Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-04-2014, 12:20   #291
KCMICHALSKI
ford::amateur
 
Avatar KCMICHALSKI
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 20-09-2012
Skąd: Poznań
Model: Focus MK3
Silnik: 1,6 Ecoboost
Rocznik: 2012
Postów: 4
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Mam następujący problem, gdzie byście polecili się udać???
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

KCMICHALSKI jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2014, 18:54   #292
midisso2010
Zablokowany
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 13-08-2012
Skąd: wawa
Model: mk4 titanium kombi
Silnik: 2.0 diesel 163km
Rocznik: 2011
Postów: 0
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Witam
szukam dobrego lakiernika do podmalowania mondeo mk4.
Okolice wawy, zachod lub poludnie.
midisso2010 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2014, 11:18   #293
IamPIamP
ford::beginner
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 15-04-2014
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo mk3 tiptronic
Silnik: 2.0 tdci 130KM
Rocznik: 09.2004
Postów: 19
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Witam,
idac za rada kolegi Wojtekjanus, zadzwonilem do Auto-Was i umowilem sie na wizyte 24.04 godz 12.30 aby zdiagnozowano dziwny stukot, gdzies w okolicy rozrzadu...dwie rozne opinie dwoch roznych mechanikow:
1. kolo pasowe do wymiany
2. ktorys z napinaczy lancucha rozrzadu
czytajac forum, doszedlem do wniosku ze raczej kolo pasowe...ale pewnosci nie mam a zadnemu z w/w mechow nie oddam mondka do roboty...w czwartek powinienem wszystko wiedziec, a po wizycie w Auto-Was dodam tutaj swoja opinie o tym warszatacie
IamPIamP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-04-2014, 15:56   #294
kordyl
ford::professional
 
Avatar kordyl
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 13-11-2006
Skąd: Warszawa-Sejny
Model: Mondeo TitaniumX Panther Black
Silnik: 2,5T 258KM 396Nm
Rocznik: 2007
Postów: 1,290
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Zrzuć pasek i będziesz wiedział czy koło pasowe...
__________________
kordyl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2014, 08:09   #295
IamPIamP
ford::beginner
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 15-04-2014
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo mk3 tiptronic
Silnik: 2.0 tdci 130KM
Rocznik: 09.2004
Postów: 19
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

zapewne gdym umial go potem zalozyc to i moze bym sie o to pokusil...kompletny laik ze mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

wczorajsza wizyta w Auto-Was rozwiazala problem, a takie sa moje wrazenia...przyjechalem na umowiona godz w celu sprawdzenia stukania w okolicach rozrzadu, po wejsciu do biura, chwila konsternacji, trzech facetow za "lada" i brak zainteresowania? po krotkiej chwili Pan, ktory wlasnie konczyl jesc (rozumiem, taka pora, sam w pracy jem o tej porze) zapytal w jakiej sprawie, po odp powidzial zebym chwile zaczekal, wiec poszedlem zapalic...szybki papieros, wracam do biura i na wejsciu mechanik "poprosze kluczyki", usmiech na mojej twarzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. po krotkich ogledzinach, diagnoza to: "padajace kolo pasowe, jeszcze Pan pojezdzi, ale lepiej wymienic calosc", troche pogadalismy, podpowiedzial mi kilka rzeczy o ktore pytalem...zdecydowalem sie na wymiane calosci, poczym uslyszalem ze kosztowac mnie to bedzie miedzy 1100 a 1200 i okolo 2.5 godziny, cena wydala mi sie oka, a czas roboty przyjalem z usmiechem glebokiego niedowierzania, zostawilem autko i okolo 13 pojechalem do domku (autobusem okolo 25 min)...dokladnie o godz 15.21 odebralem tel a w sluchawce uslyszalem "Dzien dobry, Mondeo jest gotowe do odbioru" jakie bylo moje zdziwienie? OGROMNE, z zegarkiem w reku zajelo im to 2 godz i 20 minut...wczesniej sie z czyms takim nie spotkalem, koszt roboty z czesciami to 1149.00 pln-ow, dodajac do tego mila obsluge i krotki (moim zdaniem) czas oczekiwania, serwis Auto-Was spisal sie na 5+ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wiem, ze jak cos sie bedzie dzialo z moim mondkiem, to pojade wlasnie do nich...polecam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeszcze jedno, kiedy zostawialem samochod, zapomnialem o tablecie wartym jakies 3 tysiace, ktory zostal w schowku siedzenia pasazera, kiedy odbieralem samochod, w biurze gosciu przypomnial mi o tablecie, ktory to czekal na mnie na polce w biurze...duuuze brawo za uczciwosc i uczynnosc, wierze ze tej uczciwosci nie brakuje im przy "robocie" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez IamPIamP ; 25-04-2014 o 10:06
IamPIamP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2014, 12:30   #296
ssyba
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Witam,
Planuję pojechać na jakąś stację diagnostyczną aby sprawdzili czy coś nie gra w samochodzie (prawdopodobnie amortyzatory do wymiany + sprawdzenie śladowości). Na podstawie tego będę szukał warsztatu w Warszawie (okolice Praga południe, Rembertów, Wawer) gdzie można to zrobić. Jakiego mechanika polecacie ? Gdzie się wybrać? Nie szukam naciągaczy i partaczy, który będą wynajdywać wyimaginowane problemy.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2014, 12:52   #297
bor0wy
ford::beginner
 
