Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-04-2019, 08:21   #11
thorns
ford::average
 
Avatar thorns
 
Zarejestrowany: 14-10-2012
Model: Focus Mk3 FL
Silnik: 1.6 Ti-VCT
Rocznik: 2015
Postów: 51
Domyślnie Odp: Radio "Tesla look" w miejsce zwykłego

Chętnie zobaczę zdjęcia jak prezentuję się to w samochodzie

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Ostatnio edytowane przez thorns ; 12-04-2019 o 08:34
thorns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 09:37   #12
charzo
ford::advanced
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 20-05-2007
Model: FOCUS
Silnik: 1.5 TDCi
Rocznik: 2015
Postów: 310
Domyślnie Odp: Radio "Tesla look" w miejsce zwykłego

Cytat:
Napisał Andrzej78500 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do radia, to znalazłem droższe, ale za to jeszcze fajniejsze [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Co do cła to w sumie chyba niekoniecznie, jeżeli wybralibysmy wysłke z europy, to mogłoby sie udać to ominąć. Tylko kurcze właśnie problemem jest to, że wychodzi już +- 500 $ za chiński tablet. Dla mnie Największym plusem takiego radia w odróżnieniu od tego ori jest to, że mogę sobie tam odpalić yanosika,automapę itd.
jak pogadasz z chłopakami z forum to yanosika itp na SYNC2 ci zrobią
charzo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 11:08   #13
sabaciontko
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-09-2015
Skąd: wherever
Model: Focus MK3, Mondeo MK5
Silnik: 1,6 TDCI(115KM) 2,0(180KM)
Rocznik: 2013,2015
Postów: 1,684
Domyślnie Odp: Radio "Tesla look" w miejsce zwykłego

Cytat:
Napisał thorns Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tez zaczynam się rozglądać w tym temacie, biorę po uwagę oryginalny sync3 lub właśnie opcje z z androidem, moim zdaniem o wiele ciekawszą bo z większymi możliwościami.

Póki co zainteresował mnie:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

ale opcja autora tematu wydaje się być ciekawsza, cenowo i wielkościowo

jedyny minus to brak CD

niestety zapewne przy tej kwocie dojdzie vat i cło
U mnie przesyłka dotarła DHL z Chin w 3 dni . Koszt radia ( Isudar PX5 Android 8 , 4 GB RAM) 312 $ + obsługa celna DHL i VAT razem - 91 zł.

Bump:
Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Moim skromnym zdaniem mimo tego ze zamomtowałem juz kilka takich radii jest to badziew do potęgi. Bardziej funkcjonalne jest ori radio 4 cale. Napisze jeszcze raz, radio uruchamia sie 10-15s a zimą dotyk nie chodzi, trzeba czekac az w aucie zrobi sie ciepło. Sync2 jest 10 razy bardziej funkcjonalny od tych wynalazków z milionem aplikacji ktore nigdy się nie przydadzą.
Wystarczy zaznaczyć opcję Auto usypianie w Factory Settings i radyjko ( Android 8.0) jest wybudzane w 1 sek. Czułość dotyku także reguluje się w opcjach fabrycznych.

Ostatnio edytowane przez sabaciontko ; 13-04-2019 o 19:08
sabaciontko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 13:00   #14
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,451
Domyślnie Odp: Radio "Tesla look" w miejsce zwykłego

Skoro dotyk działa z dupy po zimnej nocy a po rozgrzaniu jedt ok to nie jest to sprawa ustawień...
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 13:29   #15
premko
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-04-2006
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3 FL
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 80
Domyślnie Odp: Radio "Tesla look" w miejsce zwykłego

Cytat:
Napisał charzo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak pogadasz z chłopakami z forum to yanosika itp na SYNC2 ci zrobią
Cześć,
czy możesz napisać jak to działa? miałeś okazje to zobaczyć live ?
premko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 13:39   #16
charzo
ford::advanced
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 20-05-2007
Model: FOCUS
Silnik: 1.5 TDCi
Rocznik: 2015
Postów: 310
Domyślnie Odp: Radio "Tesla look" w miejsce zwykłego

