Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-04-2022, 14:19   #41
rockybalboa
ford::beginner
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 21-06-2014
Skąd: waRSzawa
Model: MK4 Titanium S
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 42
Domyślnie Odp: Niewygodne fotele

miałem mk4 titanium, jeździłem nim 6 lat i fotele były bardzo wygodne. Przesiadłem sie do mk5 titanium i fotele były bardzo niewygodne, najbardziej przeszkadzało krótkie siedzisko...
sprzedałem i teraz z powrotem mam mk4 tits i fotele półskórzane/alcantara są super wygodne.

kiedyś czytałem próbę zmiany foteli z mk4 do mk5, ale gość odpadł. za dużo kombinacji z montażem i elektryką.

__________________
RSTurbo
rockybalboa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2022, 16:24   #42
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Niewygodne fotele

Cytat:
Napisał Fiesta Mk8 ST Line Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zamieniłem na półskóry z alcantarą
Pół ceratę z tkaniną Miko-to taka tańsza Alcantara.Sam mam takie

Odczucia z dzisiejszych foteli takie niestety są i to nawet w klasie wyżej ,ale zapewniam was ze są zdecydowanie lepsze ortopedycznie i zdrowsze.
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2022, 16:58   #43
wkg
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-11-2008
Model: Mondeo mk V Titanium, było Mondeo mk IV
Silnik: TDCi 2.0 150, było 140@180
Rocznik: 2018, było 2009
Postów: 109
Domyślnie Odp: Niewygodne fotele

Cytat:
Napisał rockybalboa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
miałem mk4 titanium, jeździłem nim 6 lat i fotele były bardzo wygodne. Przesiadłem sie do mk5 titanium i fotele były bardzo niewygodne, najbardziej przeszkadzało krótkie siedzisko...
No niestety - w mk5 tit myślę, że są za miękkie, za bardzo się w nich zapada. mk4 są zdecydowanie (dla mnie) lepsze, to samo w alfie. W mk5 zaczyna się odczuwać dyskomfort po kilkuset km. Myślę nad jakims podparciem lędźwiowym. W mk5 jakby było za wysoko i mam wrażenie, że się garbię. Tragedii nie ma ale w mk4 było lepiej - znacznie lepiej.
wkg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2022, 17:19   #44
Fiesta Mk8 ST Line
ford::professional
 
Avatar Fiesta Mk8 ST Line
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-07-2018
Skąd: Tarnów
Model: Fiesta Mk8 ST-Line, Mondeo Mk5 Turnier PS
Silnik: 1.0 EB, 2.0 ropniok
Rocznik: 2018, 2019
Postów: 1,040
Domyślnie Odp: Niewygodne fotele

Cytat:
Napisał Matych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pół ceratę z tkaniną Miko-to taka tańsza Alcantara.Sam mam takie



Odczucia z dzisiejszych foteli takie niestety są i to nawet w klasie wyżej ,ale zapewniam was ze są zdecydowanie lepsze ortopedycznie i zdrowsze.
Cerata jest na bokach i z tyłu foteli/zagłówków, tam gdzie ciało dotyka fotela jest naturalna skóra i ta szmata alkantaropodobna.

Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka
Fiesta Mk8 ST Line jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-04-2022, 09:58   #45
winhelm
ford::average
 
Avatar winhelm
 
Zarejestrowany: 31-12-2013
Model: Mondeo
Silnik: 1.5 165PS
Rocznik: 2018
Postów: 68
Domyślnie Odp: Niewygodne fotele

[QUOTE=MONDZIAK4;3276547]
Jeżeli nikt z was nie skarży się na fotele -to być może jeszcze problem tkwi w moim egzemplarzu? Mam 90kg i 180cm wzrostu więc podobnie jak jeden z Was , który nie narzeka. Nadmieniam że auto jest bezwypadkowe i ma raptem 60tys km więc fotele nie są jakoś wyrżnięte i wyglądają w sumie jak nówki.

Nie jesteś jedyny, u mnie jest identycznie. Mondeo MK5 Titanium z manualną regulacją fotela.
Jazda w tych fotelach to porażka, siedzisko za wąskie, temat już był poruszany, ktoś pisał że to najprawdopodobniej wadliwy stelaż, nie wiem. U mnie już po gwarancji, więc myślę że zostaje wizyta u tapicera, niech zerknie co da się zrobić.
Niby duże wygodne auto na trasy lecz przez te fotele zero przyjemności.
winhelm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.