Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-03-2019, 06:29   #31
potraff
ford::advanced
 
Avatar potraff
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 01-04-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus cztery z kartonem mleka a był mondeusz cztery
Silnik: EB
Rocznik: 2018
Postów: 445
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 /Focus mk4

No właśnie, ja na auta z placu dostaję ok 15%, jedynie na jednego z przebiegiem 300km, czyli auto demo, dostałem więcej niż 20 %, ale to wersja z silnikiem 1,0 100KM.

potraff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-03-2019, 08:47   #32
skucha87
ford::beginner
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 05-09-2013
Skąd: Wrocław
Model: Foucs: MK2 Sedan/MK4 Kombi
Silnik: 2.0 TDCI 136KM, 1.5EB 150KM
Rocznik: 2007/2019
Postów: 35
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 /Focus mk4

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : ten design 1 uogólniłem. Pakiet zawiera -felgi 17", reflektory full LED statyczne, tylne światła częściowo w technologii LED, przyciemniane szyby w tylnej części nadwozia. Standardem w ST-Line są felgi 17", a ja w dodatkowych opcjach dostałem przyciemniane szyby, refletory LED przód oraz tylne częściowo w LED. @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : powiem Wam, że nie dopytałem czy to auto z placu. Jak dzisiaj będę rozmawiał to wspomnę o tym. Generalnie o co jeszcze warto dopytać (kupuję 1szy raz auto z salonu - oczywiście fora i poradniki przejrzałem, ale może jest jeszcze coś o co warto zapytać)? Doradźcie proszę.

Ostatnio edytowane przez skucha87 ; 05-03-2019 o 08:51
skucha87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-03-2019, 09:08   #33
potraff
ford::advanced
 
Avatar potraff
 
Imię: Wiktor
Zarejestrowany: 01-04-2014
Skąd: Sosnowiec
Model: Focus cztery z kartonem mleka a był mondeusz cztery
Silnik: EB
Rocznik: 2018
Postów: 445
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 /Focus mk4

@skucha87 ja też pierwszy raz kupuję. Zależy mi by auto zdążyć przed wakacjami trochę rozjeździć, by przegląd przy 1,5k km zrobić przed wakacjami.
Ja podjechałem do dwóch salonów, blisko mnie, a do salonów w granicy 100km wokół mnie (BB, Gliwice, Rybnik, Krakowy i Częstochowa) wysłałem pytanie @.
Fakt, że mnie zależy na klimie auto, pakiecie Winter, szyby przyciemniane, co ponad to, to mile widziane. Dostałem kilkanaście ofert, wszystkie mniej więcej takie same jeśli chodzi o upust %. Prawie każde różni się zaś tym co posiada, no ale ja to raczej w trend edition celuje.
Zresztą ja jeszcze się zastanawiam, choć coraz mniej nad C-maxem.
potraff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-03-2019, 13:12   #34
Fiesta Mk8 ST Line
ford::professional
 
Avatar Fiesta Mk8 ST Line
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-07-2018
Skąd: Tarnów
Model: Fiesta Mk8 ST-Line, Mondeo Mk5 Turnier PS
Silnik: 1.0 EB, 2.0 ropniok
Rocznik: 2018, 2019
Postów: 1,040
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 /Focus mk4

Cytat:
Napisał skucha87 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : ten design 1 uogólniłem. Pakiet zawiera -felgi 17", reflektory full LED statyczne, tylne światła częściowo w technologii LED, przyciemniane szyby w tylnej części nadwozia. Standardem w ST-Line są felgi 17", a ja w dodatkowych opcjach dostałem przyciemniane szyby, refletory LED przód oraz tylne częściowo w LED. @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] : powiem Wam, że nie dopytałem czy to auto z placu. Jak dzisiaj będę rozmawiał to wspomnę o tym. Generalnie o co jeszcze warto dopytać (kupuję 1szy raz auto z salonu - oczywiście fora i poradniki przejrzałem, ale może jest jeszcze coś o co warto zapytać)? Doradźcie proszę.
To nie zmienia faktu że takie auto kosztuje wg cennika 108300, więc rabat i tak na poziomie 17%, czyli wg mnie bardzo dobry. Na auta z placu są zwykle dużo większe rabaty, bo dealer już za niego zapłacił i chce odzyskać płynność. Na auto pod zamówienie jest gorzej, nie ma już tego argumentu. Więc jeżeli to auto pod indywidualne zamówieni i masz czekać 4 miesiące, to cena bdb, jeżeli nie to też w miarę ok.
Fiesta Mk8 ST Line jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2019, 19:24   #35
Chromuś
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 04-11-2018
Skąd: Warszawa
Model: Ford mondeo mk3 sedan
Silnik: 2.0 benzyna + gaz
Rocznik: 2004
Postów: 0
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 /Focus mk4

Witam Forumowiczów,
Przymierzam się do zakupu Forda Mondeo MK5 2.0 Eco Boost 240 KM koniecznie w Hatchbacku. Przewertowałem allegro olx i inne i nie ma takiego egzemplarza. Ktoś pomoże. Dziękuję
P.S. Czy możliwe jest że taki silnik nie był pakowany do hatchbacku tylko inny?
Chromuś jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2019, 20:06   #36
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Mondeo mk5 /Focus mk4

Napisz do kolegi cattani75 coś tam chyba będzie kombinował ze swoim, ewentualnie totek2 jakiegoś fusiona w EB jeszcze pod kocem trzyma.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.