Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-10-2014, 16:44   #1
gieras84
 
Postów: n/a
Domyślnie Mondeo MK4 do oceny

Poproszę o Wasze opinie na temat tego auta:
http://otomoto.pl/ford-mondeo-mk4-2-...C34779329.html

Vin (WF0GXXGBBG7Y27239) mam już rozkodowany przez kolegę wojtekn ale chciałbym jeszcze uzyskać kilka bezstronnych i fachowych opinii.
Po rozkodowaniu zastanawia mnie jedynie fakt, że auto jest z 2007r a w trakcie rozmowy telefonicznej Pan z komisu stwierdził że pierwsza rejestracja auta była w czerwcu 2008!?

Z góry dziękuję Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2014, 16:51   #2
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 do oceny

Auto z Belgii, a rej. francuska ?? hm...
Moze to cos pomoze [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ])
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2014, 16:57   #3
siwy05
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 23-09-2010
Skąd: Focus Klub Polska
Model: Focus MK3 FL
Silnik: 1.5EB 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 108
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 do oceny

Nie ta cena za te wyposażenie, nie ten przebieg, w końcu Belgia czy Francja? Od żabojadów do nas ściąga się tylko auta z przygodami.
siwy05 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2014, 17:02   #4
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 do oceny

Dopiero teraz zobaczylem, ze to praktycznie moje wyposazenie. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moge cie zapewnic, ze mojego samochodu za 6600€ bys nie dostal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2014, 17:39   #5
piotrali
ford::advanced
 
Avatar piotrali
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 31-05-2012
Skąd: Chojnice
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 223
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 do oceny

Ja dokładniej bym przyjrzał się tyłowi auta. Pas tylni, bagażnik, klapa bagażnika, błotniki - miernik grubości lakieru wskazany.
__________________
piotrali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2014, 17:51   #6
Markoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2012
Model: Vectra B/Mondeo MK4
Silnik: X18XE/2.0PB LPG
Rocznik: 1997/2012
Postów: 473
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 do oceny

Cytat:
Napisał piotrali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
błotniki - miernik grubości lakieru wskazany.
A tam zaraz miernik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Lusterko, latarka, ściągamy zaślepki do wymiany żarówek i lukamy ile damy rady... taka moja prosta rada. Jak nie pozwolą, na takie zabiegi to szkoda zachodu z takim sprzedającym.
Markoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2014, 18:10   #7
gieras84
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 do oceny

Cena jest atrakcyjna jak na 2008 jednka na 2007 już nie aż tak bardzo. Tablice to kolejna zagadka. Dziekuję wszystkim za odzew Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2014, 18:14   #8
p_swiderski
ford::advanced
 
Avatar p_swiderski
 
Zarejestrowany: 23-05-2010
Skąd: PL/NO
Model: Outlander PHEV
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 311
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 do oceny

Cytat:
Napisał gieras84 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po rozkodowaniu zastanawia mnie jedynie fakt, że auto jest z 2007r a w trakcie rozmowy telefonicznej Pan z komisu stwierdził że pierwsza rejestracja auta była w czerwcu 2008!?
Nie wiem jak jest w Belgii/Francji, skądkolwiek pochodzi. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale np w Norwegii jest tak, że auto może być wyprodukowane wg. fabryki w styczniu 2007 i stać do stycznia 2008 w salonie. Kupujesz w 2008, rejestrujesz i masz auto 2008, oficjalnie w papierach.

A nawet lepiej. Przywiozlem swój samochód z Polski do Norwegii. Jako, że pierwsza rejestracja była w 2008, to mam oficjalnie samochód z 2008, a nie 2007. Taka kuracja odmładzająca. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
p_swiderski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2014, 18:44   #9
dekoder
ford::average
 
Zarejestrowany: 15-05-2006
Skąd: Dęblin
Model: MONDEO MK4 GHIA
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 07
Postów: 143
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 do oceny

Cytat:
Napisał Markoo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lusterko, latarka, ściągamy zaślepki do wymiany żarówek i lukamy ile damy rady
Możesz to rozwinąć,bo jestem ciekaw tego sposobu
Zaślepki od których żarówek
Gdzie lukamy
dekoder jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2014, 18:53   #10
Markoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2012
Model: Vectra B/Mondeo MK4
Silnik: X18XE/2.0PB LPG
Rocznik: 1997/2012
Postów: 473
Domyślnie Odp: Mondeo MK4 do oceny

Cytat:
Napisał dekoder Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możesz to rozwinąć,bo jestem ciekaw tego sposobu
Zaślepki od których żarówek
Gdzie lukamy
No nie wiem co tu wyjaśniać....zaślepki, te które ściągasz w celu wymiany żarówek, głowy tam nie wsadzisz, więc pozostaje lusterko, a że tam ciemno to pomagasz sobie latarką, (no chyba że dysponujesz kamerą inspekcyjną to inna zabawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
Co tam zobaczysz to twoje.
Markoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.