Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Transit

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-02-2018, 11:21   #831
malizna1
ford::amateur
 
Imię: Ireneusz
Zarejestrowany: 02-01-2016
Skąd: Radomsko
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 tdci
Rocznik: 2009
Postów: 4
Domyślnie Odp: Czy ktoś już posiada nowy model ???

Właśnie ten silnik mnie w pewien sposób odstrasza. Wiadomo jeden będzie chwalił a drugi Nie, tak jest z każdym autem. Rozmawiałem z ludźmi którzy zjedli zęby na dostawczakach i mówią że bym dał sobie spokój z 2.2. Z jednej strony może zaryzykować i przy kupnie sprawdzić stan wtrysków. Auto jest z 2014r i ma przejechane "65000" ale pewno jedna cyfra z przodu się schowała

Bump:


Ostatnio edytowane przez malizna1 ; 14-02-2018 o 11:34
malizna1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2018, 16:52   #832
lisek120
ford::beginner
 
Imię: michal
Zarejestrowany: 14-02-2018
Model: transit
Silnik: 2,2
Rocznik: 2015
Postów: 29
Domyślnie Odp: Czy ktoś już posiada nowy model ???

Witam
Mam opcję kupić transita z 2015 roku 2,2 silnik 155koni 270K nalotu. Autko z izotermą rozstaw osi 4400, wymiary paki 4900x2100x2000. jest to ponoć wzmocniona wersja do DMC 4700 cena 80000netto. Teraz jeżdżę mascottem 3,0 160 koni paka długa 4200, ciekawi mnie czy przy tym rozstawie osi w fordzie będzie zachodzić na boki, w reno nie musiałem o tym pamiętać. No i oczywiście czy transit da sobie radę przy tej zabudowie, może ktoś jęźzi czymś podobnym i mógłby podpowiedzieć jak to się sprawuje. W sobotę mam jechać go oglądać z raczej zamiarem kupna, martwi mnie np to że jest tylko 1 siedzenie pasażera. W radiu tym jest wyprowadzony jakiś fabryczny aux? czy jesteśmy skazani na cd i radio? Mam kilka fotek napiszcie co sądzicie i jak to widizcie to przy załadunku do 3 ton:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez lisek120 ; 14-02-2018 o 17:04
lisek120 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2018, 22:14   #833
Lukasz2525
ford::expert
 
Zarejestrowany: 29-12-2011
Model: Focus mk2 fl
Silnik: 2.0 Tdci 136 km
Rocznik: 2008
Postów: 2,611
Domyślnie Odp: Czy ktoś już posiada nowy model ???

Co to znaczy zachodzić na boki ?

Fotel najwyżej wymienisz na kanapę i przerejestrujesz na 3 osoby. Radio ma BT Audio do streamowania muzyki z telefonu przez Bluetooth i wejście Aux w schowku.

Ładny, w ogóle nie styrany, czysty.

My mamy ciężką zabudowę na pojedynczych kołach, jeszcze 10 cm szerszą i 20 wyższą, mega opory powietrza, 2.0 tdci 170KM, ładujemy to do granicy DMC czyli na 3,5 tony i jeździ elegancko, czasami zdarzy się też parę kilo więcej. Moim zdaniem Transit to jedyne sensowne auto dostawcze, ostatnio jeździliśmy pożyczonym iveco, to to jest dramat, auto dla typowego robola na budowę, nawet nie chce mi się wymieniać wad tego samochodu, bo nie mam tyle czasu. Ten Ford naprawdę ładnie wygląda, jak wszystko z nim będzie okej to brać i jeździć.
Lukasz2525 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2018, 22:50   #834
mariusz1978
ford::average
 
Avatar mariusz1978
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 07-08-2015
Skąd: PIEKARY ŚLĄSKIE
Model: TRANSIT. 110T260
Silnik: 2,2 tdci 81Kw 110PS
Rocznik: 2007.
Postów: 119
Domyślnie Odp: Czy ktoś już posiada nowy model ???

Cytat:
Napisał Lukasz2525 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co to znaczy zachodzić na boki ?

Fotel najwyżej wymienisz na kanapę i przerejestrujesz na 3 osoby. Radio ma BT Audio do streamowania muzyki z telefonu przez Bluetooth i wejście Aux w schowku.

Ładny, w ogóle nie styrany, czysty.

My mamy ciężką zabudowę na pojedynczych kołach, jeszcze 10 cm szerszą i 20 wyższą, mega opory powietrza, 2.0 tdci 170KM, ładujemy to do granicy DMC czyli na 3,5 tony i jeździ elegancko, czasami zdarzy się też parę kilo więcej. Moim zdaniem Transit to jedyne sensowne auto dostawcze, ostatnio jeździliśmy pożyczonym iveco, to to jest dramat, auto dla typowego robola na budowę, nawet nie chce mi się wymieniać wad tego samochodu, bo nie mam tyle czasu. Ten Ford naprawdę ładnie wygląda, jak wszystko z nim będzie okej to brać i jeździć.
z tym robolem na budowę to pojechałeś ...wypraszam sobie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
mariusz1978 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-02-2018, 23:00   #835
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,372
Domyślnie Odp: Czy ktoś już posiada nowy model ???

Cytat:
Napisał Lukasz2525 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2.0 tdci 170KM
Całkowicie inna jednostka napędowa w modelu, o który kolega pyta
Cytat:
Napisał lisek120 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W radiu tym jest wyprowadzony jakiś fabryczny aux
Jest aux, bluetooth i usb.
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2018, 07:35   #836
lisek120
ford::beginner
 
Imię: michal
Zarejestrowany: 14-02-2018
Model: transit
Silnik: 2,2
Rocznik: 2015
Postów: 29
Domyślnie Odp: Czy ktoś już posiada nowy model ???

