Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-08-2011, 14:39   #1
tbrk
 
Postów: n/a
Domyślnie Godne mondeo mk3 2.0 ?

Witam,

W najbliższej przyszłości chciałbym kupić samochód
Zdecydowałem się na forda mondeo
Interesują mnie benzynowe modele mk3 1.8 - 2.0 w wersji sedan
2001-2004 Na ten jakże szczytny cel chciałbym przeznaczyć do 18 k
Przyznam się, że mam znikomą wiedzę praktyczną, natomiast moja wiedza teoretyczna ciągle rośnie

Obecnie na oku mam dwa egzemplarze, jest jeszcze trzeci, którego chciałbym żebyście ocenili.


1) http://otomoto.pl/show?id=C20209148#description
Wszystko w tym modelu wygląda pięknie, pytanie tylko czy żaden "marketingowiec" mu w tym nie pomógł. Zastanawia mnie przebieg
Nie rozmawialem jeszcze z dealerem

2) http://otomoto.pl/show?id=C20178072


3) http://otomoto.pl/ford-mondeo-zadban...C20157963.html
Co do trzeciego:
W rozmowie ze sprzedawcą zaintrygowało mnie to, że wymieniał przednią szybę Jako powód podał odbicie kamienia. Jak widzicie nie ma też atrapy grila (wg sprzedawcy ktoś ją sobie pożyczył) Kolejną rzeczą która mnie zniechęciła a zarazem spodobała były tylne światła. Zacząłem przeglądać nowsze modele i odkryłem, ze światła te montowane były w modelach z 2006 roku a nie 2002
poprawcie mnie jeśli się mylę

czekam na odpowiedź
pozdrawiam

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2011, 20:51   #2
hekek
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Godne mondeo mk3 2.0 ?

Pierwszy, tak jak podejrzewasz ma niepoprawnie skręcony licznik.

Drugi po pierwszym lifcie wygląda najciekawiej w tym towarzystwie mimo, że to oferta handlarza. Według ogłoszenia auto pochodzi z Polski, więc łatwiej będzie zweryfikować jego historię serwisową.

Trzeci jak dla mnie za bardzo kombinowany. Atrapa na zdjęciu z innego modelu nie założona na dole (wolne plastikowe "łapki"). Szyba o której wspominałeś. Tylne lampy po lifcie w 2005 r. Niby brak atrapy może wynikać z problemów z zamkiem maski, szyba faktycznie po odpryskach a tylne lampy zmienione dla szpanu ale za dużo tego jak dla mnie.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2011, 21:13   #3
bolek-tarnow
ford::expert
 
Zarejestrowany: 07-10-2007
Skąd: Kraków
Model: VW Passat
Silnik: 2.0 170KM
Rocznik: 2008
Postów: 2,776
Domyślnie Odp: Godne mondeo mk3 2.0 ?

Cytat:
Napisał hekek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pierwszy, tak jak podejrzewasz ma niepoprawnie skręcony licznik.
rodzynki sie zdarzaja - moj tez jest z 2001r i ma obecnie 100727km i jest to przebieg w 100% orginalny.
bolek-tarnow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
kupno , mk3 , mondeo , porady



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.