Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-05-2018, 21:35   #1
krzyh1989
ford::beginner
 
Imię: KrzyH
Zarejestrowany: 23-05-2018
Skąd: 76-200
Model: Kuga Mk1
Silnik: 2.0
Rocznik: 2012
Postów: 10
Domyślnie Fotele elektrycznie sterowane / podgrzewane

Cześć,
od nie dawna jestem posiadaczem Kugi, niestety nie jest zbyt dobrze wyposażona. Zastanawiam się nad pierwsza modyfikacją aby przełożyć (skórzane) elektrycznie sterowane fotele.

Tylko pytanie czy standardowo jest poprowadzona instalacja do foteli kierowcy i pasażera aby móc się wpiąć? Czy trzeba samemu ciągnąć zasilanie?
I dodatkowo czy dołożenie sterowania podgrzewaniem foteli wiąże się z rozłożeniem całej deski rozdzielczej?

Jakby ktoś miał doświadczenie w takim temacie to będę bardzo wdzięczny!

krzyh1989 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-05-2018, 20:00   #2
jekr62
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 25-10-2014
Model: Kuga
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2014
Postów: 107
Domyślnie Odp: Fotele elektrycznie sterowane / podgrzewane

Cześć.
Nie odpowiem na Twoje pytania bo nie posiadam takiej wiedzy natomiast chciałbym abyś przemyślał swoją decyzję. Ja mam tapicerkę skórzaną i powiem tak, latem w dupsko parzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a zimą znowu jajka się chowają pod pępek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a podgrzewanie nie działa tak efektywnie jak w przypadku tapicerki materiałowej.
jekr62 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-05-2018, 20:49   #3
krzyh1989
ford::beginner
 
Imię: KrzyH
Zarejestrowany: 23-05-2018
Skąd: 76-200
Model: Kuga Mk1
Silnik: 2.0
Rocznik: 2012
Postów: 10
Domyślnie Odp: Fotele elektrycznie sterowane / podgrzewane

Znam ból korzystania ze skóry, mam w drugim aucie. Ale przy mały dziecku (i żonie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) utrzymanie auta w czystości jest o wiele łatwiejsze.
krzyh1989 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2018, 16:11   #4
syscorp
ford::beginner
 
Avatar syscorp
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 14-04-2006
Skąd: Łódź
Model: Ford Kuga
Silnik: Klekot 2.0TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 42
Domyślnie Odp: Fotele elektrycznie sterowane / podgrzewane

Cytat:
Napisał krzyh1989 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć,
od nie dawna jestem posiadaczem Kugi, niestety nie jest zbyt dobrze wyposażona. Zastanawiam się nad pierwsza modyfikacją aby przełożyć (skórzane) elektrycznie sterowane fotele.

Tylko pytanie czy standardowo jest poprowadzona instalacja do foteli kierowcy i pasażera aby móc się wpiąć? Czy trzeba samemu ciągnąć zasilanie?
I dodatkowo czy dołożenie sterowania podgrzewaniem foteli wiąże się z rozłożeniem całej deski rozdzielczej?

Jakby ktoś miał doświadczenie w takim temacie to będę bardzo wdzięczny!
Podziel się kolego, czy w końcu wymieniłeś?
Zima nadchodzi, zastanawiam się nad inwestycją. Może po prostu kupię maty nakładki pod zapalniczkę... ktoś poleci?
Czy ktoś wstawił maty pod oryginalną tapicerkę fotela? Mam skórzane boki, ale samo siedzisko jest materiałowe. Maty nie są drogie, a nawet bym powiedział, że tanie. Czy ktokolwiek wie - czy kabelkologia jest w standardzie, aby zasilania nie ciągnąć dodatkowo?
Pozdrawiam!
syscorp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2018, 15:50   #5
krzyh1989
ford::beginner
 
Imię: KrzyH
Zarejestrowany: 23-05-2018
Skąd: 76-200
Model: Kuga Mk1
Silnik: 2.0
Rocznik: 2012
Postów: 10
Domyślnie Odp: Fotele elektrycznie sterowane / podgrzewane

Cytat:
Napisał syscorp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podziel się kolego, czy w końcu wymieniłeś?
Niestety póki co porzuciłem pomysł z powodu braku wolnego czasu. Jak coś się ruszy w tym temacie, dam znać na forum.
krzyh1989 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.