Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-03-2009, 09:50   #21
BolFrank
ford::advanced
 
Avatar BolFrank
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 09-09-2008
Skąd: Poznań
Model: Ford Mondeo Kombi [MK3-Trend]
Silnik: 2.0 TDCi (115KM)
Rocznik: 23/08/2004
Postów: 336
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

Ciekawe co z tego wyjdzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Duratorq DI 2.0 HPCR; 6 manual; kolor Panther Black Metallic; jasna kremowa skórzana tapicerka; srebrne relingi, alu. 16" (6 ramienne Alutec); przyc. szyby; webasto; tempomat; pod. fotele,szyby,lusterka,spryskiwacze; full elekt; climatronic; system DVD (z bezprz. nagło. słu. x3 + 2 ekrany LCD w zagłowkach)
BolFrank jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2009, 10:16   #22
Przymar
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-01-2007
Skąd: Jelenia Góra
Postów: 4
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

Ja odradzam Uniroyal Rallye 550 z prostej przyczyny. "Zeszły" błyskawicznie a i nie były jakoś nadzwyczajne. Teraz czas na Pirelli P7. Tak nawiasem mówiąc, kupiłem w listopadzie te Pirelli w cenie 248 PLN/szt (jakiś sklep spod Poznania) Jak ktoś ma możliwość to teraz najlepiej szukać zimówek na przyszły sezon.
Przymar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2009, 11:14   #23
Snajper_881
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

Ja dziś zamówiłem komplet Kleber Dynaxer HP2 205/55 R16 V 91 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2009, 11:50   #24
Muchor
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-05-2005
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk3 kombi Ghia
Silnik: TDCi 130KM
Rocznik: 2011
Postów: 94
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

A propos tego sklepu internetowego:

Mam wątpliwości czy to co chcecie zrobić jest uczciwe. Przecież to jasne, że ktoś się walnął i omyłkowo powstawiał ceny typu 1 zł. Naprawdę chcesz zarobić na takiej pomyłce? To zgrubsza tak, jakbyś okradł tego niezbyt udanego informatyka.
Muchor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2009, 11:59   #25
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,526
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

mam nadzieję, że przy zakupie weźmiecie np to pod uwagę i chińszczyznę sobie darujecie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2009, 12:14   #26
wiaterek
ford::beginner
 
Avatar wiaterek
 
Zarejestrowany: 19-05-2008
Skąd: Warszawa
Model: MK3
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 14
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

Cytat:
Napisał Muchor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A propos tego sklepu internetowego:

Mam wątpliwości czy to co chcecie zrobić jest uczciwe. Przecież to jasne, że ktoś się walnął i omyłkowo powstawiał ceny typu 1 zł. Naprawdę chcesz zarobić na takiej pomyłce? To zgrubsza tak, jakbyś okradł tego niezbyt udanego informatyka.
O kradzieży nie ma mowy, bo te ceny były jeszcze przez 2 godziny po zamówieniu przez Nas opon - więc to już jest totalna amatorszczyzna. Po złożeniu zamówienia skontaktowałem się telefonicznie i grzecznie zapytałem kiedy będzie dostawa ? (czyli innymi słowy mówiąc uprzedziłem ich o tym, że coś się stało)

Mówisz o uczciwości - hmmm, ja nie oczekuję sprzedaży rzeczywiście po 1pln. Szukałem najzwyczajniej w świecie opon w internecie. Odnalazłem stronę i się zaczęło.
Tak naprawdę dzięki mnie dowiedzieli się o tym tak szybko. Wyobrażasz sobie co by się stało, gdyby przez cały dzień spłynęło im kilkaset zamówień ? (strona była dosyć dobrze wypozycjonowana)
A oni sprytnie zmienili regulamin, nasze zamówienia skasowali, zero historii na moim koncie po zalogowaniu.
Czy to jest uczciwe ?
Ja dane osobowe i adresowe łącznie z prywatnym numerem telefonu i mailem podałem - niby standard.
Ale wg mnie tak sprawy się nie załatwia.
Wysłałem im maila z informacją iż oczekuje na propozycję z ich strony - nic im się nie stanie jak sprzedadzą opony z konkretnym rabatem, tak żeby NIE ZAROBIĆ, ale też nie STRACIĆ sprzedając po 1pln.

