Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 16-02-2020, 15:39   #41
keplak
ford::average
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 27-04-2019
Skąd: Otwock
Model: ford escape se
Silnik: 2.5 hybryda
Rocznik: 2020
Postów: 161
Domyślnie Odp: Kuga 2019 z USA

Proponowałbym wykupić choćby carfax na portalach aukcyjnych kosztuje 29 zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myślę że warto zainwestować w to nowe auto .... Ostatecznie możesz poprosić wujka google po wpisaniu Vin- u może coś wyskoczy

keplak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-02-2020, 23:53   #42
samsung
ford::beginner
 
Imię: rafał
Zarejestrowany: 28-12-2019
Skąd: lublin
Model: escape
Silnik: 1.5ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 13
Domyślnie Odp: Kuga 2019 z USA

Mam w domu 3 fordy z usa i sobie chwalę. Wszystkie kupiłem na aukcjach i pilnowałem naprawy. Nie widzę sensu dopłacać za eu 20k . Oczywiście podstawa to dobra baza, bo jak przejechane przez walec to i za pół ceny bym nie chciał. Elementów blacharskich w pl mnóstwo używanych, kupowałem auta wszystkie z całymi poduszkami więc o regeneracjach się nie wypowiem. Np. Escape 17r, wszystko oprócz skóry, wyszedł mnie po naprawie na częściach w kolorze 53k. Za tyle to europejska stara budaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oglądałem 2 fordy kilkuletnie z eu i wszystkie z importu były po przygodach a cena z kosmosu. Za cenę 2 z eu mam 3 z usa i rodzinka jeździ.
Polecam ale tylko komuś kto zna się na budowie aut i posiada wyobraźnię nazwijmy to motoryzacyjną. Nie znasz się, sam na aukcjach nie kupuj. Pośrednicy z ogloszeń też lecą w ciula. Znajomy kupił przy pomocy pośrednika i naobiecywał mu gruszek na wierzbie a całkowity koszt po opłatach był 8k wyższy. Największą przewagą aut używanych z usa nad eu jest to że za parę groszy zobaczysz jak wyglądało auto na aukcji. Dla aut z eu zostaje tylko szklana kula i złudne często nadziejeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez samsung ; 17-02-2020 o 00:30
samsung jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-02-2020, 17:24   #43
cypek011
ford::amateur
 
Imię: Cyprian
Zarejestrowany: 17-01-2020
Skąd: Elbląg
Model: volvo
Silnik: 2,4
Rocznik: 2003
Postów: 0
Domyślnie Odp: Kuga 2019 z USA

Przyznam, że jestem zielony w tym temacie. Znalazłem ogłoszenie i po rozmowie z właścicielem ustaliłem, że lewa podłużnica była lekko naciągana, wystrzelona poduszka kierowcy i kolanowa, reszta widoczna na zdjęciach. Właściciel szacuje koszt naprawy w granicach 13-15 tyś pln. Czy warto interesować się tym autem czy odpuścić i czy podany szacunkowy koszt naprawy włącznie z wymianą świateł przód i tył jest bliski prawdy?

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
cypek011 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-02-2020, 17:55   #44
ferolo22
ford::advanced
 
Imię: daniel
Zarejestrowany: 11-01-2013
Skąd: słupsk
Model: focus , Escape
Silnik: 1.6, 2.0
Rocznik: 2007, 2016
Postów: 422
Domyślnie Odp: Kuga 2019 z USA

Poproś o vin to zobaczymy jak on wglądał przed przyjazdem do polski
ferolo22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-02-2020, 17:56   #45
samsung
ford::beginner
 
Imię: rafał
Zarejestrowany: 28-12-2019
Skąd: lublin
Model: escape
Silnik: 1.5ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 13
Domyślnie Odp: Kuga 2019 z USA

Naciągać to sobie można gumę na wiesz co. Szukaj dalej. Ja bym olał kogoś kto podpicowuje do zdjęć.
samsung jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-02-2020, 19:17   #46
Deryll
ford::professional
 
Avatar Deryll
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 27-04-2009
Skąd: Biała Podlaska
Model: Volvo XC90 / BMW X3 E83
Silnik: D5 2.4 185KM / 3.0D 218KM
Rocznik: 2007 / 2007
Postów: 1,947
Talking Odp: Kuga 2019 z USA

Śmieszny jesteś kolego. Jak sprzedajesz swoje auta to stoją uwalone w gnoju? Sprzedawałem niedawno focusa to też wypicowałem, pewnie jestem krętaczem. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Deryll jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-02-2020, 23:13   #47
samsung
ford::beginner
 
Imię: rafał
Zarejestrowany: 28-12-2019
Skąd: lublin
Model: escape
Silnik: 1.5ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 13
Domyślnie Odp: Kuga 2019 z USA

Cytat:
Napisał Deryll Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Śmieszny jesteś kolego. Jak sprzedajesz swoje auta to stoją uwalone w gnoju? Sprzedawałem niedawno focusa to też wypicowałem, pewnie jestem krętaczem. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie, no to przecież naturalne że rozbite auto podciąga się przed sprzedażą ale PO CO????? żeby coś ukryć? napewno. Ja sprzedaję swoje całe jeśli o to chodzi. Nie myl pojęć "kolego".
Myśląc po twojemu, przy zakupie całego auta z usa, to niepotrzebne carfaxy bo przecież auto naprawione i niech sobie ukrywają co chcą. Proszę cię...
Wiem że Biała to tereny wiejskie ale u nas nie jeździ się po gnojuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mimo wszystko pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez samsung ; 17-02-2020 o 23:17
samsung jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.