Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-09-2017, 16:31   #271
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Każdy może. Sygic z iPhone działa a do Androida zdaniem Sygic'a potrzebny jeszcze będzie kolejny update (3.1?)... Reszta w tej wersji 3.0 nie powinna sprawiać problemów.

BTW - pierwszy (w Europie? - poza nami dwoma @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] oraz testerami Forda i Sygica) kolega z wersją 3.0 w MK5 oraz Sygic'iem na iPhone jedzie służbowo w tym tygodniu na targi motoryzacyjne do D m.in. chwalić się Fordowi jego dokonaniami...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 05-09-2017 o 16:34
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-09-2017, 18:56   #272
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... z troski o kolegę który dziś jakimś pakietem 3.10 ściągniętym z sieci uwalił swojego S2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ..... . Poprosiłem go o info z autionstalla a tam Twój email ...
Jakoś jestem dziwnie spokojny, że Ty Tomku także używasz pakietu aktualizacyjnego Sync2 3.10 pochodnego w stosunku do mojego... I co - nie uwala? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A jak wgrywający miał maila, to mógł zapytać czy może wgrywać - parę razy było wyraźnie napisane, że Niemcy bez mojej zgody zamieścili w sieci wczesną betę mojego pakietu.
Jak się wgrywa co popadnie to się jest samemu sobie winnymGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jest mail - zawsze można się zwrócić do adresata...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tym bardziej, że był tam też taki znaczek (c) i wprost napisane kto pakiet opracował...
Jakoś szczególnie trudno namierzyć mnie akurat w sieci nie jest chyba...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 05-09-2017 o 19:21
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2017, 12:30   #273
totek2
FCP member
 
Avatar totek2
 
Zarejestrowany: 23-10-2012
Skąd: Gdańsk/Zgorzelec
Model: Mondeo MK5 ST Line X AWD
Silnik: 2.0 180KM-> ~205
Rocznik: 2018
Postów: 2,893
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
BTW - pierwszy (w Europie? - poza nami dwoma @a4tech , @tedi_k oraz testerami Forda i Sygica) kolega z wersją 3.0
Co prawda Rosja to stan umysłu a nie kraj czy europa ale też już maja.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 7bbceb9s-960.jpg (87.6 KB, 216 wyświetleń)
__________________
Trzeba być wytrwałym żeby się ze mną skontaktować, oczywiście nie gwarantuje to możliwości spotkania
totek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-09-2017, 14:10   #274
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał totek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... Rosja... też już maja.
1) Starszą wersję (mają -AE a my -AG)
2) Niekompletny (bez pakietu językowego - my mamy)
3) Z chińskim gracenote - my z europejskim...

Czyli nic tylko brać od Rosjan! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zawsze się można potem zgłosić by to wszystko postawić na nogi...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 06-09-2017 o 14:13
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-09-2017, 11:04   #275
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Przypominam że to nie dział sprzedam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2017, 18:03   #276
kk70
ford::beginner
 
Imię: sinus
Zarejestrowany: 20-06-2015
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2017
Postów: 30
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Ciekawostki:

1. Nawigacja Sygnic z iphona działa bardzo dobrze na Sync3 (ver. 3.0)

2. Na targach samochodowych IAA we Frankfurcie nowe fiesty mają mapy nawigacyjne: F6.1

3. Sync3 (ver. 2.3) na nowych fiestach mają wyświetlacz w lepszej rodzielczości niż w mondeo i działają DUŻO szybciej!

... też tak chcę ale w mondeo!

Ostatnio edytowane przez kk70 ; 12-09-2017 o 18:11
kk70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-09-2017, 19:29   #277
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał kk70 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciekawostki:
...
1. Tak, już od wersji 2.3 nawet...
2. W salonach sprzedaży Fiesty wyprodukowane w sierpniu 2017 także są z mapami F6.1
3. Moim zdaniem mylne wrażenie - ekran Sync3 do Fiesty ma mniejszą przekątną a tą samą rozdzielczość - z tego powodu wydaje się ona "lepsza"... Co do "szybkości, responsywności" - nie sądzę, bo procesor i pamięć są takie same we wszystkich Sync3 jak na razie...
BTW - tak samo było z Sync2 do Fiesty...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 19-09-2017 o 22:14
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-09-2017, 15:11   #278
Matyś
ford::beginner
 
Avatar Matyś
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 16-01-2017
Skąd: Gdynia
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 tdci 180KM
Rocznik: 2017
Postów: 38
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Miałem przez tydzień zastępcze mondeo z sync 2 i moim zdaniem w kwestii współpracy iPhone - sync to sync 2 sprawuje się lepiej niż trójka która jest w moim samochodzie. W dwójce jak podłączę iPhone po kablu to odrazu przełącza muzykę po kablu i Spotify chodzi super natomiast u mnie w trójce aplikacje mobilne cały czas się wysypują a Spotify ostatnio chodzi tylko po Bluetooth, po kablu zawiesza się aplikacja na telefonie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Matyś jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-09-2017, 20:10   #279
krystianen
FCP member
 
Avatar krystianen
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 30-04-2013
Skąd: Poznań - Swarzędz
Model: Ford FOCUS MK3
Silnik: 2.0 TDCi 163KM - POWERSHIFT
Rocznik: 2013
Postów: 664
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

testowałem dzis sygica w iphone 7 na sync3 3.0 i nie wiem czy te tak macie ale przesuwanie mapy działa bardzo słabo, a jak sie pojawiają budynki 3D to zaczyna mocno się krzczyć. nawet raz mi sie zawiesił.
__________________
Fordplus.pl
IDS | GFDRS | UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
////// ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP //////

609 535 500 | krystian@fordplus.pl
krystianen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-09-2017, 20:38   #280
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Przyszły dwa Sync3 bez NAV więc poszedł test i próba pełnego spolszczenia . Na różne sposoby testowane i nie dało się wgrać plików językowych z naszym ojczystym językiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wywaliło MEM err_xxx CIP i GraceNote przyjęte Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Po otwarciu okazało się ,że obie sztuki wyposażone były w kostki 8Gb ( a są i takie z 16Gb) .No i tyle z testów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Męska decyzja i teraz obie sztuki mają w sobie NAV i najnowsze softy i już śmigają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.