Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-02-2019, 19:57   #1251
malek.lukasz.81
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 26-11-2017
Model: S-max
Silnik: 2.5t
Rocznik: 2007
Postów: 141
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Kolego Szengelija
przeczytaj dokładnie informacje od sprzedającego jego regulamin itd
Kupujesz na aukcji "usługę zakupu sprzętu w Chinach" najprawdopodobniej.
W regulaminie zastrzeżone ma że może być cło doliczone więc trzeba uważać na sprzedawcę.

malek.lukasz.81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2019, 07:20   #1252
szengelija
ford::beginner
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 12-09-2012
Skąd: Białogard
Model: S-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 18
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał malek.lukasz.81 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego Szengelija
przeczytaj dokładnie informacje od sprzedającego jego regulamin itd
Kupujesz na aukcji "usługę zakupu sprzętu w Chinach" najprawdopodobniej.
W regulaminie zastrzeżone ma że może być cło doliczone więc trzeba uważać na sprzedawcę.
Ok. Dzięki zwrócę uwagę.
szengelija jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-02-2019, 13:10   #1253
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Witam potrzebuję zdjęcie z radia Bosion naklejki z podłączeniem wtyczki do radia powinna być na górze radia. Za zynam zabawę z podłączeniem canbus by na ekranie pokazywało klimatyzację i na zegarach stacje radiowe w radiu ISUDAR zakupiłem kilka Canbus dekoderów zobaczę czy zadziała
Z góry dziękuję

Ostatnio edytowane przez yaris1 ; 19-02-2019 o 13:14
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2019, 16:51   #1254
pawlosso
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 10-10-2016
Skąd: Chojnice
Model: s-max
Silnik: 2500
Rocznik: 2008
Postów: 7
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Witam
Panowie dalej męczę się z wymianą denso na chinola a mianowice mam problem z panelem klimatyzacji ubiłem już trzeci wiem że nie ma na to wypływu radio ani ustawienia radia czyli can. Objaw jest następujący podpinam nowo zakupiony panel klimy wsztko świeci reguluje nadmuch wszystko działa przekręcę z trzy 4 razy zapłon i panel robi się czarny i dmuchawa zaczyna działać z jakąś tam prędkością. I moje pytanie brzmi czy ktoś wymieniał denso czyli to z tą nawigacją na panel klimatyzacji może trzeba coś w kostce pozmieniać bo u mnie jest kostka biała czarna i taka czerwona. Bardzo proszę o jakie kol wiek sugestie
pawlosso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2019, 18:14   #1255
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał pawlosso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Panowie dalej męczę się z wymianą denso na chinola a mianowice mam problem z panelem klimatyzacji ubiłem już trzeci wiem że nie ma na to wypływu radio ani ustawienia radia czyli can. Objaw jest następujący podpinam nowo zakupiony panel klimy wsztko świeci reguluje nadmuch wszystko działa przekręcę z trzy 4 razy zapłon i panel robi się czarny i dmuchawa zaczyna działać z jakąś tam prędkością. I moje pytanie brzmi czy ktoś wymieniał denso czyli to z tą nawigacją na panel klimatyzacji może trzeba coś w kostce pozmieniać bo u mnie jest kostka biała czarna i taka czerwona. Bardzo proszę o jakie kol wiek sugestie
A jaki panel klimatyzacji kupiłeś? Jest kilka rodzai , zapoznaj zdjęcia
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2019, 18:56   #1256
personiusz
ford::average
 
