Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-10-2018, 18:53   #941
Bysiu35
ford::beginner
 
Imię: Zbigniew
Zarejestrowany: 31-08-2018
Skąd: Wierzchosławice
Model: galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 47
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ja od miesiąca posiadam takie radio

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

i myśle że jestem zadowolony. Ale jeśli już ktoś planuje kupić takie radio to koniecznie z 4GB RAM i procesorem 8 rdzeni. Osobiście bardziej do gustu (choć o tym sie nie mówi) mi sie podobają te tzw dedykowane niż te prostokątne.

Bysiu35 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2018, 19:17   #942
sopelos
ford::average
 
Avatar sopelos
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 12-07-2011
Skąd: Chojnice
Model: S-max
Silnik: 2.0 cdti
Rocznik: 2007
Postów: 54
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Bysiu35 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja od miesiąca posiadam takie radio

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

i myśle że jestem zadowolony. Ale jeśli już ktoś planuje kupić takie radio to koniecznie z 4GB RAM i procesorem 8 rdzeni. Osobiście bardziej do gustu (choć o tym sie nie mówi) mi sie podobają te tzw dedykowane niż te prostokątne.
Dogaduje się to radyjko z Conversem?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
sopelos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2018, 19:28   #943
Bysiu35
ford::beginner
 
Imię: Zbigniew
Zarejestrowany: 31-08-2018
Skąd: Wierzchosławice
Model: galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 47
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Ja akurat nie mam Conversa ale z tego co czytałem to nie pojawiło sie jeszcze takie radio na rynku które by w pełni współpracowało z conversem (mam na myśli te które sprowadzamy z Chin itp) bo być może jest takie radio ale to by ktoś napewno o tym wspomniał. Pytanie co komu potrzebne. Niektóre modele wysyłają info na convers z numerem piosenki czy stacja radiową typu 95.4 ale nie wyświetli nazwy stacji.
Bysiu35 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-10-2018, 20:03   #944
sopelos
ford::average
 
Avatar sopelos
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 12-07-2011
Skąd: Chojnice
Model: S-max
Silnik: 2.0 cdti
Rocznik: 2007
Postów: 54
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

No właśnie wiem, że takie takie radio (nieoryginalne) które w pełni współpracuje z Conversem, jeszcze nie powstało. Dla tego pytam każdego przy każdej okazji jak dane radyjko się wówczas zachowuje, może kiedyś uda się znaleźć jakieś, które w zadowalający sposób będzie się zachowywać. Póki co trzeba używać oryginał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
sopelos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2018, 06:51   #945
rojass
ford::advanced
 
Avatar rojass
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 27-04-2017
Skąd: Tczew
Model: SMAX
Silnik: 2,0TDCi 170KM/400Nm by TuneFORCE
Rocznik: 2008
Postów: 366
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Isudar też ma 4Gb RAM i 32Gb pamięci wbudowanej, dodatkowo Android 8.0.
P.S. Mi brak współpracy z converse+ jakoś zbytnio nie przeszkadza. Działa sterowanie z kierownicy i to jest najważniejsze, a to że nie wyświetla mi nazwy utworu czy stacji radiowej...mało ważny szczegół.

Ostatnio edytowane przez rojass ; 31-10-2018 o 06:53
rojass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2018, 09:34   #946
sesser
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-06-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4 FL
Silnik: 2.0D 140KM
Rocznik: 2011
Postów: 112
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał bombonik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja pytałem Ownica czemu mają tkiego starego Androida - odpisali, że pracują nad 7 i 8, ale te dwie wersje mają niby problemy ze stabilnością (?)
Ostatecznie i tak zamówiłem Ownica, bo po pierwsze primo wszyscy go chwalą, po drugie primo ma pasywne chłodzenie, po trzecie primo wbudowany modem 3g (doliczcie sobie jego cenę do tych tańszych, bo trzeba będzie dokupić do nich dongla) i w związku z tym też 2 anteny gsm. Po czwarte primo Ownice robi radio w wersji 9" (jak tak teraz myślę, to nie wiem, czy nie lepiej było szukać czegoś markowego i wsadzać w ramkę 2 din - ale już za późno na takie dylematy).
No a po piąte primo - ultimo - za dodatkowe wysyłają tak, że podobno nie ma zagrożenia Vatem. A ponieważ VAT od to ponad , więc wolałem dopłacić i mieć święty spokój.
Summa summarum, drogo wyszło. Ale wydaje mi się, że albo trzeba brać najtańsze, albo najlepsze.
Planuje zamowic model 10" od Ownice, z tego co widze to nie dają gotowej wktyczki ISO, tylko trzeba sobie samemu kable dopasować. Montowałeś to sam może? Czy dostałeś gotową wtyczke w miejsce oryginalnej ?
sesser jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2018, 09:44   #947
Bysiu35
ford::beginner
 
Imię: Zbigniew
Zarejestrowany: 31-08-2018
Skąd: Wierzchosławice
Model: galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 47
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Panowie a zakładał ktoś z Was bądź z Waszych znajomych kamere cofania do Galaxy 2008? Niby jej nie chciałem ale skoro mi ja dali gratis to może bym ją założył. Aczkolwiek raczej nie bede płacił komuś ok 300 zł za założenie jej bo mam inne wydatki. Musze popytać wśród znajomych może któryś bedzie miał czas w którąś sobote i przy flaszeczce byśmy to pomału zmordowali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i z flaszeczką do domu ..a niech ma Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bo samemu raczej nie podołam z tym montażem.
Bysiu35 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2018, 10:03   #948
rojass
ford::advanced
 
Avatar rojass
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 27-04-2017
Skąd: Tczew
Model: SMAX
Silnik: 2,0TDCi 170KM/400Nm by TuneFORCE
Rocznik: 2008
Postów: 366
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Dasz radę sam, to nic trudnego. Zakładałem do S-Maxa całkiem niedawno, jak masz pytania to śmiało.
Kable sygnałowe puściłem podsufitką pod uszczelką, całość zajęła może 10-15 minut, dalej z dachu do klapy - tu już trudniej, ja odciąłem wtyczkę żeby puścić kabel przez przelotkę i polutowałem.
Zasilanie bierzesz z wiązki świateł, znajdujesz kabel od świateł wstecznych i się w niego podpinasz. Masę weźmiesz z wiązki lub śrubki - nie ma to znaczenia.
W radiu wpinasz się w odpowiednie wejście, u mnie to ccd av in, a czerwony kabelek podpinasz do wiązki radiowej, u mnie kabel pomarańczowy opisany jako "back car" - i to wszystko. Całość powinna zająć jakieś 3h - o ile robi to ktoś pierwszy raz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rojass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-10-2018, 16:27   #949
Bysiu35
ford::beginner
 
Imię: Zbigniew
Zarejestrowany: 31-08-2018
Skąd: Wierzchosławice
Model: galaxy
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 47
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Bardzo Ci dziekuje! No to mnie zachęciłeś i zaczne w piątek od rana. W razie problemów bede pisał i porade Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bysiu35 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-11-2018, 06:49   #950
Lector
ford::average
 
Avatar Lector
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 13-08-2015
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 121
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

U mnie w Galaxy wtyczka przeszła przez przelotkę, na zasadzie przepychania jak dżdżownica Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kabel puszczałem od tyłu, najpierw do otworu od pasów do środkowego fotela z drugiego rzędu, później do szklanego dachu, a później już nad drzwiami aż do przedniego słupka i przez schowek do radia.
Założyłem tą wklamce ale widok obcięty przez zderzak, mam jeszcze inną ale jeszcze nie zmieniłem.
Lector jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.