Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-07-2018, 06:24   #171
Lewsey89
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-12-2017
Skąd: Polska
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2018
Postów: 137
Domyślnie Odp: Program Vignale

Nawet jeśli auto zostało zakupione po wprowadzeniu rabatów. Nie pytałeś co Ci przysługuje w ramach programu Vignale?

Lewsey89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-07-2018, 09:26   #172
marioromario
ford::beginner
 
Imię: marek
Zarejestrowany: 14-12-2013
Skąd: zabrze
Model: Mondeo Vignale Magnetic Grey
Silnik: 2.0 BiTDci
Rocznik: 2017
Postów: 42
Domyślnie Odp: Program Vignale

Jasne, że zapytałem.
W ramach programu Vignale przysługuje mi rabat na Vignale Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak na serio to powiadzano mi, że z racji wprowadzenia rabatów, program Vignale został zakończony.
marioromario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-07-2018, 09:44   #173
prokop123
ford::advanced
 
Avatar prokop123
 
Zarejestrowany: 20-09-2013
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Vignale HB+Magnetic Grey+Nero 19"
Silnik: Będzie Q3 Sportback S line 2.0 PB, 4x4 245 KM
Rocznik: 2024
Postów: 267
Domyślnie Odp: Program Vignale

Taką samą dostałem informację w lutym 2017,
Brak benefitów ale w zamian 15,76% rabatu,
Chciałem wypasione Titanium, ale dzięki takim rabatom Vignale wyszedł mi taniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
prokop123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-07-2018, 11:30   #174
Lewsey89
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-12-2017
Skąd: Polska
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2018
Postów: 137
Domyślnie Odp: Program Vignale

Ja zamawiałem samochód jeszcze w 2017 odbiór marzec 2018, rabat 16%. Samochód jest regularnie myty i sprzątany, na serwis umawiam się z dnia na dzień, mam dedykowanego opiekuna w salonie. Darmowego serwisu i 5 lat gwarancji nie dostałem ale uprzedzali, że w zamian za to dostanę rabat.
Lewsey89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-07-2018, 12:13   #175
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Program Vignale

Apropo gwarancji
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 31-07-2018, 07:32   #176
Lewsey89
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-12-2017
Skąd: Polska
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2018
Postów: 137
Domyślnie Odp: Program Vignale

Cytat:
Napisał latar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Apropo gwarancji
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Dlatego ludzie nie chcieli płacić 200 tyś za mondeo i dostawać gwarancję na 5 lat.
Lewsey89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-09-2018, 11:51   #177
Lewsey89
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-12-2017
Skąd: Polska
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2018
Postów: 137
Domyślnie Odp: Program Vignale

Więc wyszło szydło z worka. Wszyscy mieli rację na temat wycofanie programu Vignale tylko nie ja. Przy wymianie oleju poinformowano mnie, że Ford Polska się z tego wycofał. Mimo wszystko ASO przez pół roku wywiązywało się z programu Vignale bez zastrzeżeń.(Mycie samochodu co tydzień, umawianie na serwis z dnia na dzień).
Lewsey89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-09-2018, 12:33   #178
Lewsey89
ford::average
 
Zarejestrowany: 18-12-2017
Skąd: Polska
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2018
Postów: 137
Domyślnie Odp: Program Vignale

Pomęczyłem Ford Polska i dostałem dzisiaj oficjalnego maila:

Szanowny Panie,

Pełny zakres usług dla klientów Vignale, obowiązujący od marca 2017 r. przedstawiamy poniżej:

