Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-10-2011, 21:31   #1
kubek86
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-11-2007
Skąd: Jędrzejów
Model: Mondeo MK 3 FL
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 54
Domyślnie Prośba o opinie

Witam!
Od pewnego czasu szykuje się do zakupu mondka. Co sądzicie np. o takiej ofercie: <http://allegro.pl/ford-mondeo-kombi-2-0-tdci-ghia-2004r-super-i1885375627.html>?

Wiem, że należy szczególną uwagę zwracać na stan wtrysków. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę podczas oględzin?(blachy pomijam jako rzecz oczywistą)

kubek86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-10-2011, 21:48   #2
wlodinek
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Prośba o opinie

wg mnie; po pierwsze nie ma 16 tyś tylko ma min 160 tyś, co będziesz mógł zobaczyć choćby po pedałach, kierownicy itd. druga sprawa jeżeli się nie znasz na tym to podjedz do najbliższego ASO nie powinni wziąć więcej niż stówkę za opinie na temat auta. Moja opinia na temat tego auta jest taka że fordy z tym przebiegiem i rocznikiem się rozsypują i właśnie wychodzą wszystkie zaniedbania serwisowe. Weź też pod uwagę, że auta kombi nie kupuje się do wożenia powietrza.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-10-2011, 22:20   #3
kubek86
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-11-2007
Skąd: Jędrzejów
Model: Mondeo MK 3 FL
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 54
Domyślnie Odp: Prośba o opinie

Wiem, że ma co najmniej 160 tys. (osobiście stawiam, że ma najmniej 50 tys. więcej). Nie oglądałem jeszcze auta w naturze dlatego chciałem się podpytac na co zwrócić uwagę. Typu gdzie najczęsciej zaczyna wyłazić rdza itp. Nie pierwszy raz będę kupował auto, ale mondeo akurat nie znam. I tak wiem, że kombiaki są zazwyczaj mocno ściorane.

Ostatnio edytowane przez kubek86 ; 28-10-2011 o 22:26
kubek86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk3



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.