Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|dolnośląska

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-12-2019, 14:54   #1051
maciekd6
ford::beginner
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 16-08-2016
Skąd: Wroclaw
Model: Focus MK2 FL Titanium HB
Silnik: 1.8 Benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 20
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Dzieki

Ile liczyc Panowie na taka operacja wymiana wszystkiego, cukierki niby ok ale pojda tez do wymiany, wszystkie wahacze i tuleje bez amortyzatorow i sprezyn, tylko tyl wraz z geometria?

Ja w swoim sasiedztwie mam wlasnie Auto-Kwiatek stad pytanie czy moze ktos cos robil z fordem u nich podobnego


Ostatnio edytowane przez maciekd6 ; 05-12-2019 o 15:01
maciekd6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2019, 19:14   #1052
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał hapat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytanie mam do wymiany sporo części:
- tuleja belki 2x
- tuleja belki 2x
- guma stabilizatora 2x
- łącznik stabilizatora 2x
- tuleja wahacza 2x
- wahacz tył (banan) 2x
- wahacz tył (prosty) 2x
- wahacz tył (paleta) 2x
- łącznik stabilizatora tył 2x
- tuleja wahacza tył 2x
- amortyzator 2x
- kąplet śrub

Części wyszły za 2700zł. Robocizna przód 1tyś, tył 1tyś, razem prawie 5tyś. Pytanie czy robocizna to normalna cena czy drogo? Nie jest to ASO. A cena naprawy skutecznie mi zj.. święta..
do rowu wpadles czy jak? cena dla mnie wysoka.. kto to ma niby robic?
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2019, 08:46   #1053
MIREKTERAZPOLSKA
ford::professional
 
Imię: Mirosław
Zarejestrowany: 08-11-2011
Skąd: wrocław
Model: transit
Silnik: 2,2
Rocznik: 2009
Postów: 1,525
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
do rowu wpadles czy jak? cena dla mnie wysoka.. kto to ma niby robic?
Sławku to moja wycena.
Do rowu nie, ale zawieszenie tragedia, przód i tył.
Tuleje belki przód pływają tak iż belka opiera się o podkładki- więc są stuki
Zawieszenie tył wszystkie tuleje sparciałe lub wyrwane, to samo tuleje tylne wahaczy przód.
Jest to Mk3 więc piaskowanie i konserwacja belek przód i tył bo rdza je bardzo lubi

Ostatnio edytowane przez MIREKTERAZPOLSKA ; 06-12-2019 o 08:54
MIREKTERAZPOLSKA jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2019, 08:46   #1054
hapat
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-09-2019
Model: focus
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 4
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał slawek-kali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
do rowu wpadles czy jak? cena dla mnie wysoka.. kto to ma niby robic?
No właśnie nie, na przeglądzie wyszły amortyzatory z tyłu (25% i 30%) oraz drążki kierownicy podobno. Ale przegląd przeszedł. Coś stukało z prawej strony z przodu więc pojechałem do mechanika. On wziął auto oglądnął i dał taką diagnozę razem z ceną. Dla mnie cena trochę zaporowa więc szukam dalej. Auto ma 228tyś najechane jestem 2 właścicielem wcześniej firma - przedstawiciel handlowy zrobił 160tyś w 4lata
hapat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2019, 09:47   #1055
mariuszfmario
ford::beginner
 
Avatar mariuszfmario
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 29-08-2016
Skąd: Wrocław
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 26
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał Salacme Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szukam warsztatu raczej po wschodniej stronie Wrocławia - im bliżej Zakrzowa, tym lepiej.
Pacjent - Galaxy mk2 2.0 z LPG - kilka dni temu zaczęło się falowanie obrotów na jałowym, plus szarpnięcia przy ruszaniu do 2k obrotów.

Chcę wymienić na start świece, wyczyścić przepustnice, sprawdzić silnik krokowy - chyba, że po oględzinach mechanik naprowadzi od razu na winowajce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Polecam Mechanika Pojazdowa Rafał Chorzępa Wrocławska 66, Pasikurowice
Pod Wrocławiem, ale tak naprawdę blisko i facet zna się na rzeczy.

