Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-06-2019, 12:01   #1911
sawoj
ford::advanced
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 04-03-2013
Skąd: KOL
Model: Ford Fusion USA
Silnik: 2.0 240KM
Rocznik: 2015
Postów: 396
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zdejmij klemę na kilkanaście minut
Już próbowałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

sawoj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2019, 13:16   #1912
Rafjet
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 24-09-2018
Skąd: Bolesławiec
Model: Ford Escape
Silnik: 2.0 Benzyna
Rocznik: 2015
Postów: 2
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Witam mam Forda Escape 2015 rok, miałem w nim Sync 2, na allegro kupiłem sync 3, ale po założeniu wyświetla mi w nim mój vin i niestety nie mogę zrobić żadnej aktualizacji. Sync 3 jest 64gb, z navi, lecz mam stare mapy i nic z tym nie mogę zrobić. Czy jest jakiś sposób aby zaktualizować sync 3 do najnowszej wersji.
Rafjet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2019, 13:19   #1913
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał Rafjet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Czy jest jakiś sposób aby zaktualizować sync 3 do najnowszej wersji.
Nawet dość prosty...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1. Ogarnąć się i zauważyć, że obok jest wątek o aktualizacji map w S3.
2. Przeczytać ten wątek ze zrozumieniem.
3. Zaktualizować mapy.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2019, 13:41   #1914
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał Rafjet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sync 3 jest 64gb, z navi, lecz mam stare mapy i nic z tym nie mogę zrobić.
to dobrze ,że przynajmniej sprzedano Ci wersję 64Gb . A było już "skofigurowane" pod Twoje auto to wszystko ? Jak tak to sprzedawca "leń" nie zrobił aktualzacji do nowszej wersji lub nie umiał tego zrobić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 27-06-2019 o 14:32
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-06-2019, 13:56   #1915
gurtaz
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 02-05-2016
Skąd: śląsk
Model: Focus mk3
Silnik: 1,6 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 63
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Czego się spodziewać po rozbieraczach samochodów? Chyba raczej nie aktualizacji softu... Najprędzej to spodziewać sie urwanego złącza od anteny
gurtaz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2019, 15:04   #1916
Malchiki
ford::average
 
Imię: Michal
Zarejestrowany: 20-04-2019
Skąd: Katowice
Model: Ford Focus MK3
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 178
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Koledzy, czy u Was tez po podłączeniu carplay'a prędkość która jest pokazywana na nawigacjach typu Waze oraz Yanosik/Glympse jest o ok. 15% wyższa niż w rzeczywistości? Sprawdziłem własnie na paru forach US i mają podobny problem z Sync 3. Podobno jest jakas beta Sync 3 którą Ford wypuścił i ona naprawia ten błąd, ale nie mogę jej nigdzie znaleźć.
Malchiki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2019, 21:57   #1917
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,034
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał Malchiki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... po podłączeniu carplay'a prędkość która jest pokazywana na nawigacjach typu Waze oraz Yanosik/Glympse jest o ok. 15% wyższa niż w rzeczywistości? ...
Wyjaśnij proszę pokrótce co ma Sync3 do obliczania prędkości przez aplikację pracującą na telefonie?
Sync3 wyświetla treść (obrazek) na ekranie przysłany przez CarPlay lub Android Auto.
Telefon ma swój odbiornik GPS i aplikacja na telefonie z niego korzysta.
Zawsze możesz wykonać test polegający na wypięciu kabla USB z telefonu i sprawdzenia co pokazuje po wypięciu ów Yanosik czy Waze ...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-06-2019, 23:46   #1918
Malchiki
ford::average
 
Imię: Michal
Zarejestrowany: 20-04-2019
Skąd: Katowice
Model: Ford Focus MK3
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 178
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wyjaśnij proszę pokrótce co ma Sync3 do obliczania prędkości przez aplikację pracującą na telefonie?
Sync3 wyświetla treść (obrazek) na ekranie przysłany przez CarPlay lub Android Auto.
Telefon ma swój odbiornik GPS i aplikacja na telefonie z niego korzysta.
Zawsze możesz wykonać test polegający na wypięciu kabla USB z telefonu i sprawdzenia co pokazuje po wypięciu ów Yanosik czy Waze ...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no właśnie nie bardzoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Z tego co doczytałem na forach US - mają oni podobne problemy. Według nich Sygic, Yanosik i inne aplikacje po podłączeniu do Sync dostają info o prędkości z Apple CarPlay API, a ten dostaje to info bezpośrednio z Sync'a. Zaznaczam - nie są to prędkości z GPSa samochodu, ale również nie z GPSa telefonu.

Zgadzałoby sie to z moimi obserwacjami - prędkość jest zafałszowana po podłączeniu do sync. Wystarczy że odłącze telefon - i wtedy na aplikacji typu YAnosik - prędkość jest już poprawna. Podłączam telefon ponownie do Carplay w Sync - prędkość zafałszowana o ok. 15%.

Ostatnio edytowane przez Malchiki ; 28-06-2019 o 23:54
Malchiki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-07-2019, 14:30   #1919
swiss_liner
ford::beginner
 
Avatar swiss_liner
 
Zarejestrowany: 16-06-2018
Model: Mondeo MK5 Vignale
Silnik: 2.0 Hybrid
Rocznik: 2017
Postów: 20
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] wysłałem Ci PW.

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
swiss_liner jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-07-2019, 20:51   #1920
forttres
ford::average
 
Avatar forttres
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 15-05-2011
Skąd: Dębica
Model: FOCUS MK3 FL
Silnik: 1.6 Ti-Vct 125 KM
Rocznik: 2016
Postów: 126
Domyślnie Odp: Nowa Nawigacja SYNC 3 - dyskusja , linki

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na poważnie - analizowaliśmy z Pawłem warunki wyświetlania logo i na razie wychodzi na to, że najbardziej prawdopodobnym "sprawcą" wyświetlania jest oryginalny APIM 3.2 (nowa "duża płytka"). Na APIMach "sklonowanych" na stare na razie nam się nie udało uruchomić... Poeksperymentujemy, zobaczymy...
Czy coś w tej kwesti się zmieniło mam starszą wersje apim z wersją 3.3 18136 od kolegi kolekkk. A chętnie by mnie cieszyły wyświetlane loga stacji.

Dodatkowo brakuje mi w Syncu, wyświetlania temperatury zewnętrznej koło zegara w środkowej górnej części ekranu.

PS. Panie Tadeuszu po wymianie anteny GPS z chińskiej na fordowską od Mondeo MK5 zakłócenia na kamerze ustały.
forttres jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:54.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.