Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-10-2021, 15:27   #1
zurdo
ford::beginner
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 09-02-2017
Model: S-max
Silnik: 2.0 biturbo
Rocznik: 2018
Postów: 14
Domyślnie Wymiana uszkodzonego radaru ACC - czy pasuje od innego modelu Forda?

Dzień dobry

Niestety mój S-max mk2 miał spotkanie z wyższym murkiem w wyniku czego uległ uszkodzeniu radar ACC, moje pytanie brzmi czy mogę zamontować radar od innego Forda np:
- Ranger EB3T-9G768;
- Transit mk8 GK2T-9G768;
- Mondeo mk5 DG9T-9G768;
- Explorer GB5T-9G768;
- Edge mk2 FK7T-9G768;
- a może Volvo s60 AG9N-9G768.

Wszystkie wyglądają identycznie, mają ten sam kod producenta G2611 i tą samą wtyczkę. Ktoś posiada wiedzę czy można je podmieniać i z powodzeniem skalibrować?


Ostatnio edytowane przez zurdo ; 20-10-2021 o 17:43
zurdo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-10-2021, 20:14   #2
zurdo
ford::beginner
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 09-02-2017
Model: S-max
Silnik: 2.0 biturbo
Rocznik: 2018
Postów: 14
Domyślnie Odp: Wymiana uszkodzonego radaru ACC - czy pasuje od innego modelu Forda?

Nikt nie zna niuansów działania systemu distronic?
zurdo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-10-2021, 07:39   #3
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,028
Domyślnie Odp: Wymiana uszkodzonego radaru ACC - czy pasuje od innego modelu Forda?

Cytat:
Napisał zurdo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nikt nie zna niuansów...
Wielu zna...
Pytanie powinno być zadane w dziale "blacharstwo - lakiernictwo" zaraz po podobnym:

"Koledzy, czy lewe drzwi od (... tu lista aut różnych...) dadzą się bez problemu założyć do mojego S-maxa MK2??? Mam na oku takie fajne od Volvo S60... Ktoś coś?".

Powodzenia!
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2021, 21:14   #4
robaczeq
ford::average
 
Imię: rbq
Zarejestrowany: 20-12-2008
Model: S-Max/Fiesta
Silnik: 2.0 TDCi /1.4 TDCi
Rocznik: 2010/2007
Postów: 108
Domyślnie Odp: Wymiana uszkodzonego radaru ACC - czy pasuje od innego modelu Forda?

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wielu zna...
Pytanie powinno być zadane w dziale "blacharstwo - lakiernictwo" zaraz po podobnym:

"Koledzy, czy lewe drzwi od (... tu lista aut różnych...) dadzą się bez problemu założyć do mojego S-maxa MK2??? Mam na oku takie fajne od Volvo S60... Ktoś coś?".

Powodzenia!
Myślę, że mocno przesadzasz, akurat pytanie o to czy zastosowanie części od innego modelu auta gdy ma ona to samo oznaczenie producenta części nie powinno być tam gdzie piszesz.
Chwalone na tym forum wymieniania zacisków hamulcowych na te od volvo jest dużo większą ingerencją niż opisana przez autora Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
robaczeq jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2022, 13:53   #5
zurdo
ford::beginner
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 09-02-2017
Model: S-max
Silnik: 2.0 biturbo
Rocznik: 2018
Postów: 14
Domyślnie Odp: Wymiana uszkodzonego radaru ACC - czy pasuje od innego modelu Forda?

Ok jak ktoś jest ciekawy to informuję, że pasuje radar od Galaxy i EDGA.

Temat do zamknięcia.

Bump:
Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wielu zna...
Pytanie powinno być zadane w dziale "blacharstwo - lakiernictwo" zaraz po podobnym:

"Koledzy, czy lewe drzwi od (... tu lista aut różnych...) dadzą się bez problemu założyć do mojego S-maxa MK2??? Mam na oku takie fajne od Volvo S60... Ktoś coś?".

Powodzenia!
Nie znam się, ale wypowiem się :-)
zurdo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:18.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.