Ja osobiście nie polecam Pana Mirka (@mirekterazpolska). Przerabiałem wizytę u niego w 2016 roku i nigdy więcej tam nie wrócę.
__________________

SPEEDWAY FAN
mariuszfmario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2019, 10:11   #1056
slawek-kali
ford::expert
 
Avatar slawek-kali
 
Imię: Slawek
Zarejestrowany: 10-01-2011
Skąd: Niemcy - Paderborn
Model: Smax Titanium S
Silnik: 163KM
Rocznik: 2013
Postów: 4,941
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał hapat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Auto ma 228tyś najechane jestem 2 właścicielem wcześniej firma - przedstawiciel handlowy zrobił 160tyś w 4lata
czyli musisz naprawiac po poprzednim wl. ktory pewnie nic nie robil..
jesli jak napisal Mirek z piaskowaniem itd.. to mozna zrozumiec..
oczywiscie mozesz podjechac gdzies jeszcze..
Ps. ja Mirka polecam, korzystalem sam i nie mam zastrzezen, swoich klientow rowniez tam wysylam np. na wymiane rozrzadu itd.. jesli sa z Wroclawia..
__________________
Sprawdz VIN - napisz maila!
Auta z Niemiec, Ogledziny, pomoc w kupnie -> dzial uslugi-KLIK
slawek-kali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-12-2019, 17:01   #1057
Luttek
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 20-02-2015
Skąd: Wrocław
Model: Focus mk1 kombi
Silnik: 1.6 PB 100KM
Rocznik: 2004
Postów: 248
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Cytat:
Napisał Salacme Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szukam warsztatu raczej po wschodniej stronie Wrocławia - im bliżej Zakrzowa, tym lepiej.
Pacjent - Galaxy mk2 2.0 z LPG - kilka dni temu zaczęło się falowanie obrotów na jałowym, plus szarpnięcia przy ruszaniu do 2k obrotów.

Chcę wymienić na start świece, wyczyścić przepustnice, sprawdzić silnik krokowy - chyba, że po oględzinach mechanik naprowadzi od razu na winowajce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pawłowice, Malwowa 6, Pan Trojan.
Luttek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2019, 09:13   #1058
Parch
ford::expert
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-01-2006
Skąd: Wrocław
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 Duratec HE
Rocznik: 2010
Postów: 2,997
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Czy we Wrocławiu jest jeszcze jakiś dobry serwis tłumików? Potrzebuję fachowca, który poświęci trochę czasu na układ wydechowy, który zamierzam przerobić. Nie chciałbym trafić do "kowala", co to potrafi byle jak i byle czym pospawać. Potrzebuję człowieka, który umie słuchać i koduje, to co się do niego mówi, a następnie działa zgodnie z ustaleniami, a nie po swojemu.
Znacie taki serwis we Wrocławiu?


EDIT:
Odzew na moje pytanie zerowy, to sam znalazłem całkiem niezłych fachowców od tłumików. Wymieniałem kompletny wydech. Co prawda na fabrycznych zamiennikach i bez konieczności spawania, ale roboty było sporo. Warsztat, który to wszystko ładnie ogarnął, to:
"R&R Car Serwis tłumików". Aktualnie znajduje się przy ul. Robotniczej 1A.

Ostatnio edytowane przez Parch ; 22-12-2019 o 14:27
Parch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-12-2019, 19:35   #1059
Tom_Tom_Ranger
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 16-02-2019
Skąd: Lutynia
Model: Ranger
Silnik: 2,5
Rocznik: 2009
Postów: 0
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam, szukam warsztatu do zmiany rozrządu FORD Ranger Mk2 (ET) 2.5 TDCi, 4x4, olej napędowy, rok 2008, 143 KM. Wrocław, najlepiej zachodnia część. Kogo możecie polecić do sprawnej i szybkiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. obsługi?

Na forum nic nie znalazłem o warsztatach robiących te auta we Wrocławiu.

Jeśli mechanik nie będzie zabijał ceną to jeszcze coroczny przegląd zrobi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam
Tom_Tom_Ranger jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-12-2019, 18:14   #1060
lukas294
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 23-12-2019
Skąd: legnica
Model: ford s max
Silnik: 2,o tdci
Rocznik: 2006
Postów: 1
Domyślnie Odp: warsztat we wrocławiu

Witam jestem nowy i mam mały Problem z moim S maxem podczas jazdy potrafi sie wyłaczyc i treba odpalic i mozna dalej jechac . ma pelna moc nie kopci nie wyswietla usterki silnika . jesli ktos wie co to to prosze o podpowiedz mam dosc jezdzenia po mechanikach co kasuja tylko błedy i nic
lukas294 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:19.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.