   #5
tomek81ostr
ford::beginner
 
Avatar tomek81ostr
 
Zarejestrowany: 13-05-2009
Skąd: Ostrowiec Św.
Model: SCORPIO
Silnik: 2,0 120KM
Rocznik: 1991
Postów: 20
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Narzekać narzekać i tylko narzekać, a samemu jakoś nikt nic nie organizuje...echh...
A swoja droga jaka cisza nastała!!!!
Pobudka....
__________________
Było ...między innymi Scorpio 2,5TD 1991
tomek81ostr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2010, 21:07   #6
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Cytat:
Napisał tomek81ostr Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Narzekać narzekać i tylko narzekać, a samemu jakoś nikt nic nie organizuje...echh...
A swoja droga jaka cisza nastała!!!!
Pobudka....
Gdzie cisza nastała? może przed burzą.
Atak na poważnie jak nie dostałeś tego rozrusznika to zadzwoń tu 0413684374 jest to sklep w Kielcach jak czegoś nie mają na sklepie to na drugi dzień będzie jak tylko zamówisz to pewne a tu masz adres tego sklepu ul. 1-go Maja 222c mają tam używane, regenerowane oraz nowe części.
Pozdrawiam.

Ps. a co się stało z twoim rozrusznikiem?.
__________________
Pozdrawiam Grzegorz.
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2010, 22:42   #7
tomek81ostr
ford::beginner
 
Avatar tomek81ostr
 
Zarejestrowany: 13-05-2009
Skąd: Ostrowiec Św.
Model: SCORPIO
Silnik: 2,0 120KM
Rocznik: 1991
Postów: 20
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Dzięki, ale udało sięGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. autko już poskładane z nowym rozrusznikiemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jak by nie mówiąc moja praca pomaga w znalezieniu częściGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wiec juz śmigam na nowoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))
__________________
Było ...między innymi Scorpio 2,5TD 1991
tomek81ostr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-01-2010, 22:52   #8
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

To super że znalazłeś tą część bo podejrzewam że chodziłeś pieszo do pracy zamiast mzk.
__________________
Pozdrawiam Grzegorz.
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2010, 03:09   #9
tomek81ostr
ford::beginner
 
Avatar tomek81ostr
 
Zarejestrowany: 13-05-2009
Skąd: Ostrowiec Św.
Model: SCORPIO
Silnik: 2,0 120KM
Rocznik: 1991
Postów: 20
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

w najgorszej chwili znajoma poratowała swoim samochodem wiec uchroniłem się przed komunikacją miejskąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) Chawła jej za to.....

Ale tak czy inaczej dobrze że już moja scorupcia jest zwarta i gotowa do jazdyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)))Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Było ...między innymi Scorpio 2,5TD 1991

Ostatnio edytowane przez tomek81ostr ; 24-01-2010 o 18:40
tomek81ostr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-01-2010, 14:26   #10
Żabka13
ford::beginner
 
Imię: Katarzyna
Zarejestrowany: 06-01-2010
Skąd: Kielce
Model: Scorpio
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 1995
Postów: 30
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Orientujecie się może gdzie w Kielcach dostane komplet śrub do głowicy? Nigdy nie kupowałam więc może ktoś wie? Nowe by mi się przydały bo piszą że starych lepiej nie dawać, a chcę mieć zrobione porządnie.
No i zima nas dopadła na całego, jak sobie radzicie w takie mrozy z odpalaniem autek?

Ostatnio edytowane przez Żabka13 ; 24-01-2010 o 14:28
Żabka13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.