Imię: saymon
Zarejestrowany: 08-05-2015
Skąd: słupca
Model: s max
Silnik: benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 130
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał pawlosso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Panowie dalej męczę się z wymianą denso na chinola a mianowice mam problem z panelem klimatyzacji ubiłem już trzeci wiem że nie ma na to wypływu radio ani ustawienia radia czyli can. Objaw jest następujący podpinam nowo zakupiony panel klimy wsztko świeci reguluje nadmuch wszystko działa przekręcę z trzy 4 razy zapłon i panel robi się czarny i dmuchawa zaczyna działać z jakąś tam prędkością. I moje pytanie brzmi czy ktoś wymieniał denso czyli to z tą nawigacją na panel klimatyzacji może trzeba coś w kostce pozmieniać bo u mnie jest kostka biała czarna i taka czerwona. Bardzo proszę o jakie kol wiek sugestie
Kolego każdy panel tak zadziała, tylko raz i komputer złapie ze jest nie taka konfiguracja auta, panele są dobre, trzeba odpowiednim programem jak i kablem dostać się do ustawień konfiguracji auta i zmienić mu z dużej navi na radio 2 din i tyle, to proste jest ale trzeba to umieć żeby nie uwalic sobie swojej konfiguracji auta, można to nawet zrobić zdalnie ale musisz mieć kabel ,laptopa oraz dostęp do neta i mogę to zrobić zdalnie.
personiusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2019, 20:39   #1257
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał personiusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego każdy panel tak zadziała, tylko raz i komputer złapie ze jest nie taka konfiguracja auta, panele są dobre, trzeba odpowiednim programem jak i kablem dostać się do ustawień konfiguracji auta i zmienić mu z dużej navi na radio 2 din i tyle, to proste jest ale trzeba to umieć żeby nie uwalic sobie swojej konfiguracji auta, można to nawet zrobić zdalnie ale musisz mieć kabel ,laptopa oraz dostęp do neta i mogę to zrobić zdalnie.
Kolego mylisz się nie każdy panel elmconfing zmienisz radio oczywiście i samo zapisać klimatyzację aczkolwiek panel z napisem MONO i panel z napisem MAX A/C to inne panele testowane na Kuga MK1 ten sam przypadek wyżej opisany
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-02-2019, 21:22   #1258
personiusz
ford::average
 
Imię: saymon
Zarejestrowany: 08-05-2015
Skąd: słupca
Model: s max
Silnik: benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 130
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego mylisz się nie każdy panel elmconfing zmienisz radio oczywiście i samo zapisać klimatyzację aczkolwiek panel z napisem MONO i panel z napisem MAX A/C to inne panele testowane na Kuga MK1 ten sam przypadek wyżej opisany
Ok może i masz rację, ja opisuję temat na podstawie s maxa, także w kuga z pewnością instalacja elektryczna jest inna .
personiusz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2019, 10:57   #1259
Lector
ford::average
 
Avatar Lector
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 13-08-2015
Skąd: Poznań
Model: Galaxy MK3
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 121
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam potrzebuję zdjęcie z radia Bosion naklejki z podłączeniem wtyczki do radia powinna być na górze radia. Za zynam zabawę z podłączeniem canbus by na ekranie pokazywało klimatyzację i na zegarach stacje radiowe w radiu ISUDAR zakupiłem kilka Canbus dekoderów zobaczę czy zadziała
Z góry dziękuję
Czekam na testy, bo też już mi chodził po głowie ten pomysł.
Może w końcu moje Galaxy zagada z radiem Isudar.
Lector jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-02-2019, 13:21   #1260
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: Radio 2 Din Android

Cytat:
Napisał Lector Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czekam na testy, bo też już mi chodził po głowie ten pomysł.
Może w końcu moje Galaxy zagada z radiem Isudar.
Podejrzewam że nie jest to problem radia, tylko problem canbus złe lub niewystarczające dekodowanie.
Canbusy już do mnie idą. Ale na razie nic mi po nich dopóki ktoś z forum nie zrobi zdjęcia z naklejki redia
Rozszyfrowalem już prawie wszystkie kabelki wychodzące z canbus radia Bosion jest różnica w ilości pinów Bosion ma o dwa więcej ale są puste więc nie ma znaczenia, wszystkie pozostałe pasują zasilanie can+ I can- mam tylko problem z ostatnimi dwoma są po przekątnej pierwszy to chyba key2 drugi????? I w człek wiązce jest różowy i też nie wiem gdzie idzie podejrzewam że jest to reverse

Ostatnio edytowane przez yaris1 ; 22-02-2019 o 13:32
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
radioodbiornik


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.