Avatar bor0wy
 
Zarejestrowany: 20-01-2012
Skąd: WM
Model: S-MAX
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 25
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Jeśli stacja kontroli pojazdow to ja polecam tu:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
byłem na Błękitnej.
bor0wy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2014, 13:25   #298
ssyba
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Byłem 2 lata temu w tej stacji. Podstawowy przegląd jak co roku. Nie działała mi jakaś żarówka od tablicy rejestracyjnej i coś jeszcze z mechaniki - nic konkretnego. Facet ze stacji (chyba szef) od razu straszył, że zatrzyma dowód itp. a, że to był okres zaraz przed świętami więc zależało mi na czasie. Prosto z mostu powiedział, że chce 60 dych za pieczątkę inaczej nie puści. Zeszło na 40 dychy po targach (zapłaciłem bo dzień później wyjeżdżałem). Szperając po necie nie jestem jedyny i znalazłem same negatywne opinie o ul. Błękitna 78. Nie polecam i odradzam naciągaczy, którzy szukają lewego fajsu.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2014, 13:45   #299
jerzu
ford::average
 
Avatar jerzu
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 18-08-2004
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK3 kombi
Silnik: 1.5 TDCi 95KM
Rocznik: 2017
Postów: 145
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Naciągnął Ciebie i tyle. Diagnosta ma wystawić kwit do ponownego badania tych elementów, które zakwestionował. Naprawiasz/wymieniasz żarówkę i jedziesz na ponowne badanie. 20 zł. za każdą usterkę. I tyle. Żeby diagnosta zatrzymał DR to muszą być do tego przesłanki, poważne uszkodzenia które mogą spowodować zagrożenie w BRD.
__________________
Dariusz "jerzu" Niemczyński https://www.facebook.com/jerzu70
Ford Focus MK3 1.5 TDCi 95KM `17 był Ford Focus 1.6 TDCi 109KM `06 & Ford Transit 2.0 TDDi `03 & Ford Mondeo 2.0 TDDi `02 Ghia
jerzu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-04-2014, 13:55   #300
ssyba
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Zależało mi na czasie, facet nie zaproponował takiej opcji tylko od razu chciał fajs. Mnie naciągał raz, ostrzegam innych przed tym zakładem.

Wracając do tematu gdzie mogę znaleźć mechanika, który zrobi np. amortyzatory + wymiana oleju i filtra (+ sprawdzenie wycieku oleju z okolic misy) po lewej stronie Wisły.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
abscar , serwis , szczotkarska



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:26.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.