Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-09-2023, 11:02   #1931
fido
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-01-2006
Skąd: Kalisz
Model: Ford Escape 2018r.
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2018
Postów: 406
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał Gucioo46 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na portalu który podałeś by czytać, należy być zarejestrowanym użytkownikiem forum niestety próbowałem się zarejestrować i nie przychodzi link aktywacyjny....
Cytat:
Napisał MaXyM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
popatrz do spamu
Lub skorzystaj z innej poczty.

fido jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-09-2023, 13:22   #1932
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,153
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał gray5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy istnieje inna metoda aktualizacji niż przed USB lub wifi?
W obu przypadkach nic się u mnie nie dzieje . Próbowałem już wiele razy - różne USB i wifi i nic
Igłami chcesz ogrywać kość pamięci??

USB zawsze działa
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-09-2023, 17:03   #1933
sawoj
ford::advanced
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 04-03-2013
Skąd: KOL
Model: Ford Fusion USA
Silnik: 2.0 240KM
Rocznik: 2015
Postów: 396
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Sync3 version 3.0.20204 MY20 EU na stronie Forda pokazuje że system jest aktualny. W jaki sposób można podnieść soft do wersji 3.4 bez używania CyanLabs który proponuje tylko reformat a wymuszenie ustawień na autoinstal wyrzuca błąd INSTL_ERR01.
sawoj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-09-2023, 18:48   #1934
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - "w nijaki".
Nie ma ścieżki aktualizacji z wersji 3.0 do 3.4. To są 2 zupełnie różne rodziny oprogramowania. Wersja 3.0 ma (dwie...) partycje systemowe każda po 1GB flash, wersja 3.4 (i wcześniej 3.2 też...) używa partycji systemowych po 1,5GB. Aktualizacja to inaczej "wgranie nowej zawartości partycji systemowej". Jak więc już Kolega widzi - "nie da się wgrać zawartości 1,5GB na miejsce o rozmiarze 1GB".

Reformat pozwala na wymianę wersji 3.0 na 3.4, ponieważ reformat - jak nazwa wskazuje - "czyści całkowicie stary system, nieważne jaki on był". Flash jest kasowany i na nowo partycjonowany.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2023, 13:20   #1935
gray5
ford::amateur
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 29-07-2023
Skąd: Gdynia
Model: Mondeo mkV
Silnik: 1,5
Rocznik: 2017/12
Postów: 5
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
USB zawsze działa
Jak widać w moim przypadku nie chcę czytać USB.
Również ma problemy z połączeniem przez kabel, raz na jakiś czas może się połączyć, ale częściej nie chcę zainicjalizować połączenia. Jak już połączy to często jest czarny ekran
Może to być wina modułu sync?
gray5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2023, 13:31   #1936
SRS
Moderator
 
Avatar SRS
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 17-02-2004
Skąd: Lubelskie
Model: Fiesta
Silnik: 1.4L Duratec 16V PFI
Rocznik: 3/2012 / 4/2011
Postów: 3,985
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał gray5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Również ma problemy z połączeniem przez kabel, raz na jakiś czas może się połączyć, ale częściej nie chcę zainicjalizować połączenia.
por usb do sprawdzenia lecz obawiam się że jest do wymiany.
__________________
IDS |Forscan| UCDS - Doposażanie | Programownie sterowników | IMMO // WSZYSTKIE MODELE EUROPA-USA
ZMIANA MOCY - MONTAŻ TEMPOMATU - SPOLSZCZENIA - NAWIGACJE - PRZERÓBKI LAMP
SRS jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2023, 13:37   #1937
sawoj
ford::advanced
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 04-03-2013
Skąd: KOL
Model: Ford Fusion USA
Silnik: 2.0 240KM
Rocznik: 2015
Postów: 396
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] "w nijaki"
Dziękuję bardzo za szczegółową odpowiedź. Rozumiem że jedyne wyjście to czekać aż serwer Forda pokaże nowe mapy F12 bo jak na razie to mam informacje że mam najnowsze mapy w wersji F11.
sawoj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2023, 17:44   #1938
Qubaa
ford::amateur
 
Imię: Jakub
Zarejestrowany: 01-07-2023
Skąd: Poznań
Model: Mondeo Vignale
Silnik: 2.0
Rocznik: 2018
Postów: 3
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cześć.
Kupiłem niedawno MK5 z 18 roku z SYNC3. Po uruchomieniu Android Auto samochód widzi część aplikacji, kak GoogleMaps, Yanosik, Messenger itp
Ale widziałem też, że jest możliwość uruchomienia/ przekazania obrazu ( nie wiem,co właściwe) np z YouTube, filmu czy klipu. I tutaj zaczyna się moja niewiedza- czy powinienem już gdzieś szukać pirackich rozwiązań czy to jest coś banalnego, czego po prostu nie zrobiłem, bo nie umiem/ nie odkryłem.
Z góry dziękuję za wskazówki.
Qubaa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-09-2023, 22:49   #1939
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał Qubaa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... czy to jest coś banalnego, czego po prostu nie zrobiłem, bo nie umiem/ nie odkryłem...
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Szczerze? Ręce czasem opadają jak to młode pokolenie jest bezradne/jest leniwe/jest zagonione, "taczek nie ma kiedy załadować".../jest roszczeniowe (podrzućcie link, bo mi się nie chce szukać".../itp. *) niewygodne skreślić...

Owszem to jest absolutnie banalne - należy w Googla wpisać coś na kształt "Android Auto You Tube"... Na przykład...

I wyskakują wtedy rózne takie filmiki (mniej lub bardziej nieaktualne, ale ślad pokazują dobry i obecnie w pełni działający)...

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Więc - "do Googla Kolego"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 17-09-2023 o 21:03
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-09-2023, 17:39   #1940
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,164
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Igłami chcesz ogrywać kość pamięci??
kto tego czegoś używa .. masakra
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ford , mondeo mk5 , navigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.