Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 11-02-2019, 15:29   #1
SMOK
ford::beginner
 
Imię: Smok
Zarejestrowany: 08-01-2019
Skąd: WaWa
Model: Edge
Silnik: 2.7
Rocznik: 2018
Postów: 18
Domyślnie Koniec EDGA w Europie

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Myśle ze jednak za wysoka cena była za EDGA w Europie..z tym wyposażeniem i parametrami powinien plasować sie na cenowym poziomie koreańczyków...wtedy zdominował by ten segment... Są generalnie 2 typy klientów na SUVy...Ci średnio zamożni co po prostu chcą mieć jakiegoś SUVa _ wybierają koreańczyki i Ci co Chcą mieć prestiżowego SUVa wybierają niemieckie... Ford z tą ceną plasuje sie pomiędzy...ale no niestety to niszowa luka. Za drogi dla Kowalskiego a za mało prestiżowy dla zamożnego...Stąd myśle porażka a rynku europejskim. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

SMOK jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2019, 20:20   #2
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Koniec EDGA w Europie

No i jeszcze z lektury forum wynika, że jest wtopa jakościowa.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-02-2019, 20:35   #3
gutek.a4
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 31-07-2018
Model: Edge
Silnik: 3,5
Rocznik: 2016
Postów: 27
Domyślnie Odp: Koniec EDGA w Europie

a i bardzo dobrze, nie lubię mieć samochodu popularnego jak golf czy passat, lubię ten samochód, podoba mi się, spełnia nasze wszystkie oczekiwania, jasne nie jest idealny.
gutek.a4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2019, 09:47   #4
vipek_pl
ford::average
 
Avatar vipek_pl
 
Zarejestrowany: 07-01-2019
Model: Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 62
Domyślnie Odp: Koniec EDGA w Europie

Nie dziwne. Uparli sie tylko na diesle od których cała europa sie odwraca. Jakby wprowadzili zmodernizowane amerykańskie silniki spełniające normy emisji spalin może skończyło by sie inaczej.
vipek_pl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2019, 12:11   #5
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Koniec EDGA w Europie

Nie byłoby problemu z Edgem z dieslem gdyby pasował osiągami do swojej wielkości i masy. Niecałe 10s do setki samochodem o sylwetce niczym krzyżówka Bolta i Pudziana? Jakiś dowcip. Koreańce nie mają*z tym problemu bo nie wyglądają*na 2x szybsze niż są. Żadnego udawania.
__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2019, 12:29   #6
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Koniec EDGA w Europie

Serio? Z której strony? Moim zdaniem, wygląda dokładnie na tyle tych sekund, ile ma (nota bene, te osiągi to śmiech przy podawanej obok mocy), bo to kawał ordynarnego kloca.

Ale przynajmniej wygląda proporcjonalnie, a nie jak ecosport-karykatura.

Ostatnio edytowane przez weuek ; 12-02-2019 o 12:32
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2019, 12:57   #7
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Koniec EDGA w Europie

Każdy znikający SUV z rynku poprawia mi humor. Nijakość, pomieszanie w jednym worku wszystkiego czym normalna motoryzacja stała, nie odpowiada mi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2019, 14:56   #8
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,361
Domyślnie Odp: Koniec EDGA w Europie

Cytat:
Napisał weuek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a nie jak ecosport-karykatura.
No nie mogę nie przyznać tutaj racji.
Z drugiej strony. Dzisiaj wracając ze spaceru akurat trafiłem na peleton takich "suvo-crossoverów".
Na przodzie była Kuga, gdzieś w środku X3, potem przejechało X6, Range Rover, był i EcoSport i tak przyglądąłem się czekając aż będę mógł przejść i zacząłem się zastanawiać,
który mądry wymyślił, żeby dwie rury wydechowe umieścić w Kudze tak "po środku" zamiast walnąć ładnie na zewnątrz.
Jak to auto traci na wyglądzie przez tylko umiejscowienie końcówek wydechu.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do Edge. Auto z wyglądu ładne.
W UK nawet jest ich trochę na drogach, ale jest to jakiś tam promil.
Też się zdziwiłem, jak zobaczyłem że sąsiad wymienił białego Edge'a na czarnego ale w dieslu.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2019, 19:21   #9
ołowiany
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-09-2014
Model: kuga, bmw
Silnik: 0,7
Rocznik: 1997
Postów: 278
Domyślnie Odp: Koniec EDGA w Europie

Cytat:
Napisał Hansolo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Każdy znikający SUV z rynku poprawia mi humor. Nijakość, pomieszanie w jednym worku wszystkiego czym normalna motoryzacja stała, nie odpowiada mi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Han, na szczęście nikt ci każe kupować suv-a. Ale jak rozumiem chciałeś się pośmiać z właścicieli takowych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mnie to nie obraża. Jak już pisałem lubię suv-y i mi one pasują. Nie lubię, tego segmentu bez napędu 4x4 i wiem, ze ludzie kupują takie głównie z powodu dziwnej mody. Ja mam w.., głęboko, modę.
To, że zniknie Edge w tym wypadku oznacza, że wejdą na jego miejsce 2-3 modele Forda o podobnych walorach - mniej lub bardziej dziwne. Kuga 7 miejscowa będzie tym za czym pewnie zatęsknię natomiast zapowiadany podwyższony Mondeo może być już "dziwnym" pojazdem.
Edga mi nie żal, bo za te pieniądze myślałem, że zaoferuje więcej. Miałem go kupić, ale nie jest o 50-70 tys. zł. lepszy niż Kuga.
ołowiany jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-02-2019, 20:59   #10
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Koniec EDGA w Europie

Cytat:
Napisał ołowiany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak rozumiem chciałeś się pośmiać z właścicieli takowych
Źle zrozumiałeś. Nie obchodzi mnie jakie są powody kupowania tych samochodów, nie mam też chęci z nikogo się naśmiewać. Ten segment oceniam ze swojej perspektywy. Nie widzę w nich niczego co może mnie w jakikolwiek sposób zaciekawić. Indywidualne wybory pozostawiam wybierającym, a marsz lemingów po SUV- y to zupełnie inna sprawa, chyba obiekt badań dla psychologów handlu.
__________________
Łe tam Panie, Fordy rdzewiejo, sie psujo i nie jado i palo jak smoki
Hansolo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:57.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.