Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Edge
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-02-2024, 16:02   #11
Antej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 15-08-2014
Model: exKa/Fusx2/Foc
Silnik: Brak informacji
Rocznik: Brak informacji
Postów: 7,486
Domyślnie Odp: montaż tablicy rejestracyjnej

Kupiłem na AE za dwie sztuki tyle mnie wyszło.

Antej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2024, 17:40   #12
danwit2
ford::advanced
 
Imię: danwit2
Zarejestrowany: 01-01-2017
Skąd: Warszawa
Model: Escape / Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost / 3.5 V6
Rocznik: 2017 / 2017
Postów: 444
Domyślnie Odp: montaż tablicy rejestracyjnej

Cytat:
Napisał arekmiz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie mogłeś dać linka jakiejś za 500 zł ???

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
link zupełnie przypadkowy - chodziło mi bardziej o pogląd na tą ramkę - a co do ceny to ja kupiłem ją za 80 zł oczywiście nie pod tym linkiemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
danwit2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-02-2024, 19:34   #13
blazejkk
ford::beginner
 
Imię: Błażej
Zarejestrowany: 13-05-2018
Skąd: Warszawa
Model: Focus mk2, Edge Titanium
Silnik: 2.0, 3.5
Rocznik: 2008, 2017
Postów: 21
Domyślnie Odp: montaż tablicy rejestracyjnej

Cytat:
Napisał krzysztofSJZ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
takich tanich już nie kupisz, zresztą te od Dudy nie są takie niewidoczne
ja jutro dostanę takie jak w linku, te są jeszcze mniej widoczne, ale trochę lipa bo za wkręty osobno płacisz

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
ale to chyba nie na klapę Edga z USA?
blazejkk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2024, 08:01   #14
Wotta
ford::average
 
Imię: Dariusz
Zarejestrowany: 08-03-2021
Skąd: Warszawa
Model: Ford Edge
Silnik: 2,0
Rocznik: 2019
Postów: 76
Domyślnie Odp: montaż tablicy rejestracyjnej

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Bump: https://allegro.pl/oferta/rzepy-do-tablic-rejestracyjnych-zestaw-bezramkowy-13706897296
Natomiast zostaną otwory, które trzeba zaślepić. Ja użyłem plastikowych zaślepek do śrub meblowych. Dostępne są w sklepach typu ...rama. Różne kolory, ewentualnie można przetrzeć powierzchnię tych zaślepek drobnoziarnistym papierem ściernym, odtłuścić i polakierować takim samym kolorem, tak jak ja to zrobiłem (miałem na stanie, specjalnie nie kupowałem). Zaślepki (średnica 17mm.) delikatnie przyciąłem nożyczkami,żeby nie były okrągłe. Estetyka. Początkowo przykleiłem na klej mamut, ale po paru myciach myjką ciśnieniową odpadły. Teraz już się długo trzymają na kropelce.
Wotta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-02-2024, 23:11   #15
blazejkk
ford::beginner
 
Imię: Błażej
Zarejestrowany: 13-05-2018
Skąd: Warszawa
Model: Focus mk2, Edge Titanium
Silnik: 2.0, 3.5
Rocznik: 2008, 2017
Postów: 21
Domyślnie Odp: montaż tablicy rejestracyjnej

Cytat:
Napisał danwit2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
link zupełnie przypadkowy - chodziło mi bardziej o pogląd na tą ramkę - a co do ceny to ja kupiłem ją za 80 zł oczywiście nie pod tym linkiemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a można wiedzieć gdzie udało Ci się kupić tą ramkę/podkładkę za 80 zł?

Bump:
Cytat:
Napisał Wotta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Bump: https://allegro.pl/oferta/rzepy-do-tablic-rejestracyjnych-zestaw-bezramkowy-13706897296
Natomiast zostaną otwory, które trzeba zaślepić. Ja użyłem plastikowych zaślepek do śrub meblowych. Dostępne są w sklepach typu ...rama. Różne kolory, ewentualnie można przetrzeć powierzchnię tych zaślepek drobnoziarnistym papierem ściernym, odtłuścić i polakierować takim samym kolorem, tak jak ja to zrobiłem (miałem na stanie, specjalnie nie kupowałem). Zaślepki (średnica 17mm.) delikatnie przyciąłem nożyczkami,żeby nie były okrągłe. Estetyka. Początkowo przykleiłem na klej mamut, ale po paru myciach myjką ciśnieniową odpadły. Teraz już się długo trzymają na kropelce.
a czy ten klej nie jest na tyle silny, że jeśłi kiedyś bede chiał założyć inna ramkę to czy rzep nie zejdzie mi z lakierem z karoserii lub ze zderzaka?
blazejkk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-02-2024, 10:01   #16
robsoncz
ford::average
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 26-11-2019
Skąd: Polkowice
Model: edge titanum
Silnik: 3.5
Rocznik: 2017
Postów: 176
Domyślnie Odp: montaż tablicy rejestracyjnej

Nie wiedziałem że montarz tablic przyspaża takich emocji ....
W Lambo ..., Koenigsekk..., to bym się nie dziwił ale tu ?
Ja np. wykorzystałem stare ramki Usa na które przykręciłem nasze tradycyjne , nic nie wibruje ,nie dzwoni i kompletnie nie przeszkadza mi że je widać ( mówię o naszych ) ,a wręcz przeciwnie chromowana obwoluta dobrze pasuje do chromowanego wiekliego grila , chromowanych dekorów zderzaka itd
A poza tym oryginalna ramka na tyle (jako ,,podkładka") powowuje odsunięcie zamek od nadwozia i te 10 mm powodują że w narożniki gniazda tablicy rej. nie dotykają do ramki (ochrona lakieru)...if you kn ow what I mean..