Cytat:
Napisał Lukasz2525 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co to znaczy zachodzić na boki ?

Fotel najwyżej wymienisz na kanapę i przerejestrujesz na 3 osoby. Radio ma BT Audio do streamowania muzyki z telefonu przez Bluetooth i wejście Aux w schowku.

Ładny, w ogóle nie styrany, czysty.

My mamy ciężką zabudowę na pojedynczych kołach, jeszcze 10 cm szerszą i 20 wyższą, mega opory powietrza, 2.0 tdci 170KM, ładujemy to do granicy DMC czyli na 3,5 tony i jeździ elegancko, czasami zdarzy się też parę kilo więcej. Moim zdaniem Transit to jedyne sensowne auto dostawcze, ostatnio jeździliśmy pożyczonym iveco, to to jest dramat, auto dla typowego robola na budowę, nawet nie chce mi się wymieniać wad tego samochodu, bo nie mam tyle czasu. Ten Ford naprawdę ładnie wygląda, jak wszystko z nim będzie okej to brać i jeździć.
Co to znaczy zachodzi na boki? No więc chodzi mi o to że teraz mam mascotta 4,2 długiego i np na krzyżówce na np lewoskręcie nie musze zbytnio zwracać uwagi w lusterku na tył auto co by nie schaczyć jakiegos auto z bocznego pasa. MArtwi mnie trochę przebieg 280 tys, na koniec egr wymieniony, ale tak jak piszesz wygląda naprawdę dobrze. Tylko u nas bedzie silnik 2,2 155 koni, ładować będę około 3ton na auto taki max. Ponoć jest w nim pełen wypas wyposażenie VIp tak to opisał gość,Czyli stwierdzam że kolega zadowolony z auta? W sobote jadę ogłądac cena 80K netto
lisek120 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2018, 15:39   #837
TRANSIT FORD
ford::amateur
 
Imię: Włodek
Zarejestrowany: 23-09-2015
Skąd: Lublin
Model: Ford Transit (zabudowa CI Elliot 84 XT)
Silnik: 2,0 TDCi Eco Blue 125 kW
Rocznik: 2017
Postów: 2
Domyślnie Odp: Czy ktoś już posiada nowy model ???

Cytat:
Napisał TRANSIT FORD Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał TRANSIT FORD Zobacz post
szanowni Koledzy...
może ktoś ma wiedzę/pomysł co może być przyczyną lub jak zinterpretować komunikat: ale po kolei... Ford Transit, rocznik 2017, silnik 2,0 przebieg na chwilę obecną 1112 km, podczas jazdy co jakiś czas (w różnych okolicznościach) wyświetla się komunikat "serwis", jednocześnie zapala się pomarańczowa ikonka "i" , komunikat niknie po 5-7 sekundach, ikonka chwilę potem, nic więcej się nie wyświetla, w chwili pojawienia się komunikatu odczuwalne minimalne przyhamowanie silnikiem i nic poza tym... samochód z racji wieku i przebiegu na gwarancji i oczywiście niezbędna jest wizyta w ASO tyle, że niestety terminy oczekiwania kilkudniowe... ktoś ma jakieś przemyślenia co do przyczyny? (do czasu diagnozy w ASO)
info dla zainteresowanych:

wizyta w ASO i diagnoza: najprawdopodobniej jeden z wtryskiwaczy do wymiany... ASO zamówiło kpl. (takie standardy) i po Świętach wymiana... (przebieg na chwilę obecną 1135 km)...
uprzejmie donoszę... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- po 7 tygodniach oczekiwania ASO dokonało wymiany wtryskiwaczy i całej niezbędnej reszty elementów, powodem tak długiego oczekiwania były problemy z częściami a właściwie (wg ASO do kompletu brakował tylko jeden przewód paliwowy) co wstrzymywało wykonanie naprawy. W moim przypadku tak długi czas oczekiwania o tej porze roku nie stanowił problemu dlatego, że jest to kamper ale jak ktoś zarabia samochodem to takie oczekiwanie to masakra... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mam nadzieję, że to będzie jedyna "niedyspozycja" Forda...
TRANSIT FORD jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2018, 19:56   #838
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,372
Domyślnie Odp: Czy ktoś już posiada nowy model ???

Cytat:
Napisał TRANSIT FORD Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ale jak ktoś zarabia samochodem to takie oczekiwanie to masakra...
Ford sie chwali, ze rodzina dostawcza transit na czas napraw otrzymuje pojazd zastępczy w przypadku naprawy powyżej jednego dnia.
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2018, 21:41   #839
TRANSIT FORD
ford::amateur
 
Imię: Włodek
Zarejestrowany: 23-09-2015
Skąd: Lublin
Model: Ford Transit (zabudowa CI Elliot 84 XT)
Silnik: 2,0 TDCi Eco Blue 125 kW
Rocznik: 2017
Postów: 2
Domyślnie Odp: Czy ktoś już posiada nowy model ???

ktoś z tego skorzystał?
TRANSIT FORD jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-02-2018, 22:17   #840
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,372
Domyślnie Odp: Czy ktoś już posiada nowy model ???

Cytat:
Napisał TRANSIT FORD Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ktoś z tego skorzystał?
Mój bezawaryjny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.