Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-05-2011, 19:03   #1
l2000
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-06-2008
Skąd: Warszawa
Model: GALAXY MK1 MK2
Silnik: 1,9 TDI 90KM 1,9 TDI 116KM
Rocznik: 1996 2001
Postów: 45
Question Navi MFD + zmieniarka ford ?

Witam

Czy jest jakas szansa podłączyć Pod istniejąca już Navigację MFD zmieniarkę CD montowana w Fordach z tyłu po prawej stronie. Wejscie na zmieniarke prawie kwadratowe. Czy i gdzie mozna kupic taki przewód?

l2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-05-2011, 09:52   #2
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,675
Domyślnie Odp: Navi MFD + zmieniarka ford ?

Zmieniarkę CD podpinasz pod gniazda MFD do niebieskiego 8-mio pinowego na samej górze, jest tam jeszcze w tym samym rzędzie żólte i zielone bo ta wtyka jest 3 częsciowa, w tyka do zmieniarki jest do kupienia, zobaczę czy nie mam na warsztacie takiego kabelka.
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-05-2011, 17:00   #3
l2000
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-06-2008
Skąd: Warszawa
Model: GALAXY MK1 MK2
Silnik: 1,9 TDI 90KM 1,9 TDI 116KM
Rocznik: 1996 2001
Postów: 45
Domyślnie Odp: Navi MFD + zmieniarka ford ?

Cytat:
Napisał Stefano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zmieniarkę CD podpinasz pod gniazda MFD do niebieskiego 8-mio pinowego na samej górze, jest tam jeszcze w tym samym rzędzie żólte i zielone bo ta wtyka jest 3 częsciowa, w tyka do zmieniarki jest do kupienia, zobaczę czy nie mam na warsztacie takiego kabelka.
Witam Stefano. Dzięki za informacje . Czy jest szansa abyś mógł mi taki kabelek przygotować a ja pokryje wszystkie koszty wraz z pracą. W warszawie nawet nie wiem gdzie mógłbym szukać pomocy. Kupiłem żonie zmieniarkę - imieniny niedługo i bardzo mi zalezy zeby to wszystko do kupy złożyć. Zmieniarka nie wiem jakiej firmy ale standardowo montowana w Galaxy MK1
l2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2020, 16:28   #4
p.zadra
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 21-09-2016
Skąd: Warszawa
Model: Galaxy
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2001
Postów: 3
Domyślnie Odp: Navi MFD + zmieniarka ford ?

Witam, temat mocno nie aktualny, ale mam u siebie taki sam problem. Wymieniłem stare radio na Navi system MFD DX i nie pasuje kabel od oryginalnej zmieniarki. Mogę prosić o pomoc jaką przejściówkę mam kupić ? nigdzie nie mogę tego znaleść.

Pozdrawiam
p.zadra jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.