Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-08-2018, 17:00   #821
Lector
ford::average
 
Avatar Lector
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 13-08-2015
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 121
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ktoś podłączał przednią kamerę jako rejestrator?
na czym nagrywacie karta SD czy Pendrive czy też może jaki dysk przenośny?

Lector jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2018, 10:26   #822
jastu
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-07-2012
Skąd: Poznań
Model: S-Max
Silnik: 2.0 Duratorq
Rocznik: 2014
Postów: 58
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

nie mam convers+, celowo szukałem bez, sterowanie z kiery działa
teraz w tej stacji z android 8 kombinuję z wygaszaczem żeby nie świeciło po oczach w nocy
rejestratora nie mam
jastu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-08-2018, 10:06   #823
kolekszy
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 24-04-2015
Skąd: Namysłów
Model: mondeo mk4
Silnik: 1999
Rocznik: 2009
Postów: 143
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Malayska, mayak wiadomo o jaką modyfikacje chodzi. Ja mam zaś inne pytanie, zainstalujecie sobie cpu-z i jaką macie temp na px5?? Ja wczoraj odnotowałem 71 stopni. ( Radio, navigation+33 na dworze;/. Zastanawiam się nad modernizacja chłodzenie. Ruscy mają to opatentowane, px5 rockchip cooler.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Ja zobaczyłem tak zrobiłem. Godzinka czasu, stary radiator z jakiejś karty ATI i temperatura spadła. Fabryczny radiator to zwykła blaszka. Pewnie będzie dużo komentarzy że nie potrzeba, proponuje poczytać xda z wątkami android auto. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Rootowanie, mody nie są mi obce z telefonami. Tutaj jakoś nie mogę się zabrać za to....

Ostatnio edytowane przez kolekszy ; 11-08-2018 o 21:39
kolekszy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2018, 15:59   #824
shimmywtf
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 26-07-2018
Model: Giulia
Silnik: 2.0T
Rocznik: 2018
Postów: 6
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ponieważ w temacie i tak pojawiają się właściciele innych modeli niż S-MAX pozwolę sobie podzielić się moimi pierwszymi doświadczeniami z Focusa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Poleciałem w ciemno i kupiłem sobie radio nie wiedząc jak będzie śmigać z Headunit Reloaded Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kupiłem jednostkę ze sklepu Isudar, tę która przewijała się już tutaj kilkukrotnie. Zamówione w środę wieczorem, w czwartek rano wymiana lekko denerwujących maili. Pierwszy pytający o konkretny model samochodu celem potwierdzenia czy potrzebuję dekodera CANBUS czy nie, spoko. Natomiast drugie proszące o zdjęcie deski, nosz WYMODEROWANO.

W piątek przyszła przesyłka - prędkość realizacji fantastyczna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Potem instalacja, nieźle się zdziwiłem jak po spięciu jednostka nie chciała się włączyć. Trochę mi zajęło ogarnięcie, że wtyczka zasilana jest puszczona przez wtyczkę przygotowaną pod dekoder CANBUS. To samo ze sterowaniem z kierownicy, co również przyszło mi do głowy po kolejnej niekrótkiej chwili xD

Dużych testów nie robiłem, głównie włączenie radia FM, zainstalowanie Android Auto (Headunit Reloaded) i testowanie jak to działa. Niestety w pierwszych dwóch przejazdach z AA coś się wywalało i traciłem AA. Raczej kwestia softu HR lub apka po stronie telefonu. Do przetestowania mam też wersję AA 3.5 - [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]. Miejmy nadzieję, że pomoże Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Czas włączenia dla mnie wystarczająco szybki - kilkanaście sekund, nie mierzyłem ze stoperem. Na "świeżo" oczywiście odpala się natychmiastowo.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Speedo ; 14-08-2018 o 19:29
shimmywtf jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2018, 16:36   #825
Lector
ford::average
 
Avatar Lector
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 13-08-2015
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 121
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Podpiąłem zasilanie kamery do lewej lampy - i + od cofania. Niestety obraz migota przy włączonych światłach.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Będę zmieniać na plus od radia po kablu chinch, dam znać jaki efekt będzie.
Lector jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-08-2018, 21:05   #826
kolekszy
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 24-04-2015
Skąd: Namysłów
Model: mondeo mk4
Silnik: 1999
Rocznik: 2009
Postów: 143
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ja mam + od lampy , masa że śruby przy lampie. Pod radiem podłączone pod wyjścia- zdjęcie . Jak miałem źle podłączone obraz też migotał. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
kolekszy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-08-2018, 12:03   #827
Lector
ford::average
 
Avatar Lector
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 13-08-2015
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 121
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ktoś użytkuje modem USB LTE w radyjku?
Mam kartę Red Bull Mobile z darmowym netem w LTE we własnej sieci (jakieś 100 GB na miesiąc). A oprócz tego zgromadziło mi się troszkę kasy, więc nadało by się na podróży.

Aktualnie używam mobilnego modemu Orange Airbox 2 Plus (HUAWEI E5372) ale za każdym razem muszę uruchamiać, bo inaczej bateryjka się rozładuje. A nie widzę opcji autostartu jak się poda zasilanie po USB.

Więc szukam czegoś co by startowało razem z radiem podpięte pod USB radia (krótki kabel), alternatywnie myślałem nad Huawei E8372h-153 czyli modem USB ale mający WiFi.
Lector jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-08-2018, 16:27   #828
kolekszy
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 24-04-2015
Skąd: Namysłów
Model: mondeo mk4
Silnik: 1999
Rocznik: 2009
Postów: 143
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Z modemów USB działa tylko Huawei e1750 niestety brak LTE . Ja osobiście zamówiłem jeszcze na Ali modem E8372 E8372h-153 ok 120 zl ze względu na wifi zobaczymy który się lepiej spisze. W razie czego mam jeszcze jeden e1750 - oddam za 20 zł.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
kolekszy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-08-2018, 19:13   #829
Lector
ford::average
 
Avatar Lector
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 13-08-2015
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 121
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Widziałem na Ali E8372 E8372h-153, ale doczytałeś ze nie wysyłają losową dwóch różnych modeli? Są takie aukcje, zazwyczaj gdzie cena zadowalająca.

Dla przykładu:
Huawei E8372h-608 wsparcia:
*LTE FDD: Band1 (2100 MHz)/Band3 (1800 MHz)/Band5 (850 MHz)/Band7 (2600 MHz)/Band28 (700 MHz)
Huawei E8372h-153 wsparcia:
* LTE FDD: Zespół 1 (2100 MHz)/Zespół 3 (1800 MHz)/Zespół 7 (2600 MHz)/Zespół 8 (900 MHz)/Zespół 20 (800 MHz)

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Lector jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-08-2018, 20:13   #830
kolekszy
ford::average
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 24-04-2015
Skąd: Namysłów
Model: mondeo mk4
Silnik: 1999
Rocznik: 2009
Postów: 143
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ja kupiłem tutaj,
Odblokowany Huawei E8372 E8372h-153 E8372h-608 z 2 sztuk Antena 150 m LTE USB Wingle LTE 4g WiFi USB Modem dongle wifi samochodu
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] to Clipboard
losowo wysyłają z logiem operatora, co do modelu, najlepiej napisać w wiadomości co chcemy. Ja zanim kupię, zawsze zamieniam kilka wiadomości.
Poprosiłem o wersję 153 i taka też została wysłana.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
kolekszy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:37.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.