Bump: Sorry .. chochlik ... -,, odsunięcie nowej ramki od narożników "...
robsoncz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2024, 10:44   #17
maxlukas
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-02-2014
Model: Fiesta, Mondeo MK3, S-max, Grand C-max, Focus Electric, Edge
Silnik: TDCI. Ecoboost, Elektryczny
Rocznik: 2019
Postów: 14
Domyślnie Odp: montaż tablicy rejestracyjnej

A ja zrobiłem to jeszcze inaczej. Odkręciłem standardową ramkę, i przykręciłem ja wkrętami maksymalnie nisko - wkrętami pod samą krawędzią górną ramki tam gdzie wchodzi już rant tablicy rejestracyjnej. Udało się założyć tablice na miejsce mimo łba wkręta w tym miejscu - jest to trochę "rzeźba", ale ramka dzięki temu wbiła się dołem w te gumowe odbojniki i dzięki temu nie rusza się w trakcie zamykania i otwierania. Odrobinę widać z góry te kostki do mocowania ramki, ale prawie niewidoczne. Dodatkowo dzięki obniżeniu ramki, lepiej to wygląda wieczorem przy włączonym oświetleniu tablicy - i cała robota 0zł, 5 min roboty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
maxlukas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2024, 00:14   #18
blazejkk
ford::beginner
 
Imię: Błażej
Zarejestrowany: 13-05-2018
Skąd: Warszawa
Model: Focus mk2, Edge Titanium
Silnik: 2.0, 3.5
Rocznik: 2008, 2017
Postów: 21
Domyślnie Odp: montaż tablicy rejestracyjnej

Cytat:
Napisał maxlukas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ja zrobiłem to jeszcze inaczej. Odkręciłem standardową ramkę, i przykręciłem ja wkrętami maksymalnie nisko - wkrętami pod samą krawędzią górną ramki tam gdzie wchodzi już rant tablicy rejestracyjnej. Udało się założyć tablice na miejsce mimo łba wkręta w tym miejscu - jest to trochę "rzeźba", ale ramka dzięki temu wbiła się dołem w te gumowe odbojniki i dzięki temu nie rusza się w trakcie zamykania i otwierania. Odrobinę widać z góry te kostki do mocowania ramki, ale prawie niewidoczne. Dodatkowo dzięki obniżeniu ramki, lepiej to wygląda wieczorem przy włączonym oświetleniu tablicy - i cała robota 0zł, 5 min roboty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czy mozesz przy okazji zrobić zdjęcie tego rozwiązania i jak wyglada tablica na całej klapie, tak przyczepiona?
W razie czego pisz na priv to podam Ci moj adres mailowy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
blazejkk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2024, 18:10   #19
maxlukas
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-02-2014
Model: Fiesta, Mondeo MK3, S-max, Grand C-max, Focus Electric, Edge
Silnik: TDCI. Ecoboost, Elektryczny
Rocznik: 2019
Postów: 14
Domyślnie Odp: montaż tablicy rejestracyjnej

NIE CYTUJEMY CAŁYCH POSTÓW W ODPOWIEDZI, A ZWŁASZCZA GDY ZNAJDUJĄ SIĘ BEZPOŚREDNIO NAD TWOIM !!!!!

MOŻNA UŻYĆ JESZCZE FUNKCJI "CYT. SELEKTYWNY" (część tekstu zaznaczonego)



Nie umiem wklejać zdjęć na forum wiec podeślij adres email na priv to wyślę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Speedo ; 16-02-2024 o 06:00
maxlukas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-02-2024, 01:30   #20
blazejkk
ford::beginner
 
Imię: Błażej
Zarejestrowany: 13-05-2018
Skąd: Warszawa
Model: Focus mk2, Edge Titanium
Silnik: 2.0, 3.5
Rocznik: 2008, 2017
Postów: 21
Domyślnie Odp: montaż tablicy rejestracyjnej

NIE CYTUJEMY CAŁYCH POSTÓW W ODPOWIEDZI, A ZWŁASZCZA GDY ZNAJDUJĄ SIĘ BEZPOŚREDNIO NAD TWOIM !!!!!

MOŻNA UŻYĆ JESZCZE FUNKCJI "CYT. SELEKTYWNY" (część tekstu zaznaczonego)



Wysłałem mojego maila w wiadomości prywatnej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ostatnio edytowane przez SRS ; 17-02-2024 o 19:17
blazejkk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.