Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Transit i Tourneo Connect
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 03-01-2016, 19:07   #1
pyter1234
ford::amateur
 
Imię: piotr
Zarejestrowany: 03-01-2016
Skąd: ostróda
Model: connect
Silnik: 1,6
Rocznik: 2015
Postów: 3
Domyślnie 1,6 TDCI 115km kto posiada ?

Witam serdecznie ,jestem posiadaczem Forda Connecta 1,6 TDCI 115km wersja trend, mam go od dwóch tygodni ,kupiłem nowego w salonie . Będę wdzięczny jak ktoś podzieli się swoimi odczuciami i spostrzeżeniami z jazdy tym modelem .


Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 08-01-2016 o 08:13
pyter1234 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2016, 11:42   #2
Lza
ford::advanced
 
Avatar Lza
 
Zarejestrowany: 27-07-2015
Skąd: okolice Krakowa
Model: Tourneo Grand Connect
Silnik: 1.5 TDCI + PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 432
Domyślnie Odp: Nowy Ford Tranzit Connect 1,6 TDCI 115km

Gratuluję zakupu. Ja będę zamawiał dopiero w tym miesiącu. Na razie jeszcze nie wiem czy tourneo czy grand scenic.

jaką masz wersję? długą czy krótką? 5 czy 7 foteli?
Lza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2016, 15:47   #3
pyter1234
ford::amateur
 
Imię: piotr
Zarejestrowany: 03-01-2016
Skąd: ostróda
Model: connect
Silnik: 1,6
Rocznik: 2015
Postów: 3
Domyślnie Odp: Nowy Ford Tranzit Connect 1,6 TDCI 115km

Witaj moja wersja to furgon L 2 ,chyba ze wszystkimi dodatkami jakie są dostępne .
pyter1234 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-01-2016, 21:56   #4
Khaooohs
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 12-07-2015
Model: S-MAX Titanium
Silnik: EcoBoost 2,0 / 240 PS
Rocznik: 2013
Postów: 7
Domyślnie Odp: Connect 1,6 TDCI 115km kto posiada ?

mam również connecta l2 dostawczaka, ten sam silnik full opcja rocznik 2013, uważam że jest obecnie bezkonkurencyjny w stosunku do innych dostawczaków, spalanie w moim przypadku 6,5-7,5 l/100 wady jakie zauważyłem :szybkie zużycie opon (Continental), przednie bardziej zjechane po wewnętrznej stronie, byłem sprawdzić zbieżność było ok, w serwisie powiedzieli że to naturalne zużycie, ciekaw jestem jak u innych, przy powolnym ruszaniu i lekko skręconej kierownicy w prawo czasami można usłyszeć dźwięk metaliczny który trwa około 1 s - wkrótce będę na przeglądzie więc zgłoszę tą informację chociaż trudno to będzie udowodnić bo zdarza się rzadko, przy włączaniu wstecznego włączają się czujki cofania na panelu, jak daję na luz to nie znikają dopiero jak ruszam to po kilku sekundach gasną, niewygodne siedzenia pasażera opcja 3 osobowa ale coś za coś, za to można świetnie rozłożyć siedzenie i przewozić długie elementy, generalnie to wszystko z negatywów reszta to same pozytywy, dobre nagłośnienie rewelacyjny kokpit, cichy, duża ładowność, silnik o przyzwoitej mocy (podobno citroena) i bezpieczny (przy 120 km szczeliła mi tylnia opona prawie nie poczułem, dopiero jak zrobiło się głośno to zatrzymałem się i przez to prawie nowa opona do wymiany bo już pocięło gumę).Będziesz bardzo zadowolony z funkcjonalności auta, polecam tylko częściej wymieniaj olej niż zaleca serwis.
Khaooohs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.