Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-07-2019, 13:44   #21
Escap
ford::advanced
 
Avatar Escap
 
Zarejestrowany: 25-05-2018
Model: Escape
Silnik: 2.0 EB 242KM 4x4
Rocznik: 2017
Postów: 310
Domyślnie Odp: Odpalanie samochodu z pilota nie działa

Do Escape w wersji SE z tym kluczykiem były też dodatkowe piloty w formie bryloka które posiadały przycisk odpalania zdalnego.

Escap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-07-2019, 13:53   #22
kecok
ford::beginner
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 08-07-2019
Skąd: Kołobrzeg
Model: Ford escape
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 23
Domyślnie Odp: Odpalanie samochodu z pilota nie działa

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Domyślam się, że coś tego typu masz na myśli. Pytanie tylko czy sam fakt opcji w menu jest potwierdzeniem wyposażenia auta w tą funkcję. Mogę kupić pilot, zaprogramować, i będzie bida jak nie zadziała... pomyślę. Chyba że ktoś już próbował. Dzięki za pomoc.
kecok jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-07-2019, 23:39   #23
kecok
ford::beginner
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 08-07-2019
Skąd: Kołobrzeg
Model: Ford escape
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 23
Domyślnie Odp: Odpalanie samochodu z pilota nie działa

Widzę, że niestety chyba nikt nie zgłębił tematu?
kecok jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-07-2019, 23:58   #24
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 04-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 16,985
Domyślnie Odp: Odpalanie samochodu z pilota nie działa

Cytat:
Napisał kecok Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[IMG]....Mogę kupić pilot, zaprogramować, i będzie bida jak nie zadziała....
A tak konkretniej to co Kolega ma na myśli pisząc "zaprogramować"????
"Trochę" programuję różnych kluczy, ale tego pilota nigdy nie programowałem i raczej widzę tu "schody"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
BTW - bez próby programowania jakoś tak nie widzę opcji na stwierdzenia "czy auto ma tę funkcję"...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-07-2019, 07:38   #25
kecok
ford::beginner
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 08-07-2019
Skąd: Kołobrzeg
Model: Ford escape
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 23
Domyślnie Odp: Odpalanie samochodu z pilota nie działa

Dzięki za odpowiedź. Dlatego właśnie zadałem pytanie czy ktoś się spotkał z podobnym przypadkiem, czyli ma w menu komputera opcje zdalnego uruchamiania (jak pokazane na zdjęciach kilka postów wcześniej) a nie psiadał pilota i rozwiązał problem. Są instrukcje jak "wgrać" ten klucz do auta (trzeba mieć 2 klucze aby to zrobić), tylko czy obecność w memu opcji remote control/start, remote control ac - świadczą, że auto ma auto start - czy może to "martwe" pozycję, których ustawianie nic nie daje. W instrukcji te pola są opisane i wiadomo za co odpowiadają. Widać może mało kto je ma, albo mało kto się nimi zainteresował.
kecok jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-08-2019, 23:33   #26
PaulRakov
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 05-05-2017
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 17
Domyślnie Odp: Odpalanie samochodu z pilota nie działa

Witam, mam remote start jednak nie działa. Błąd poduszek usunięty, został mi jedynie błąd czujników kół (Ue), i błąd żarówek mijania (nie wiem jak usunąć). Czy te błędy mogą uniemożliwiać procedurę zdalnego startu?


Pytanie drugie, mój samochód posiada pilot i moduł do zdalnego sterowania. Oczywiście w menu była również odpowiednia zakładka do zarządzania zdalnym odpalaniem. Jednak teraz jej nie ma. Po prostu zniknęła, co może być przyczyną? Kolega patrzył w komputerze to niby się włączona możliwość zdalnego startu.
PaulRakov jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2019, 08:38   #27
Escap
ford::advanced
 
Avatar Escap
 
Zarejestrowany: 25-05-2018
Model: Escape
Silnik: 2.0 EB 242KM 4x4
Rocznik: 2017
Postów: 310
Domyślnie Odp: Odpalanie samochodu z pilota nie działa

Odgrzeję temat, mam Escape 2017 w wersji SE z normalnym kluczykiem, w menu pozycja Remote Start, w BCM zaprogramowane 2 piloty, których fizycznie nie ma. Dokupiłem nowego pilota jak na zdjęciu powyżej ale nie wiem jak go zaprogramować. Metody które znalazłem w necie z włączaniem zapłonu typu off-on-off ... nie działają. Może ktoś jednak jest w stanie podpowiedzieć jak zaprogramować kolejnego pilota, tym bardziej, że system wg opisów z USA i tego co pokazuje BCM ma miejsce na 8 pilotów.
Escap jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.