Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-01-2020, 18:13   #1
Wegorz06
ford::amateur
 
Imię: JAKUB
Zarejestrowany: 02-05-2019
Skąd: Częstochowa
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 tdi
Rocznik: 2014
Postów: 4
Domyślnie lampy tył świecą cały czas stop i lampa w klapie. Chcę wrócić do fabryczych ustawień

Witam,


Mam prośbę ptrzebuję fabryczne dane modułu BCMI i chodzi mi konkretnie o 726-28-01 xxxx xxxx xxxx. Chodzi o tylne lampy. Obecnie problem jest taki ze świeci się cały czas stop i lampy w klapie. Chcę wrócić do fabryczych ustawien aa straciłem kod i mam problem. Proszę o pomoc

Wegorz06 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2020, 18:29   #2
slavikpi
ford::amateur
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 15-03-2014
Skąd: Brzeg
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2017
Postów: 6
Domyślnie Odp: Problem z lampy tył

Jak nikt nie odpowie jutro mogę zobaczyć jak mam u siebie
slavikpi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2020, 18:36   #3
Wegorz06
ford::amateur
 
Imię: JAKUB
Zarejestrowany: 02-05-2019
Skąd: Częstochowa
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 tdi
Rocznik: 2014
Postów: 4
Domyślnie Odp: Problem z lampy tył

okGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak nikt nie podpowie czekam na pomoc i dziękuję za szybką reakcję

Bump: okGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak nikt nie podpowie czekam na pomoc i dziękuję za szybką reakcję
Wegorz06 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2020, 18:49   #4
@zenek
ford::average
 
Avatar @zenek
 
Imię: Zenek
Zarejestrowany: 20-05-2019
Model: Fusion
Silnik: 2.5
Rocznik: 2018
Postów: 127
Domyślnie Odp: Problem z lampy tył

Zobacz to >> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Warto zrobić kopię zapasowa przed zabawą, albo print screen żeby mieć obraz poprzednich ustawień Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez @zenek ; 29-01-2020 o 07:54
@zenek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-01-2020, 18:57   #5
Wegorz06
ford::amateur
 
Imię: JAKUB
Zarejestrowany: 02-05-2019
Skąd: Częstochowa
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 tdi
Rocznik: 2014
Postów: 4
Domyślnie Odp: Problem z lampy tył

No właśnie się zainspirowałem ale u mnie nie działa - cały czas się świecą stopy tylo bez górnego światła

Bump:

Bump:

Bump: wpisałem 0058 i dalej swiecą stopy są dwie wersje prawdopodobnie

Bump: na forum forscan znalazłem ze są opcje 0158 0358 i 0458 przyczym 01 dla wersji EU potem S/SE i 04 dla wersji Titanium

Bump: jutro sprawdzę co się stanie jak wpisze odpowiednio po kolei te cyfry. Ale jakby ktoś miał jeszcze inny pomysł to proszę podpowiedź

Bump: Ogólnie skorzystałem z Przemka podpowiedzi- pomaga człowiek!!! Jeszcze jak by ktoś potrzebował prześlę link do programowania opon inne niż 230/50/17.
U siebie kupiłem 30/55/17 i licznik oszukiwał po korekcie wszystko wskazuje jak należy
Wegorz06 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-01-2020, 07:26   #6
Wegorz06
ford::amateur
 
Imię: JAKUB
Zarejestrowany: 02-05-2019
Skąd: Częstochowa
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 tdi
Rocznik: 2014
Postów: 4
Domyślnie Odp: lampy tył świecą cały czas stop i lampa w klapie. Chcę wrócić do fabryczych usta

Sprawa rozwiązana. dziłają liczby 0158 i 0458. Dziękuję za pomoc
Wegorz06 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.