Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|świętokrzyska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 24-01-2010, 18:41   #11
tomek81ostr
ford::beginner
 
Avatar tomek81ostr
 
Zarejestrowany: 13-05-2009
Skąd: Ostrowiec Św.
Model: SCORPIO
Silnik: 2,0 120KM
Rocznik: 1991
Postów: 20
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Ja nie chce krakać, ale po ostatniej modernizacji układu paliwowego nie mam żadnych problemów z odpalaniem. Zobaczymy jak jutro rano odpali po całym weekendzie nie ruszania samochoduGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum....

__________________
Było ...między innymi Scorpio 2,5TD 1991
tomek81ostr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2010, 19:06   #12
tomek81ostr
ford::beginner
 
Avatar tomek81ostr
 
Zarejestrowany: 13-05-2009
Skąd: Ostrowiec Św.
Model: SCORPIO
Silnik: 2,0 120KM
Rocznik: 1991
Postów: 20
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

No i wykrakałem... Jak silnik powiedzmy już chciał zapalić to niestety ale akumulator nie dał rady mocno zakręcić...echh i lipa
__________________
Było ...między innymi Scorpio 2,5TD 1991
tomek81ostr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-01-2010, 22:29   #13
Mitaro
ford::advanced
 
Avatar Mitaro
 
Zarejestrowany: 11-08-2007
Skąd: Kielce
Model: Sierra
Silnik: 2.0 DOHC
Rocznik: 1990
Postów: 234
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

No to Tomku rąsia. Ja też jadę MZK jutro do pracy. Mój tez przy -17'C nie odpala Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Aku zaprzestał współpracy, strajkuje i czeka na globalne ocieplenie.
Mitaro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2010, 09:44   #14
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Cytat:
Napisał Żabka13 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Orientujecie się może gdzie w Kielcach dostane komplet śrub do głowicy? Nigdy nie kupowałam więc może ktoś wie? Nowe by mi się przydały bo piszą że starych lepiej nie dawać, a chcę mieć zrobione porządnie.
No i zima nas dopadła na całego, jak sobie radzicie w takie mrozy z odpalaniem autek?
Witam śruby do swojego autka dostaniesz w sklepie Forda przy ul. Warszawskiej.
Możliwe że są droższe niż byś kupowała w innym sklepie ale za to oryginalne i to jest najważniejsze.
Pozdrawiam.
__________________
Pozdrawiam Grzegorz.
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-01-2010, 16:36   #15
Żabka13
ford::beginner
 
Imię: Katarzyna
Zarejestrowany: 06-01-2010
Skąd: Kielce
Model: Scorpio
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 1995
Postów: 30
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

dzięki, mam nadzieje ze cenowo tam ze skóry nie obdzierają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale w ogóle ciężko ta rzecz zakupić, kurcze oby ta zima jak najszybciej przeszła bo mam jej dość już...
Żabka13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2010, 12:06   #16
Basia
ford::professional
 
Avatar Basia
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-04-2006
Skąd: Kielce Kobenhavn Albertslund
Model: Ford Mondeo kombi Gold X
Silnik: 2.O TDCi Duratorq
Rocznik: 2008/2009
Postów: 1,911
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Cytat:
Napisał Żabka13 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dzięki, mam nadzieje ze cenowo tam ze skóry nie obdzierają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale w ogóle ciężko ta rzecz zakupić, kurcze oby ta zima jak najszybciej przeszła bo mam jej dość już...
A jak chcesz jeszcze taniej dużo taniej to pojedź na ul. 1-go maja 122 w domku jednorodzinnym po prawej stronie jadąc od wiaduktów tam co będziesz chciała to kupisz używane, nowe, zamienniki, czego dusza zapragnie.
__________________
Pozdrawiam Grzegorz.
Basia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-01-2010, 21:55   #17
tomek81ostr
ford::beginner
 
Avatar tomek81ostr
 
Zarejestrowany: 13-05-2009
Skąd: Ostrowiec Św.
Model: SCORPIO
Silnik: 2,0 120KM
Rocznik: 1991
Postów: 20
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

No jak tam wasze autka tej zimy??? Ja już się uporałem i jak na razie odpukać... odpalam rano bez większych problemów....--hmm no może jeszcze poza mała usterka przewodu paliwowego, który rano nie fortunnie pękł i większą część moich zapasów paliwa wywalił prosto pod samochódGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale usterka usunięta i znów staję się szczęśliwym posiadaczem scorupki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

"aż się samo ciśnie na usta aż do następnej usterki....."
__________________
Było ...między innymi Scorpio 2,5TD 1991
tomek81ostr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2010, 08:00   #18
radada
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-11-2008
Skąd: Świętokrzyskie
Model: Ford Mondeo MKIII
Silnik: 1,8 duratec he
Rocznik: 2001
Postów: 64
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Z odpaleniem bez problemu , wymieniłem akumulator, ale fajnie było 3 - 4 tygodnie temu. Kierując się lenistwem (mam garaż jakiś kilometr od mojego bloku) samochód został na noc pod blokiem podczas padającego śniegu z deszczem marznącego na karoserii. A tu rano zonk, lód grubości 5-7mm i brak możliwości otworzenia wszystkich drzwi.
radada jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2010, 08:10   #19
tomek81ostr
ford::beginner
 
Avatar tomek81ostr
 
Zarejestrowany: 13-05-2009
Skąd: Ostrowiec Św.
Model: SCORPIO
Silnik: 2,0 120KM
Rocznik: 1991
Postów: 20
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

No moja Scorupcia i dzisiaj mnie nie zawiodłaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum....
__________________
Było ...między innymi Scorpio 2,5TD 1991
tomek81ostr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2010, 10:32   #20
Żabka13
ford::beginner
 
Imię: Katarzyna
Zarejestrowany: 06-01-2010
Skąd: Kielce
Model: Scorpio
Silnik: 2.0 16v
Rocznik: 1995
Postów: 30
Domyślnie Odp: O wszystkim i o niczym

Cytat:
Napisał Basia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A jak chcesz jeszcze taniej dużo taniej to pojedź na ul. 1-go maja 122 w domku jednorodzinnym po prawej stronie jadąc od wiaduktów tam co będziesz chciała to kupisz używane, nowe, zamienniki, czego dusza zapragnie.
znalazłam numer telefonu na zumi dzwonie a tam części do ciężarówek majaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to jak tam jest adres się zgadza ale tzn. że to jest ten sam numer i telefonu nie maja bo już nie rozumiem...nie mam kiedy pojechać wole się telefonicznie zapytać
Żabka13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.