Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Dealerzy, ASO i stacje paliw
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-10-2007, 12:25   #21
jawom
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-09-2007
Skąd: Warszawa
Postów: 16
Domyślnie Serwis ? Salon?

Co możesz wiedzieć o serwisie jak nigdy z niego nie korzystałeś???
A opinie które są z tych najbardziej świeżych są pozytywne, także ja podtzrymuję swoje skromne zdanie
Pozdrawiam

jawom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-01-2008, 14:15   #22
Picek
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-01-2008
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 4
Domyślnie Re: Nigdy więcej Auto-Nobile

Witam,

I zapraszam do przeczytania : [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Picek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2008, 15:25   #23
jawom
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-09-2007
Skąd: Warszawa
Postów: 16
Domyślnie Re: Nigdy więcej Auto-Nobile

Dziwna sprawa
Poświęciłem trochę czasu i przeczytałem opinie o Auto Nobile na forum. Z tego co udało mi się dowiedzieć to są dealerem z około 5 letnim stażem na rynku. Przeczytałem negatywne opinie sprzed kilku lat, ale zrzuciłbym to na kark ówczesnego braku doświadczenia. Z ostatniego okresu - patrzmy rok - wszystkie opinie prócz 1 Picek są pozytywne i ludzie ich chwalą. To chyba o czymś świadczy. ja osobiście jestem z nich zadowolony i tak jak pisze fedl w temacie TYLKO NIE URSYNCAR - "polecam autonobile !! milo, fachowo i na czas". jest moim skromnym zdaniem prawdą
Pozdrawiam
jawom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-10-2008, 18:15   #24
kubaw20055
ford::expert
 
Avatar kubaw20055
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 29-08-2008
Skąd: Nowy Sącz
Model: Fiesta mk4 i pół/Fusion FL/ Focus mk3.0/ Fiesta mk7
Silnik: 1.3/1.4 Duratec/ 1.6 TDCI/ 1,25
Rocznik: 2000/2006/2011/2010
Postów: 2,546
Domyślnie Re: Nigdy więcej Auto-Nobile

Witam. W Wikarze przegląd trwa ok. 2.5 godziny, ale przez 3/4 tego czasu autko tylko wisi na podnośniku. Panowie ograniczają się jedynie do wymiany oleju z filtrem, filtra powietrza i smarowania zamków . Nie zauważyłem, żeby robili coś więcej, nie zagladają do hamulców. Po każdej wizycie w aso w aucie coś jest nie tak i sam musze się z tym użerać :fcp8 Wymienią jedno zepsują drugie (np. uchwyty na drzwiach - wymiana - uszkodzenie tapicerki srubokretem) :fcp11 Przez 2 lata gwarancji nie naprawili mi usterek, ktore wiele razy zgłaszałem. Chciałbym dodać, że w aso naszymi autkami zajmują się ludzie, którzy uczą się na naszych autach :fcp25
__________________
S P R Z E D A M :
Wyprzedaż garażowa, posiadam trochę części do różnych modeli Forda:
https://forum.fordclubpolska.org/sho...38#post3446638
kubaw20055 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-10-2008, 16:12   #25
jawom
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-09-2007
Skąd: Warszawa
Postów: 16
Domyślnie Re: Nigdy więcej Auto-Nobile

Kuba
fajnie, że zabrałeś głos - szkoda, że nie w odpowiednim linku tematycznym
Pozdrawiam
jawom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-11-2008, 14:46   #26
Saucerhead
ford::average
 
Zarejestrowany: 03-12-2007
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX
Silnik: 2.5 T
Rocznik: 2008
Postów: 90
Domyślnie Re: Nigdy więcej Auto-Nobile

Witam.

Rzadko się udzielam na forum. Wcześniej nie natrafiłem na ten wątek, ale musze powiedzieć, że AutoNobile należy omijać szerokim łukiem. W zeszłym roku miałem wypadek i coś mnie podkusiło naprawić samochód w ASO i padło na AutoNobile (jako ze najbliżej). To była jedna wielka pomyłka poczynając od naprawy blacharskiej kończąc na elektryce. Nie wspomnę już, że mnie skasowali jak za nowy samochód. Podczas naprawy zakupiłem trochę części sam no i oczywiście jakbym się dobrze nie przyglądał to tylko bym za nie zapłacił. Naprawa trwała jakieś 2 miesiące mimo zapewnień, że max 3 tygodnie. Do tego były 3 poprawki (więcej już nie miałem siły zgłaszać). No i oczywiście nie byliby sobą jakby nie zepsuli czegoś, co działało. Oczywiście nie mieściło się w głowie doradcy serwisowemu, że coś takiego się może zdarzyć. A i chyba jako jedyni potrafią wymienić w mondeo napinacze pasów bez wyjmowania siedzeń z samochodu - przynajmniej tak twierdzi kierownik serwisu AutoNobile (części blacharskiej). Żeby było zabawniej na jednej z poprawek partaniny nakryłem doradcę serwisowego jak przewoził mój samochód z serwisu na Połczyńskiej (mechanika, elektryka) do części blacharskiej nie używając lawety. Doradca po prostu zapieprzał ile fabryka dała samochodem klienta. Cud, że wytrzymał to silnik i turbina. Ogólnie dzięki temu serwisowi mocno mnie zniechęcili do jakiegokolwiek ASO. Jeśli ktoś ma za niskie ciśnienie to niech odwiedzi AutoNobile a na pewno już nie będzie się skarżył.

Pozdrawiam.
Saucerhead jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.