Jeżeli nie będzie kontaktu z ich strony, zadzwonię do właściciela (nie wiem na 100% czy on w ogóle wie o zaistniałej sytuacji), wtedy będę "bardziej wymagający" wobec ZAMÓWIENIA ZŁOŻONEGO I POTWIERDZONEGO PRZEZ NICH
wiaterek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2009, 13:22   #27
Muchor
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-05-2005
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk3 kombi Ghia
Silnik: TDCi 130KM
Rocznik: 2011
Postów: 94
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

Wiaterek:

Zgadzam się z Tobą w 100%, że takie podejście z ich strony świadczyłoby o ich klasie i profesjonaliźmie. Skoro nawalili (a wina jest w całości po ich stronie) to powinni mieć odwagę stawić temu czoła, i np. - jak piszesz - sprzedać Wam te opony bez marży. Chowanie głowy w piasek to nie jest dobra taktyka.

Ja tylko chciałem powiedzieć, że jeżeli ktoś się będzie upierał jak dziecko przy swojej mantrze "ale ja je kupiłem za 1 zł i za tyle chcę" - no to jak dla mnie to już nie będzie postępowanie bardzo etyczne (nawet, jeżeli to by było legalne - nie wiem, nie jestem prawnikiem, nie mnie osądzać).

Pozdrawiam serdecznie
Muchor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2009, 17:14   #28
Przymar
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-01-2007
Skąd: Jelenia Góra
Postów: 4
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

Spanikowali - to fakt. Ale obawiam się że jakby ewentualnie doszło do sprawy to bez problemu udowodnią wam działanie w złej wierze.
Zastanów się jakbyś zareagował na ich miejscu.
Ale to już się trochę nadaje na zmianę tematu.
Przymar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2009, 17:43   #29
boropi
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-10-2008
Skąd: Łódź
Model: Connect
Silnik: 1,5
Rocznik: 2018
Postów: 377
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

Też mi się wydaje, że w sądzie tego nie wygrasz.
Mogą się powołać na to, że chcesz osiągnąć korzyść z ich oczywistej pomyłki, czy jakoś tak (też nie jestem prawnikiem)


Faktycznie profesjonalny sprzedawca zaproponowałby spory rabat w takiej sytuacji.
Jeśli schowają głowę w piasek i nie zaproponują kompromisu to będzie wiadomo, że "firma" mało solidna i trzeba omijać.

Ostatnio edytowane przez boropi ; 12-03-2009 o 17:48
boropi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-03-2009, 19:39   #30
caliph
ford::beginner
 
Avatar caliph
 
Zarejestrowany: 19-06-2008
Skąd: Krakòw
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 B
Rocznik: 2018
Postów: 16
Domyślnie Odp: Opony letnie. CO POLECACIE ?

Może ja mam pecha ale naciąłem się na Continental Premium Contact 2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. katastrofa. Od 110 km/h coś wyło więc wymieniłem łożysko podpory półosi - wyło nadal. Myślałem że to coś z autem i kląłem na mondka ale wycie z biegiem czasu zaczynało sie przy szybszej jeździe - pod koniec sezoniu przy około 140 km/h, poza tym koło były nie do wyważenia tzn wyważone biły na kierownicy. Załamka.
Nadeszła zima i założyłem zimowe Dunlopy i nastała cisza, tudzież bicie na kierownicy znikło - cuda cuda cuda Tak więc zimówki mam cichsze i bez wad a te francowate continentale - brak mi słów, nigdy więcej . Zawsze jeździłem na Dunlopach a tu skusiłem się testami i tymi rewelacyjnymi wynikami - nigdy więcej testów - następne oponki to Good Yeary lub Dunlopy
caliph jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.