Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-07-2014, 08:51   #1
ful
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-07-2009
Skąd: lubelskie LPA
Model: Mondeo mk3 kombi
Silnik: TDCi 130 kM
Rocznik: 06.2002
Postów: 36
Domyślnie brak kierunkowskazów i świateł awaryjnych

Witam.
Wczoraj wymieniłem reflektor LP i okazało się że nie działają mi wszystkie kierunkowskazy ,nie ma świateł awaryjnych , na konsoli nie migają kontrolki kierunkowskazówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..Reflektor poza tym jest sprawny.Żarówki sprawdziłem ,są OK, wymieniłem jeden bezpiecznik 15A (skrzynka przy aku) .Słychać przerywacz.
Może ktoś ma jakieś sugestie .Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie.


Koledzy nikt nie ma pomysłu na tą przypadłość.
Szukałem w opisie bezpieczników ale nie widzę przekaźnika do awaryjnych, kierunkowskazów.
Wczoraj podmieniałem przełącznik awaryjnych -bez efektu.
Czy możliwe jest ,że brak wszystkich kierunków ,awaryjnych i kontrolek kierunków na konsoli ma przyczynę w GEM-ie .
Dodam jeszcze ,że spalona była też żarówka postojowa i podświetlenie tablicy tył ,

Temat do zamknięcia. Po problemie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Pozdrawiam Artur
Mk3 2002 Stardust Silver

Ostatnio edytowane przez ful ; 18-07-2014 o 20:32
ful jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2018, 07:55   #2
Pacyfikatoe87
ford::amateur
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 02-02-2018
Skąd: Warszawa
Model: mondeo mk3
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: brak kierunkowskazów i świateł awaryjnych

Cytat:
Witam.
Wczoraj wymieniłem reflektor LP i okazało się że nie działają mi wszystkie kierunkowskazy ,nie ma świateł awaryjnych , na konsoli nie migają kontrolki kierunkowskazówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..Reflektor poza tym jest sprawny.Żarówki sprawdziłem ,są OK, wymieniłem jeden bezpiecznik 15A (skrzynka przy aku) .Słychać przerywacz.
Może ktoś ma jakieś sugestie .Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie.


Koledzy nikt nie ma pomysłu na tą przypadłość.
Szukałem w opisie bezpieczników ale nie widzę przekaźnika do awaryjnych, kierunkowskazów.
Wczoraj podmieniałem przełącznik awaryjnych -bez efektu.
Czy możliwe jest ,że brak wszystkich kierunków ,awaryjnych i kontrolek kierunków na konsoli ma przyczynę w GEM-ie .
Dodam jeszcze ,że spalona była też żarówka postojowa i podświetlenie tablicy tył ,

Temat do zamknięcia. Po problemie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fajnie kolego ze po problemie ale moze łaskawie napisał byś jaki to był problem ponieważ mam ten sam problem i nie wiem jak go rozwiązać.
z góry dziekuje .
Pacyfikatoe87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-02-2018, 10:11   #3
peteypee
ford::professional
 
Zarejestrowany: 13-07-2014
Skąd: KRK
Model: Mondeo MK3/ mk4/ Jag XF
Silnik: 2.0, 2.0 Pb/ 4.2SC Pb+LPG
Rocznik: 2002 / 2008 / 2010
Postów: 1,295
Domyślnie Odp: brak kierunkowskazów i świateł awaryjnych

Może być podobny problem jak z wypalającymi się stykami wycieraczek czasowych, co w mk3 też dość często występuje. Rozebrać, przeczyścić, dogiąć styki jeśli jeszcze saGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
peteypee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-06-2020, 17:40   #4
seta691
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-09-2012
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDI
Rocznik: 2004
Postów: 4
Domyślnie Odp: brak kierunkowskazów i świateł awaryjnych

Temat trochę stary ale muszę go odświeżyć. Mam dokładnie ten sam problem a wujek google nie jest w tym temacie pomocny.
seta691 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-07-2020, 10:11   #5
Mykk
ford::amateur
 
Imię: Michal
Zarejestrowany: 24-06-2018
Skąd: Wawa
Model: Mondeo, S-Max
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2007, 2013
Postów: 6
Domyślnie Odp: brak kierunkowskazów i świateł awaryjnych

Też z chęcią bym wysłuchał rozwiązania bo kierunkowskazy nie działają.
- Pali się bezpiecznik
- żarówki ok

z dodatkowych rzeczy:
samochód stał na deszczu w trawie
od czasu do czasu wariuje centralny zamek (zamyka otwiera co 1s)
w pozycyjnych mam chińskie ledy (mrygają w kolorze jasny fiolet ale nie miałem czasu wymienićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mykk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-02-2021, 11:41   #6
WARDriver
ford::amateur
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 24-11-2015
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI było 130KM
Rocznik: 2003
Postów: 1
Exclamation Odp: brak kierunkowskazów i świateł awaryjnych

Temat do zamknięcia. Po problemie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.[/QUOTE]

Dla mnie to członkostwo takiego forumowicza jest do zamknięcia, bo problem rozwiązał, a wiedzą się nie podzielił. Teraz ja mam ten sam problem. Mondeo 2003 tdci 130KM, brak kierunkowskazów, świateł awaryjnych, kontrolki od tych świateł, a po włączeniu kierunków lub awaryjnych słychać pracę przerywacza, tylko nic się nie świeci. Nie znajduję żadnego bezpiecznika ani przekaźnika. Pomocy!

Bump: - Pali się bezpiecznik

? co to znaczy? Coś się świeci (co?) czy coś się przepala (co, skoro podobno kierunki nie mają bezpiecznika)? Jeśli kierunki i awaryjne są pod jakimś bezpiecznikiem, to pod którym?
WARDriver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.