Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-05-2022, 18:57   #21
Dado777
ford::amateur
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 04-02-2022
Skąd: Pisarzowice
Model: mondeo mk5
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2016
Postów: 2
Domyślnie Hak elektryczny kodowanie

Witam, pomoże ktoś w kodowaniu haka elektrycznego ? Właśnie go założyłem i się nie wysuwa po 2x wciśnięciu guzika.

Dado777 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-08-2023, 19:45   #22
marecki1322
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 19-03-2014
Model: mondeo mk3
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2005
Postów: 1
Domyślnie Odp: Hak elektryczny nie wysuwa się

Mam taki problem z hakiem wysuwanym , moduł był uszkodzony więc go wymieniłem ,w sterowniku wykasowałem błędy po starym module obecnie błędów brak a hak nie otwiera się , sprawdziłem silnik na krótko z akumulatora silnik haka działa hak wysuwa się ale to na krótko .
Zrobiłem adaptacje forscanem ,zauważyłem że nie mam napięcia na silnik sterujący hakiem , czy ktoś z was wie czym sterują trzy wewnęrztrzne przewody na wtyczce z silnika ,dwa zewnętrzne muszą zasilać silnik tak sadze ,ale te trzy środkowe mnie interesuję może ktoś wie>?

Dziękuję

Bump: Cześć mam taki sam problem jak ty kolego jak sobie dałęs radę z tym hakiem ?.

Bump:
Cytat:
Napisał Dado777 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam, pomoże ktoś w kodowaniu haka elektrycznego ? Właśnie go założyłem i się nie wysuwa po 2x wciśnięciu guzika.
Czy problem rozwiązany /? jak się to skończyło?
marecki1322 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-11-2023, 09:25   #23
bobek77
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 16-04-2018
Skąd: Czempiń
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCi PowerShift
Rocznik: 2015
Postów: 13
Domyślnie Odp: Hak elektryczny nie wysuwa się

Hej, kupiłem jakiś czas temu auto i hak juz nie działał. Poprzedni właściciel mnie o tym poinformował, ale nie był w stanie powiedzieć czy i kiedy wcześniej działał. Na podstawie seriwsówki sprawdziłem bezpiecznik modułu TRM (7Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 40A i jest ok. Zrobiłem też oględziny wizualne wiązki i samego haka i wszystko wyglada dobrze, bez widocznych uszkodzeń. Sam przycisk nie daje żadnej reakcji, zero życia. Nie reaguje na pojedyncze, podwójne czy długie wciśniecie, żadnych efetów dzwiękowych/świetlnych. FORScan pokazuje błąd: B1488.
Jakiś pomysł co mógłbym jeszcze sprawdzić??

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Pozdro

Ostatnio edytowane przez bobek77 ; 13-11-2023 o 09:29
bobek77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:23.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.