Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-02-2018, 23:42   #4171
fixmax
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-05-2009
Skąd: Częstochowa
Model: mondeo mk5, focus mk3 lift
Silnik: 1,6 1,6
Rocznik: 2015, 2015
Postów: 440
Domyślnie Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy

Do iceman, ten odbiornik który masz jest uniwersalnym odbiornikiem. Raczej nie ma szans dokupić samego pilota,a na pewno taniej ,szybciej i prościej kupić moduł GSM, sam mam w aucie ,działa super już 3 sezon.

fixmax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2018, 17:54   #4172
Erpolis
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-10-2017
Model: c-max
Silnik: 1,6
Rocznik: 2011
Postów: 31
Domyślnie Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy

Pytanie laika
Jak sprawdzić czy dogrzewacz występuje w moim autku?

Czy może jest to takie burczenie po otwarciu drzwi?

--------------------------------------------
Poczytałem i u mnie nie ma

Pytanie o to burczenie czy jest to grzanie świec ?


Ford Galaxy 2.0 TDCi 2008

Ostatnio edytowane przez Erpolis ; 06-03-2018 o 18:54
Erpolis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2018, 13:01   #4173
czaro1988
ford::amateur
 
Imię: Czarek
Zarejestrowany: 21-09-2017
Skąd: Zgierz
Model: Galaxy Mk1
Silnik: 2.3 B+G
Rocznik: 2000
Postów: 2
Domyślnie Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy

Witam gdzie ten dogrzewacz ma się znajdować, w której części podwozia? Ponieważ nie mogę zlokalizować nic takiego pod autkiem - MK2 2000 2.3 b+g
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_20180307_161846.jpg (87.1 KB, 96 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_20180307_161906.jpg (82.3 KB, 89 wyświetleń)
czaro1988 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2018, 23:08   #4174
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,675
Domyślnie Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy

Właśnie w tym miejscu powinien być co pokazuje fotka. Masz tam już fabryczne otwory w progu i podłużnicy do mocowania pieca, a wpięty w układ grzania jest tam gdzie sa kawałki gumowych węży.
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-03-2018, 08:28   #4175
rzadziak1
ford::amateur
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 28-12-2010
Skąd: Warszawa
Model: Sharan
Silnik: 130KM ASZ
Rocznik: 2004
Postów: 3
Smile Odp: Dogrzewacz - Podziękowanie dla Stefano

Witajcie koledzy:-) Myślę, że się ze mną zgodzicie co do tego, że tacy pomocni i serdeczni ludzie jak Stefano zasługują na wielki szacunek i uznanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Myślę, że gdyby była przyznawana Nagroda Nobla za cierpliwość w udzielaniu porad na różnych forach (elektroda, forum forda, tutaj, oraz telefonicznie, itd.) to Stefano jest jedynym , który mógłby ją otrzymać :-)
Stefano pomógł mi telefonicznie w 2009 roku, tak zwyczajnie ,serdecznie, bezinteresownie .Powiedział , że sam sobie poradzę i tak się stałoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zanim trafiłem na Ciebie MISTRZU pamiętam,że dzwoniłem w kilka miejsc (Warszawa i szeroko pojęte okolice) goście robili łaskę , że odebrali telefon i zabijali ceną naprawy na wstępie, nawet nawet nie pytając jakie są lub były objawy.
Poza tym słowa uznania od tylu ludzi dla Stefano na wszystkich forach mówią same za siebie i nie trzeba nic dodawać :-)
W tym roku mój D5WZ spłatał mi figla podczas jazdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Piardnął sterownik, wydobywający się dym ze słupka spowodował brak widoczności wewnątrz auta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wymontowałem , wysłałem we wtorek .W piątek wróciło, założyłem, hula jak szalone Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (Moje małe kochane F-16) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A teraz krótko zwięźle i na temat :-)
Uczciwy człowiek (nie próbuje nadmuchać tak jak inni do których dzwoniłem z czystej ciekawości co powiedzą).
Konkretnie mówi co, ile, na kiedy.
I co zapewne dla wielu istotne , cenowo bezkonkurencyjny !!!

Pozdrawiam Wszystkich fanów Stefano :-)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rzadziak1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2018, 23:21   #4176
peters
ford::advanced
 
Avatar peters
 
Imię: piotr
Zarejestrowany: 19-01-2011
Skąd: Mazowieckie
Model: Vw T4,Vw Sharan 2006
Silnik: 2,5tdi 1,9tdi
Rocznik: 01
Postów: 213
Domyślnie Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy

Koledzy mam piec wyjety z sharana 07 rok. Numer sterownika 25227905 piec D5ZF. Nie wiem czy dobry czy popsuty ? To jest ten felerny model? Bo nie pamietam.Warto to przerobic na hybryde? Auto z Anglii. Nie moje.

Ostatnio edytowane przez peters ; 12-05-2018 o 23:47
peters jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-07-2018, 20:42   #4177
peters
ford::advanced
 
Avatar peters
 
Imię: piotr
Zarejestrowany: 19-01-2011
Skąd: Mazowieckie
Model: Vw T4,Vw Sharan 2006
Silnik: 2,5tdi 1,9tdi
Rocznik: 01
Postów: 213
Domyślnie Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy

Chyba za dalem klina. Bo nikt nic nie pisze. A ja kurde zajmuje sie czyms innym. Choc nie powiem ze sprawa dogrzewacza I jego przerobki na hybryde to dobry pomysl.
peters jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2018, 00:18   #4178
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,675
Domyślnie Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy

Jesli masz piec ten wyjęty, to go przysyłaj, sprawdzimy co z nim jest. Jak bedziesz chciał to przerobimy na hybrydę i sprawę będziesz miał załatwioną.
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2018, 00:25   #4179
fixmax
ford::advanced
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 11-05-2009
Skąd: Częstochowa
Model: mondeo mk5, focus mk3 lift
Silnik: 1,6 1,6
Rocznik: 2015, 2015
Postów: 440
Domyślnie Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy

Hej. Mam pytanie do stefano.
Mam focusa diesla 2015r po lifcie, z mondeo został mi analogowy piec d5ws z pilotem TP5 byłem z tego zestawu bardzo zadowolony, chciał bym go zaadaptować do tego auta, mógł byś coś podpowiedzieć jak to ogarnąć ? Najbardziej chodzi mi o kwestie elektryczne.
pozdrawiam R
fixmax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2018, 23:52   #4180
Stefano
ford::expert
 
Avatar Stefano
 
Imię: Janusz
Zarejestrowany: 20-02-2005
Skąd: Stalowa Wola
Model: VW Sharan
Silnik: 1,9 TDI, AUY, 115 PS
Rocznik: 2001
Postów: 2,675
Domyślnie Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy

Jak analogowy to masz w tej większej wtyczce zasilanie pieca, sterowanie i pompkę paliwa, a w małej dwupinowej pompę płynu. Bo chodzi ci o elektryczne podpięcie? Sterowanie z centralki TP5 to chyba sobie poradzisz / żółty kabelek/
Będzie problem z nadmuchem dmuchawy w aucie...
Zadzwoń albo najlepiej przyjedz to sobie z tym poradzimy.
Stefano jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
diagnostyka silnika , temperatura silnika , webasto


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.