Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-02-2018, 08:22   #1
Witon454
ford::amateur
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 07-01-2017
Skąd: Wilkowice
Model: S MAX
Silnik: 2,0TDCI140KM
Rocznik: 2006/2007
Postów: 7
Domyślnie Awaria DPF

Witam.Niewiem pod co podpiąć temat ponieważ tyle mam problemów z moim Maxem.Zaczne od początku najpierw zapchany DPF wyciolem wraz z programem , później padła przepustnica i jakieś zwarcie instalacji naprawione,a on szarpie i buczenie tak jakby DPF się wypalał na pit stop wszystko ok.i tu nagle poszły wtryski i pompa ,dwa stany oleju leje ropą do oleju regeneracja nic nie dała dalej leje szarpie dałem do reklamacji jedni mówią że korekta wtryskiwaczy,a drudzy że małe ciśnienie na cylindrach ,a Max nie ma objawów na małe ciśnienie,dodam że komputer pokładowy wyświetla Wymiana oleju co 300-500km lub awaria, usterka silnika i tryb awaryjny który mija po wyłączeniu i włączeniu silnika. Ford s max 2.0 140kmTDCI 2006r. Proszę o pomoc może ktoś wie co robić . Pozdrawiam

Witon454 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2018, 08:24   #2
stingerA6
Tańczący z S-Maxami
 
Avatar stingerA6
 
Zarejestrowany: 11-05-2014
Skąd: Landsberg
Model: Romet
Silnik: Wigry
Rocznik: 1985
Postów: 1,011
Domyślnie Odp: Awaria

Czy masz dobrze wyprogramowanego DPFa? Nie jest to takie proste w przedliftach i często tu przytrafiają się błędy. Zresztą @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] to potwierdzą
__________________
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."
"Forum to nie agencja towarzyska. Wszystkim nie dogodzimy"
stingerA6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2018, 08:48   #3
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Awaria DPF

Ciulowo wycięty ten DPF i tyle. Tylko w koszty ciągle lecisz teraz.
__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2018, 10:15   #4
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,165
Domyślnie Odp: Awaria DPF

Cytat:
Napisał Witon454 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zaczne od początku najpierw zapchany DPF wyciolem wraz z programem
wychodzi że coś ten program chyba . Szkoda , że tak późno piszesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo byłem niedaleko i bym ograł innym softem ten silnik ...
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2018, 11:40   #5
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Awaria DPF

Jak to DW10 to DPF masz żle wywalony, :-)
Poprawnie to robi tylko kilka osób w PL, a dokładnie ja i Heko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-02-2018, 08:16   #6
Witon454
ford::amateur
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 07-01-2017
Skąd: Wilkowice
Model: S MAX
Silnik: 2,0TDCI140KM
Rocznik: 2006/2007
Postów: 7
Domyślnie Odp: Awaria DPF

Dzięki za info najpewniej pomogło bo czarodzieje moi sprawdzają ciśnienie jeżeli będzie ok to wtedy wtryski do drugiej firmy do sprawdzenia .Cały czas powtarzam że to DPF lecz oni chcą wykluczyć to wcześniej ustalili.Pozwolilem im działać nic mnie nie kosztuje w końcu gwarancja ale ból jest auta brak.Dam znać jak będzie po wszystkim może w końcu szczęście się uśmiechnie zacznę normalnie jeździć bez strachu co teraz . Pozdrawiam wszystkich i dziękuję.
Witon454 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2018, 19:06   #7
Witon454
ford::amateur
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 07-01-2017
Skąd: Wilkowice
Model: S MAX
Silnik: 2,0TDCI140KM
Rocznik: 2006/2007
Postów: 7
Domyślnie Odp: Awaria DPF

Witam.Hura😁😁😁😁 pomogła wizyta tune FORSE w Trójmieście przejechane trzy tysiące i jest super hiper a wszystkim czarodzieja szczeny opadły.Dzieki wielkie za pomoc. Zapomniałbym super obsługa klienta polecam każdemu . Pozdrawiam wszystkich.😁😁
Witon454 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2018, 19:42   #8
rojass
ford::advanced
 
Avatar rojass
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 27-04-2017
Skąd: Tczew
Model: SMAX
Silnik: 2,0TDCi 170KM/400Nm by TuneFORCE
Rocznik: 2008
Postów: 366
Domyślnie Odp: Awaria DPF

Też korzystałem z ich usług i również mogę polecić - cieszy, że w końcu Twoje auto odżyło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trzeba było od razu program nowy zrobić, nie poznałbyś samochodu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rojass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.