Cytat:
Napisał premko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć,
czy możesz napisać jak to działa? miałeś okazje to zobaczyć live ?
mam to u siebie w SYNC2, odpalasz mirroring i wszystko z telefonu masz na ekranie SYNCa, yanosik, google map, youtube itp.
charzo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 14:12   #17
Zielony360
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-06-2014
Model: Focus mk3
Silnik: 1.5 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 80
Domyślnie Odp: Radio "Tesla look" w miejsce zwykłego

Przebrnąłem wczoraj przez ten wątek dotyczący modyfikacji SYNC 2 i to jest nieużyteczna proteza. Telefon musi być podłączony do USB, gdzie ładowanie jest prawie żadne, więc się szybko rozładuje. Ekran kamery się nie pojawia sam, trzeba ręcznie przełączać. Podobnie widok czujników parkowania. Za każdym razem trzeba włączyć mirror ręcznie. Telefon musi mieć oczywiście w tym czasie i tak włączony ekran (więc czym to się różni od zwykłego uchwytu na telefon? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.). A koszt tej protezy to 370 zł. Darujcie.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Jak u Ciebie na tym radiu z czujnikami parkowania, asystentem parkowania i tylną kamerą?
Zielony360 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 14:35   #18
charzo
ford::advanced
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 20-05-2007
Model: FOCUS
Silnik: 1.5 TDCi
Rocznik: 2015
Postów: 310
Domyślnie Odp: Radio "Tesla look" w miejsce zwykłego

Cytat:
Napisał Zielony360 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przebrnąłem wczoraj przez ten wątek dotyczący modyfikacji SYNC 2 i to jest nieużyteczna proteza. Telefon musi być podłączony do USB, gdzie ładowanie jest prawie żadne, więc się szybko rozładuje. Ekran kamery się nie pojawia sam, trzeba ręcznie przełączać. Podobnie widok czujników parkowania. Za każdym razem trzeba włączyć mirror ręcznie. Telefon musi mieć oczywiście w tym czasie i tak włączony ekran (więc czym to się różni od zwykłego uchwytu na telefon? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.). A koszt tej protezy to 370 zł. Darujcie.

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Jak u Ciebie na tym radiu z czujnikami parkowania, asystentem parkowania i tylną kamerą?

coś kiepską modyfikację ci ktoś z SYNC2 zrobił bo mi wszystko działa telefon się ładuje, kamera się sama uruchamia tak jak przed zmianami, czujniki działają więc coś masz nie tak
charzo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2019, 15:20   #19
Zielony360
ford::average
 
Zarejestrowany: 30-06-2014
Model: Focus mk3
Silnik: 1.5 TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 80
Domyślnie Odp: Radio "Tesla look" w miejsce zwykłego

A gdzie ja napisałem, że to mam? Jedynie zreferowałem wątek. Tam nikt nie pochwalił się rozwiązaniem wymienionych przeze mnie problemów, Ty również.

Natomiast ładowanie jest fabrycznie kiepskie i modyfikacja nie ma nic do rzeczy.

Ostatnio edytowane przez Zielony360 ; 12-04-2019 o 15:28
Zielony360 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2019, 19:04   #20
sabaciontko
ford::professional
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 14-09-2015
Skąd: wherever
Model: Focus MK3, Mondeo MK5
Silnik: 1,6 TDCI(115KM) 2,0(180KM)
Rocznik: 2013,2015
Postów: 1,684
Domyślnie Odp: Radio "Tesla look" w miejsce zwykłego

Cytat:
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Jak u Ciebie na tym radiu z czujnikami parkowania, asystentem parkowania i tylną kamerą?
Po zainstalowaniu radia i kamery cofania , czujniki pojawiają się normalnie na ekranie stacji po wrzuceniu wstecznego . Ikona samochodu jest identyczna jak w oryginalnym asystencie. Mam tylko wrażenie że , oryginalny asystent był bardziej "czuły". Kamera lepiej widzi w nocy niż w słoneczny dzień . Ale taki to już urok chińczyków.

Ostatnio edytowane przez sabaciontko ; 13-04-2019 o 19:09
sabaciontko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.