Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Ka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-11-2017, 17:59   #11
szadamek
ford::average
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 13-10-2015
Skąd: Włocławek
Model: KA seria LUFTHANSA
Silnik: 1,3
Rocznik: 1998
Postów: 55
Domyślnie Odp: Nie odpala mozliwe przyczyny

Cytat:
Napisał DOHC16v Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sobie strzelać można bo sam opis zainteresowanego jest taki że poezja. Niech się męczy albo odda auto do mechanika.

Z wpisu widać,że jesteś nowy na tym forum.Jeżeli nie masz nic do powiedzenia w danej sprawie lub się nie znasz,to NIE ZABIERAJ GŁOSU poeto.

szadamek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-11-2017, 22:12   #12
LoloPendolo
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie odpala mozliwe przyczyny

Dzisiaj nie odpalił. Kreci, słychać że chciałby odpalić, zakrztusi sie z dwa razy i tyle w temacie. Silnika krokowego nie czyściłem, bo przeczytalem na tym forum wasze wypowiedzi, żeby to robić jako ostateczność. Wczoraj jeszcze podczas jazdy na zimnym silniku sie dusił, bylo słychać jakby nie chodził na wszystkich cylindrach. Gdy silnik był gorący, wszystko wydawało sie w porządku. Po dzisiejszej akcji i wilgotnym powietrzu obstawiam na kable, ale podczas prostego sprawdzania, nie zauważyłem żadnej przeskakującej iskry. Macie jakieś inne pomysły jak je sprawdzić, zeby nie kupować niepotrzebnie nowych?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2017, 10:15   #13
szadamek
ford::average
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 13-10-2015
Skąd: Włocławek
Model: KA seria LUFTHANSA
Silnik: 1,3
Rocznik: 1998
Postów: 55
Domyślnie Odp: Nie odpala mozliwe przyczyny

Jeżeli masz możliwość,to podepnij do kompa (ok.50zł)Moze pokaże jakieś błędy skoro twierdzisz,że"jakby nie palił na wszystkie gary".Może się okazać - jak było u mnie-że musiałem wymienić cewkę zapłonową,bo była walnięta i silnik zachowywał się podobnie jak u ciebie.Po wymianie cewki jest spokój i silnik pracuje dobrze.
szadamek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-11-2017, 21:38   #14
LoloPendolo
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie odpala mozliwe przyczyny

Ok. Dzieki za pomoc. Podepne w ciagu dwóch dni i podziele się informacją Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-11-2017, 15:19   #15
LoloPendolo
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie odpala mozliwe przyczyny

Pożyczyłem interfejs. Niestety nie pokazuje żadnego błędu
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.