1. Dostęp do całodobowej dedykowanej infolinii Vignale OneCall pod numerem +48 (61) 831 99 72
2. Pierwszeństwo i priorytet w planowaniu obsługi serwisowej pojazdu
3. Planowanie i uzgadnianie z wyprzedzeniem obsługi okresowej i doraźnej.
4. Oferta odbioru i oddania auta (door 2 door) – usługa płatna. Cena zgodna z lokalną rynkową. W gestii Dealera pozostaje udzielenie zniżek lub wykonanie jej bezpłatnie.
5. Kosmetyka Pojazdu (Mini Valeting) – usługa płatna. Cena zgodna z lokalną rynkową.
6. Mycie zewnętrze pojazdu (nawierzchniowo nadwozie, wytarcie z kurzu deski rozdzielczej, odkurzenie dywaników, oczyszczenie śmietniczek/popielniczek – jeśli nie są to podręczne schowki), – usługa bezpłatna do końca 3. roku użytkowania pojazdu, bez ograniczenia ilości wizyt. Usługę świadczy dealer, u którego zakupiony został pojazd. Usługa mycia pojazdu powinna zostać umówiona przez dedykowanego w Salonie Ford Doradcę Klienta Vignale.
7. Auto zastępcze na czas obsługi – należy zapewnić klientowi Vignale na czas obsługi jego pojazdu, auto zastępcze podobnej klasy – o ile jest to możliwe, lub inne, którym klient może być zainteresowany. Rekomendujemy dealerom bezpłatne użyczenie samochodu zastępczego, jednak serwis może zażądać za niego zapłaty
8. Możliwość skorzystania z propozycji ze świata sportu, kultury oraz wypoczynku wybranych specjalnie dla członków Vignale Owners Club – zgodnie z aktualną ofertą przesyłaną w kwartalnych newsletterach do właścicieli, którzy zakupili pojazd z linii Vignale i wyrazili zgodę na przekazywanie informacji marketingowych.

Z poważaniem

Centrum Kontaktu z Klientami
Ford Polska Sp. z o.o.
Ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
Tel: (22) 522 27 27 wewn. 3

Infolinia Vignale działa i nie odzywa się Assistance VW.

Podejrzewam, że salony które nie mają FORD STORE nie chcą tego realizować i wciskają klientom kit.
Lewsey89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2018, 08:36   #179
Grzegorz MX
Jeżdże Toyotą :-)
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 13-07-2015
Skąd: mazowieckie
Model: FF II,5 MK2 hb + FF III,5 hb
Silnik: 1.6b sigma /1.5eb
Rocznik: 2010/2017
Postów: 540
Domyślnie Odp: Program Vignale

generalnie Dział Zbytu (jak każdy) mógł wycofać się z programu kiedy chce i na jakich zasadach chce......
skąd ja to znam? Konto za zero? Karta SIM bez limitu w roamingu? Vignalle?
__________________
--
GrzegorzMX
--Zauważyłem schyłek motoryzacji, gdyż coraz więcej samochodów zaczyna mi się podobać (nawet niektóre francuskie)
Grzegorz MX jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-09-2018, 09:27   #180
ołowiany
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-09-2014
Model: kuga, bmw
Silnik: 0,7
Rocznik: 1997
Postów: 278
Domyślnie Odp: Program Vignale

Dla mnie cały program Vignale był od początku nieporozumieniem. Wciśnięto niektórym samochody w dużo wyższej cenie sugerując Forda premium. Kompletny kit.
Taki program "vignale" to ja miałem na początku mojej przygody z Fordem, ponad 20 lat temu. Najczęściej umawiałem się dzień wcześniej (a zdarzało się tego samego dnia) na przeglądy i naprawy, a nie jak teraz przez Warszawę 3-4 dni do przodu. Samochód zastępczy był ZAWSZE i ZA DARMO. Zawsze umyty po serwisie. Pracowali tam ludzie, którzy nie uczyli się w powiatowych szkołach wyższych, bo te jeszcze nie zdążyły "wyedukować" pierwszych roczników.

Tak samo jest w sieciach telkomów. Pracowników lepszych (czyli droższych )zastępuje się tępakami, którzy nie są w stanie wyjść poza wpojone im procedury. A te procedury często tworzą takie same tępaki.

Przyjazne klientom bywają jeszcze serwisy w mniejszych miejscowościach. Molochy w stylu PGD to teraz tragedia.
ołowiany jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.